Сонячний день• 29 июня 2023

Чужа дитина втомлює - ви б образились на місці подруги?

Відпочиваємо з подругою з дітьми (вже була про це тема)
Нас її дитина ну дуууже втомлює.
Я в постійній напрузі.
Не знаю, як із цього виплутатися.
Тиждень (нарештіі) минув - попереду ще 2.
Хочу сказати подрузі, що у неї прекрасне дитя, але я волію звести до мінімуму контакти дітей на цей час.
Бо я дійсно за…лась з тими розборками.
І мене її артистична и безпосередня дитина дуже втомлює - це казати не планую

Як би ви відреагували?
Результат:
вже голосів: 451
228 (50.55%) Ні, не образилась
223 (49.45%) Образилась би
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
У моей подруги точно такая девочка . Как я Вас понимаю .Они бывают у нас редко , но сына моего надолго не хватает , она его так замахивает ))). Говорю ему , что некрасиво уходить в другую комнату от неё , а он :’Мам, ну разве я не могу от неё устать?’. Она же , в свою очередь , ходит его то щипает , то дёргает , то строит , чтобы делал всё , как скажет и к нам- взрослым без перестанку на кухню бегает жаловаться , что он не слушает её. Приказала собрать все светяшки в доме и пойти в тёмную ванную сидеть ними любоваться - не захотел , было , что слушать. С подругой в редкие минуты разговоров по телефону на заднем плане Всегда Даша , вырывает телефон у мамы и рассказывает выученный стих , как она что-то пошила и где была . Что уж говорить , подруга сама сетует , что ужасно устала , папа старается домой приходить с работы попозже , а бабушки/дедушки девочки , услышав новый фонтан идей , разбегаются , кто куда потому, что это чревато излишней деятельностью , причём такой, что все вокруг делать будут , а она керуватЬ , а потом рассказывать , какая ж она умничка. Гиперактивность - не иначе ).
Один в один прямо змалювали. Про щіпки і стусани - це окрема тема.
На минулій прогулянці сказала, що ще раз вона смикне мою дитину, і я її насварю.
Мама схаменулася : ’ Це по-доброму, це ж по-доброму ти штовхаеш’
Кажу: ’ По-доброму і по-злому - ВЖЕ ДОСИТЬ’
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляДую на вітер
О, боги, на ты назвали вашего мужа, какой кошмааар
Має бути субординація у дорослих і дітей
дорослих на ВИ
Ім´я і по батькові - це совок.
А не тикати дорослим - це виховання
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляДую на вітер
Если нужно объяснять, то не нужно объяснять
Выканье это пережиток совка. В Европе никто никому никогда не выкал
Задам вопрос в вашей манере. С каких дел вы требуете к себе уважения лишь на том основании, что вы родились раньше? Уважают за поступки, а не за возраст
Но вам эта инфа порвет моСК
В Італії і Франції звертаються на ВИ до незнайомих людей і дорослі і діти до дорослих також.
Такі у них особливості мови.
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Да, младшие к старшим должны обращаться на ВЫ. Но вы этого не поймете.
І незнайомі дорослі люди до незнайомих.
Аби мені чийсь чоловік почав тикати, я б здивувалась
Білий Лосик• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
І незнайомі дорослі люди до незнайомих.
Так, однозначно.
Вообще по этикету, вроде с 15 лет обращение на вы в полной форме имени, а с 25 лет имя отчество.
БлинчикБезСметанки• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Я не хочу відвертатися. Просто хочу шоб у мене не скакали перед лицем 24/7
Ну то скажіть: ’ Іди в дупу! Задовбала! Мамі тицяй перед лицем, а мене залиш у спокої!’
Після цього мама і донька офігеють, але 2 тижня вас точно не чіпатимуть))
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
а зачем вы разрешаете телипать вам шариком по голове и толкать вашего ребенка ей?
ну вы даете конечно, поехать на отдых и в итоге терпилой сидеть (извините за грубость)
подруга отдыхает на всю катушку, а вы мучаетесь
у вас есть еще время нормально провести время, подругу с дочкой слать нафиг и с ребенком отдельно тутсуйтесь
Я своїй дитині кажу, щоб сама себе відстоювала, хоча вона здавалося б не з робких і не із сором´язливих, а цю не може приструнити, коли вже переходить всі кордони, то втручаюсь я
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляСовбез
Другое дело вы-терпите надоедливых детей,съедаете себя, ваш ребёнок тоже обижен на вас. Зато чужому ребёнку комфортно. Муж не троллит всех подряд. Он троллит тех детей,которые лезут на голову и переходят границы. У подруги была такая дочь. Лезла к нам на отдыхе (у нас своих детей ещё не было). Причём, лежит мой муж отдыхает,она залетает в комнату, начинает танцевать,петь, типа смотрите на неё,как классно. Называла на ’ты’. Раз сказали-не понимает. Ну ,муж начал с ней шутить-это все,что ты умеешь? Всего лишь? И т.д. расплакалась,убежала,больше не подходила. Мы отлично отдохнули. Меньше думайте о чувствах других,больше о своих..
Я для цього і відкрила тему. Шукаю підтримки мабуть.
Дякую за пораду.
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
А навіщо їхати на відпочинок з такими людьми? Чи Ви вперше побачили доньку подругу в цій поїздці?...
Я знаю, що мені в 90% випадків буде некомфорто на відпочинку з друзями, з якими в буденному житті прекрасно спілкуємось. Тому навіть і думки немає їхати на відпочинок разом
До цього бачилися декілька разів. Ми живемо в різних містах і здебільшого приятилюємо без дітей
Є спільні справи по роботі.
До появи дітей іздили відпочивати декілька разів.
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляЯ не в теме
вам треба розʼїхатись і хай мама кружить сама свою доцю, і гарно відпочити!
Ви ніколи не відпочивали влітку на південному узбережжі мабуть. Апарти бронювали в квітні.
Ви нічого нормального не знімете зараз. І все вже сплачено
Чучело-Мяучело• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
ну хорошо, а сами почему даете такое с собой делать?
чтоб мне кто то шаром телипал по голове -был бы уже без шара и глаза.
уже пол дня прошло вы решили как от подруги отстранится?или будете и дальше не на отдыхе, а на каторге?
у меня есть у соседки ребенок такой, бывает в лифте еду и он лезет что то белькочет, привлекает внимание назойливо
я демонстративно отворачиваюсь ,мама в шоке, а тот может дальше трепаться с моей попой уже (он на ее уровне как раз)
БлинчикБезСметанки• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Якщо чесно, то навряд чи ви зможете зберегти нормальні відносини після такого відпочинку. І чи потрібно це вам? Тому краще зіпсувати їх зараз, але комфортно відпочити. Рубаніть одразу: дитина не вихована, кружити її ви не маєте наміру, мамі не посміхатися потрібно, а вихованням займатися. Тому від сьогодні ми окремо- ви окремо. Крапка. Якщо ще раз дівчинка зачепить мене чи мою дитину, я відповім так само.
Це єдиний і найкращий варіант, тому що у нормальних батьків діти в такому віці вже виховані .
Білий Лосик• 29 июня 2023
Автор, буду жать, как решится ваша проблема.
Отпишитесь нам сюда пожалуйста.

А в какой вы стране отдыхаете ? Откуда приехали ?

Эта ваша подруга в основной стране с вами тоже постоянно вместе ( была ) ?
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ми вчора відпочивали окремо і мені сподобалося, сьогодні діти наче нормально ладнали на пляжі.
на вечір обоє ідемо в центр, планую затриматися вдома під приводом необхідності трохи працювати
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Отпишитесь нам сюда пожалуйста.

Вам може ще прізвища і адресу написати))
Так докладно писати не буду.
Відпочиваємо в південній країні Західної Європи
Чим закінчилося - напишу обов´язково
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Отпишитесь нам сюда пожалуйста.

Вибачте, якщо різкувато, бачу ваш дизлайк))
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Тобто з мамою мені відпочивати взагалі прикольно. Аби тільки без малої, но НІТ
Чучело-Мяучело• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
попробуйте через день контактировать близко, и вы отдохнете и напряжение спадет немного)
автор Сонячний день • 29 июня 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
От і я так думаю, і ще думаю, як про це ввічливо сказати і як донести.
Бо судячи з опитування, то більша частина жінок образилась би, якщо їх друзі не схотіли би нон-стопом слухати співи, вірші і споглядати акторські експромти їх дошкільнят і першачків.
Чучело-Мяучело• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
блин ну это нормально когда люди хотят отдохнуть друг от друга)
меня и муж мой иногда напрягает,тухожу в другую комнату просто побыть одной сама с собой)
просто мамы обычно кооперируются чтоб дети сами себе развлекались, а мамам свой отдых без малых. но у вас не тот случай,тут с вами третьей дочка подруги хочет быть ..
я вообще терпеть не могу эти концерты и шоу талантов от чужих детей 🤯
вы же знакомы давно, знаете что им интересно или что хотят посмотреть, а вы наоборот озвучьте свои планы. мол сегодня отдыхаем отдельно, вечером встретимся и поделимся новостями
Бавовнятко• 29 июня 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
мої діти вміють бути самозайнятими, не залучаючи дорослих. тому ваш коментар не за адресою .
дружба - це , коли весело і прикольно проводити час разом, а коли хтось терпить , придумує що відповідати і т.д. то нащо таке треба? розбіглися та і все.
говорити правду - самий простий і короткий шлях прояснити будь-яку ситуацію.
Нет нет, вы забыли что вы писали?
«Не маю потреби в людях , які не сприймають моїх дітей» - это ваш коммент, он никак не показывает умение ваших детей к самозанятости, а показывает только ядемамкинский характер!
Оксана-004e• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Суспільство згодом приводить до тями.
А поки всі оточуючі страждають, батьки - милуються
Знаю таких деток, это жесть. Внимание должно быть только на них и никак иначе, танцы только под дудку чада, если ты не реагируешь, истерика до всырачки
Marmu• 29 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
Якась трохи дивна поведінка дівчинки, навіщо їй постійно глядачі і загальний захват від неї. Може їй в театральний гурток, актор пропадає. Я ніколи не зустрічалась із таким, зазвичай діти такого віку вже самі дають раду своїм інтересам, а не на сцені без зупину. Я б домовились із вашої донькою про її зірковий день, де вона поводиться, як та дівчинка, може зрозуміє, що то не норм всіх дьоргати постійно. Якщо ні, то просто йдіть відпочивати на новий пляж, раніше. Подрузі поясніть, що хочете самі провести час. Дивно, що ваша подруга не помічає ваш дискомфорт
У мене такий колега був у 40 років. - він постійно щось розповідав, при цьому ще кривлявся, очі викатував. Говорив просто нон-стоп, я раз від нього в туалет втекла, так він мене під туалетом чекав і потім ще у кілька кімнат за мною ходив. Якщо мені вдавалось вставити хоч одне слово по темі, не наїзди ніякі - він одразу кричав ’Нет, ты не поняла’. Наче і непоганий чоловік, допомагав завжди, якщо потрібно. Але ця манера говорити безупинно і кривлятися виводила мене неймовійно, хотілося врізати ложкою межи очію
ДинамоКит• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Тут главное осознавать, что вы имеете право на свои желания и свой комфорт. И тогда у вас не будет чувства вины. А подруге не будет смысла обижаться, потому что вас эти обиды не будут трогать. Вы не согласны жертвовать собой, чтобы кому-то было приятно.
И конечно, вы это будете доносить не в грубой форме, а как выше вам писали - Маша, твоя Даша такая эмоциональная, такая активная и прикольная, но я могу отдыхать только, когда тихо. Поэтому выбрала нам с Катей на завтра экскурсию туда-то.

И в следующий раз будете знать, что жить в одной квартире/номере можно только со своим мужем или детьми. С остальными родственниками, друзьями, кумовьями только в разных, чтобы никак друг от друга не зависеть

Надеюсь, у вас получится всё решить и вы нормально отдохнёте в оставшееся время
Омлетик• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Матуся іде поруч.
Але дитинка вимагає, щоб всі дивилися тільки неї в момент
я бы гаркнула, если не доходит. строгим голосом и грозным взглядом
Омлетик• 29 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
т. е. если Вам 30, а подружке 31 - Вы к ней на Вы?
Омлетик• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Мама поряд стоїть і милується, маминої уваги мало - дивитися і слухати маємо ми всі.
І поки не повернеш голову дитя просто не заспокоюється
я бы игнорила, читала бы в телефоне, демонстративно наушники бы воткнула, встала бы и ушла в другую комнату, ванную, на улицу.
хрен бы меня переиграли
Омлетик• 29 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Так, однозначно.
уже давно имя отчество надо убрать
Цукрові вишні• 29 июня 2023
Ответ дляСонячний день
з дитиною непросто, з дорослими це простіше. зазвичай з першого разу розуміють, або доходить що мені не цікаво
В мене для власної дочки є дві фрази, коли я вже втомилася: ’Я хочу побути сама’; ’Я хочу помовчати’. Але вона у нас до чужих дорослих не пристає, тільки до нас з чоловіком. Після таких фраз вона іде розважати себе сама. Можливо і для цієї дитини буде доречно
ЛолитаНеРазлита• 29 июня 2023
Ну шо, как у вас там?