всемВсёИмного• 29 июня 2023
Какие вещи для детей, которые есть у многих, вы считаете бессмысленными?
Пишна молодиця• 29 июня 2023
Ванночка, ходунки, прыгуны, велосипед с ручкой. Хорошо, что это все не покупала. Дали знакомые. Не пользовались ничем.
Из того, что действительно было нужно. Автокресло, детский шезлонг, стул для кормления, слинг
Летала_НаМетле• 29 июня 2023
Ответ дляДай подивлюся
А що ви клали під малюків в ліжечко/візочок?
Я навіть у колисковий центр стелила, та у стільчик для годування 0+
В ліжко простирадло, а потім ще пелюшка велика фланелева. В стільчик також пелюшку. В коляску навіть влітку збоку теплу пелюшку, носочки, шапочку, бо середній син народився влітку, до місяця був в реанімації, потім як в тінь заходили, замерзав, губки синіли і трусило його.
Пишна молодиця• 29 июня 2023
Ответ дляДай подивлюся
Після року замінили кроватку на манеж.
Купили класний матрас. Дитина із задоволенням спала до 3 років тільки в ньому. Дуже зручно заходити/виходити. Стінки мʼякі, не бʼєшся. У всі мандри з нами це ліжко приїздило в авто. Максимально зручно
Про автокрісло мовчу. Це не обговорювалось
про автокресло. Я еду, а ребенок орет. Не хочет ехать в нем. Ну поорал и перестал.
Летала_НаМетле• 29 июня 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Ходунки - это вред для позвоночника; кенгуру, где ребёнок на промежности висит - тоже вред. Блендер детский для прикорма. Ортопедическая обувь всем детям без разбору. Кипятить воду для купания.
Блендер мені дуже допоміг, бо магазинні пюре я не купувала, а їжу з найменшими шматочками у дітей до 1.2-1.3 р був сильний рвотний рефлекс.
всемВсёИмного
• 29 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
В жару шапочку?
Пишна молодиця• 29 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В мене були і костюмчики і бодіки картерси, тітка купувала (бо в її оточенні всі замовляють закордонне))) і були звичайні укр.виробництва ніде нічого не вилазило, якість така ж а то і краща
Зараз ось дитині купила лонгслів сінсей і укр Соня, то українська пошита по тілу, горловина не широка і якість краща. Люди аууу коли вже ви перестанете думаТи що українське все гівно, а закордонне то манна небесна?😀
ну коли будуть якісні речі. Я що не купувала - викинуті гроші. Дорого і після першого прання схоже на ганчірку. Та ще й принти якісь пенсіонні.
Ну ось евга кідс наче непогано. Костюм купили та дві сукні. Після одної колготи стали червоними. У іншої фатин відірвався після першого прання. Костюм задовбалася відчищати від катишів.
ПробілНеПрацює• 29 июня 2023
Ответ дляМашМааш
О, ещё манеж и автокресло до года (моя не лежала в нем)
Автокресло -ненужная вещь? Серьезно?
Летала_НаМетле• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
В жару шапочку?
Так, тоненьку трикотажну дитина мерзла. Через дорогу від мого будинку парк, я з дітьми ходила гуляти і вранці ввечері, з 19 до 21 чи й 22, в парку ввечері навіть холодно мені.
всемВсёИмного
• 29 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Кутаєте дітей, того вони можуть і хворіти
всемВсёИмного
• 29 июня 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Автокресло -ненужная вещь? Серьезно?
Такой же вопрос
Коханозадовільна• 29 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мясо покупала в баночке, с овощами справлялся обычный блендер Филипс. До сих пор жив, ему 11 лет уже))
ПробілНеПрацює• 29 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вважаю безглуздим купувати брендові речі, бо всі купують то і я буду купувать, віддаючи данину моді щоб не бути гіршим за когось ( це я про гапи, нексти, картерси) навколо всі мамочки як подуріли😁
Картерс, геп и нескст- це не брендові речі. Де дешевий масмаркет дуже сумнівної якості, особливо некст і картерс, останній шиє на якихось слоників
Пишна молодиця• 29 июня 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Автокресло -ненужная вещь? Серьезно?
может, запасные дети есть
у моих знакомых тоже не ездит ребенок в кресле. Не хочет. Я когда-то подвозила, достала бустер. Ребенок по росту уже подходит. Ну и он такой: я не поеду в этом. И мама такая: ой нет, он не хочет в таком ездить, ему не нравится. Я говорю: у меня в машине дети ездят в креслах, на бустерах. А взрослые все пристегнуты. Обиделись, но поехали)))
Летала_НаМетле• 29 июня 2023
Ответ дляКоханозадовільна
В мене один був для двох дітей погодок, а коли зламався, якраз перед обідом, пішла в магазин, там черга була за технікою. Постояли хвилин 15, але нас пропустили потім, бо мої двоє голодні так кричали, що вуха закладало.
Летала_НаМетле• 29 июня 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
То Вам здається, а мені чоловік в пологовий привіз речі для сина, а нічого не налізло, і носки дуже давили в ніжку, а памперс для новонароджених не закрився.
ПробілНеПрацює• 29 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
может, запасные дети есть
Самое интерне, что в Европе свое не хочу/не ездит они засунули далеко и ездят в автокреслах
Сладко-соленая• 29 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
купуйте в секонді, нащо дивитесь на інших?))
Мальдивирую• 29 июня 2023
Ответ дляШалена красуня
Ну вы же понимаете, что то, что бессмысленно для одного, может очень пригодиться, для другого ребенка.
У меня для младшего была бессмыслена кроватка, не воспользовались прыгунками, т.к. ребенок пошел в 6,5. А со старшим прыгунки выручали, т.к. нельзя было до 10 месяцев ставить с полной опорой на ноги плюс он только в год стал делать первые шаги.
Я в рамках одной семьи напишу целый список того, что было бесполезно с одним ребенком и очень нужным с другим.
Аналогично,с тремя могу расписать,дети разные
Семенівни сусідка• 29 июня 2023
Ходунки, укачивающий центр, тренировочные трусики, пустышка, ниблер
...аяприкольная• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Для чого кругом їх стелити?
Я не автор комента, але мені пелюшки теж дуже подобаються. Стелю і в ліжечко, бо дитина ще поки маленька і зригує іноді, пелюшку в прання закинув і все, не перестелюєш ліжко кожного разу, так само у візочок. Муслінові- то взагалі любов. І вільне сповивання на ніч, щоб легше засинала дитина, і на прогулянку про всяк випадок взяти, якщо парко і гуляємо тільки в памперсі, після купання в них загортати можна. Але то мій досвід.
МаксХмара• 29 июня 2023
Пеленальный столик, ходунки, подушки для кормления, ванночка. У нас еще пустышка не в ходу была
Мексиканочка• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Согласна, еще считаю бессмысленным какие-то трусы-подгузники(или как они называться), подушка для кормления тоже фигня, цепочки в маленько возрасте
На подушке для кормления я чудесно спала до родов и еще какое-то время после. Трусы подгузники тоже неплохие если ребенок приучается к туалету. Но мои поняли процесс после 2 лет и уже в них не ходили. Оказались невостребованными
Мексиканочка• 29 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Автокресло жизненно необходимо.
Черпак_для_фантазий• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Про трусы подгузники то вы не в теме. Мы с 6 месяцев только в них. Как дочь села, лежа не одеть памперс, убегает. а трусы очень удобно. Сейчас год, одеваем эти трусы стоя. Быстро и без насилия.
Черпак_для_фантазий• 29 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Ванночка , ходунки, ниблер, подушка для кормления , поильник
Ванночка нужная вещь, когда только душевая кабина
Черпак_для_фантазий• 29 июня 2023
Ответ дляМашМааш
У вас дети есть?
Черпак_для_фантазий• 29 июня 2023
Ответ дляМашМааш
Вы машиной не пользовались?
Мышка_норушка• 29 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Не бессмысленными, но вредными в плане физиологии развития и роста опорно-двигательного аппарата, как выяснилось. Ходунки, толокары, и ( кто бы подумал) самокат. Много инфы попадается от реабилитологов и массажистов по этому поводу. Велосипед при этом норм
Да, за самокат правда. У знакомых ортопед запретил самокат, у ребенка ножки стали расти несимметрично. Но опять же, что ’занадто, то не здраво’.
Незламна Україна• 29 июня 2023
Практично все, що втюхують. Що потрібно дитині (батькам) - коляска, стільчик для годування, ліжечко іноді. Все інше - гроші на вітер.
Бибер-анонимер• 29 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Гапи, нексти, картерси це бюджетні фірми, якщо замовляти на закордонних сайтах, по ціні як наш трикотаж, а по якості краще, хоча і там попадається не дуже якісне😂