reka27• 29 июня 2023

Плитка на підлогу у кухню.

Всім привіт.Дівчата,потрібна ваша допомога. Хочу змінити плитку у кухні,саме в пошуку її. Живу у маленькому містечку,можливості поїхати у велике місто поки немає,а якщо і буде то все рівно доставка плитки буде поштою.Тому одна надія на вас. Допоможіть підібрати плитку.Скидаю фото кухні і колір стін (верхній квадратик). Якщо є можливість покажіть ваші.Всім буду дуже вдячна.
ОленаЯ• 29 июня 2023
Мені під дерево керамограніт подобається, зараз його велика кількість.

ОленаЯ• 29 июня 2023
Ось така, наприклад.
Дресса• 29 июня 2023
В якому сенсі підібрати? Колір, фактура?
Враховуючи такий яскравий колір гарнітуру я би робила колір підлоги абсолютно таким як стіни. Інших варіантів не бачу- а який би ви ще думали сюди додати колір?
Плитка в мене на кухні не глянцева, а матова, шуршава- щоб не була такая слизька.
svitirok• 29 июня 2023
Не беріть надто світлу- задовбетесь шви вичищати
Дресса• 29 июня 2023
Ответ дляsvitirok
В мене 15 років світла, бежева - все добре зі швами. Трохи потемніли, але нічого критичного. Не вичищаю, мию як завжди
Маргарита-8944• 29 июня 2023
можливо щось таке?
автор reka27 • 29 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
Ось така, наприклад.
Дякую
автор reka27 • 29 июня 2023
Ответ дляДресса
Трішки не зрозуміла,колір чого додати
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
можливо щось таке?
Це треш , а не плитка

Маргарита-8944• 29 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
Це треш , а не плитка
Ви дуже мила) Поясните?)
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляsvitirok
Не лише шви, світла повинна іти в комплекті з прибиральницею.
Bambi-kids• 29 июня 2023
Шукайте чорну
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Ви дуже мила) Поясните?)
Нижче пояснила, зараз маю таку схожу в кухні і коридорі, то я живу на ній. Пилосошу 5-6 разів на день, мити потрібно регулярно
автор reka27 • 29 июня 2023
Ответ дляДресса
Зрозуміла.Я хочу світлу,під стіни.Але є дуже багато різновидів світлої,її фактур,тому і запитую,щоб допомогли.Звичайно червону,сині чи жовту я стелити не збиралася.А колір кухні,який є,їй уже 12 років і поки немає можливості її міняти.
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляBambi-kids
Шукайте чорну
Ой, теж ні, пил видно страшенно вже через годину після миття.
jesper• 29 июня 2023
Ответ дляreka27
ось як варіант,якщо у вас така яскрава кухня і чорна столешня, то я б брала нейтральну по кольору плитку,бо і так багато фактур
автор reka27 • 29 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
В мене зараз на підлозі чорна плитка з білими розводами.Все ок,ніякого пилу,сміття не видно.Була задоволена нею на всі 100.А от у куми чисто чорна,то це жах.
Дресса• 29 июня 2023
Ответ дляreka27
Трішки не зрозуміла,колір чого додати
Ну я маю на увазі який ви думаєте зробити колір сама?
Бо я наприклад бачу лише один варіант- максимально в тон стінам. Інакше, враховуючи таку якраву кухню у вас буде перебор з коліром.
Фактуру плитки під дерево яби не робила, обирала би точно під фактуру стін. Однотонну, без розводів, монохром
jesper• 29 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
Ось така, наприклад.
бежеві стіни, жовта кухня, чорна стільниця і ще плитка під дерево 🤪....ну таке

Дресса• 29 июня 2023
Ответ дляreka27
Про фактуру відповіла своє бачення нижче- суто монохром. Без розводів, мраморності, малюнка.
автор reka27 • 29 июня 2023
Ответ дляДресса
Дякую.А може ви порекомендуєте,яку наприклад.Можливо бачили в магазині чи у когось з друзів в реалі.
Дресса• 29 июня 2023
Ответ дляreka27
Ні, пробачте. На це треба виділити багато часу. Тим більше якщо у вас доставка поштою в невелике містечко - це окремі магазини треба шукати. Щодо вже покладеної- мої ремонти давні, ніхто не зберігає назви та марки плитки роками.
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляreka27
Я про чисто чорну. Не беріть глянеуць, якщо світла, то з розводами якиммсь і не глянець.
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляДресса
Ви до автора прибирати будете ходити?
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляjesper
Зате практично. Кухня вже стара, з часом оновиться, я б до неї не прив´язувалася.
Дресса• 29 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
Ви до автора прибирати будете ходити?
В мене бежева плитка усюди. На кухні, санвузлах та, о Боги, навіть у передпокої - вже 15 років. Міняти не збираюся. Прибиральниць немає. Прибираю сама, але без фанатизму абсолютно. А який колір ви пропонуєте у даному випадку- невже чорний? Так чорний треба мити два рази на день, як раз))
winter2011• 29 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
а як зараз жити в цьому ’вирви глаз’
winter2011• 29 июня 2023
подивіться зеус, український виробник, в них непагана плитка для підлоги. Я б взяла під бетон, нейтрального кольору під стіни. Такого плану, матову
ОленаЯ• 29 июня 2023
Ответ дляwinter2011
Теж варіант, але не глянцевий бєж
автор reka27 • 29 июня 2023
Ответ дляwinter2011
а як зараз жити в цьому ’вирви глаз’
Ну я так не скажу. Не такий уже ’вирви глаз’.Немає зараз можливості міняти+вона мене повністю влаштовує.