Попельшка• 29 июня 2023

Тут потрібні штори чи ні? Фото кімнати.. якого тоді кольору? Люблю все світле

автор Попельшка • 29 июня 2023
Чоловік дуже хоче штори
Та ще й ламбрікени оці
Наче вмовила без ламбрикенів😅

автор Попельшка • 29 июня 2023
Але мені і без штор подобаєтся
Я двже люблб світлу кімнату
Дівчата допоможіть
СкиниУскачи!• 29 июня 2023
Можно так оставить, можно и шторы повесить. Темнее дивана и ковра. Темный беж, коричневый, зеленый.
СкиниУскачи!• 29 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Але мені і без штор подобаєтся
Я двже люблб світлу кімнату
Дівчата допоможіть
Зимой так, летом со шторами.
Личко Невеличке• 29 июня 2023
Я б добавила, але у вас там карниз наче не до краю іде, то виходить їх нема куди чіпляти .
автор Попельшка • 29 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Там є місце для штор
Просто цікаво який відтінок пасує
Залатавая• 29 июня 2023
Як на мене, то вони аж просяться до вас на вікна)) бєж
Залатавая• 29 июня 2023
Можна дві штори- по краям темніший бєж, а всередині біліший
Форс мажор• 29 июня 2023
Мне кажется со шторами уютнее будет. Бежевые берите

Эт вернячОк• 29 июня 2023
Я бы повесила портьеры в углу, где стык двух окон. И присобрала ее на шнурок. С двух других сторон не вешала бы их
Атятя_тётя• 29 июня 2023
Мне так нравится. Простор!
Мейк-ап форева• 29 июня 2023
Не люблю шторы, тем более ламбрекен в. Для меня это пылесборники. Если сторона солнечная, повесила бы ролеты. Но тут хозяин- барин, кому как нравится.
Головний кошак• 29 июня 2023
Штори потрібні, бо з будинку навпроти люди будуть підглядати як ви з чоловіком займаєтесь розпустою.
Фоточки нема• 29 июня 2023
Оксамитові у колір подушок, чудово
Хоча і без них норм
Сегодня я не я• 29 июня 2023
терпіти не можу штори. нічого б більше не чіпляло. так світло і гарно
Обстановщица• 29 июня 2023
Нудна кімната .
Вкаблучках• 29 июня 2023
Беж, трохи світліший, ніж диван. Я б подивилась щось з фісташковими або синіми полосками.
Коли мовчу- приємна жінка• 29 июня 2023
Гарна кімната, окрім бежевих ще можна пастельні оливкові, блакитні, жовті, зелені. Хоча судячи з подушок ви оберете беж.
Панна Кота• 29 июня 2023
Просто ролети раджу

КохайтесьЧорнобровi• 29 июня 2023
у вас так гарно, світло та просторо! І без штор чудово.
Але і з ними також буде гарно. Тільки без ламбрекенів, хай Бог милує.
Колір - або щось бежеве, або оливкове як подушки) я ото таке шось намалювала
Protruziya• 29 июня 2023
Мне без штор очень нравится.
Все буде• 29 июня 2023
Я би світло-світло-оливкові почепила. Подивіться у IKEA, у них є
Кондуктор трамвая• 29 июня 2023
Ответ дляГоловний кошак
На те вони чоловік і жінка щоб їх секс не вважався розпустою
Кондуктор трамвая• 29 июня 2023
Оливка в цвет подушкек.только не беж
Стильна штучка• 29 июня 2023
Как-то всё слишком моно ,без акцента
Жертва интернета• 29 июня 2023
Тільки не бєжеві, це буде зовсім все однакового кольору, або як вище радили оливкові, або просто ролети без штор, так більше світла в кімнаті.
Пластилин_Колец• 29 июня 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ну який шнурок... Тоді вже ламбрікени) гламур
Пластилин_Колец• 29 июня 2023
Гарно. Я б штори добавила чисто через безпеку. Коли летить рашистська фігня, то краще хоч шторами закрити вікна.
Кукусик• 29 июня 2023
Якщо вікна виходять в чисте поле ( ліс, море) і не докучає сонце - нащо вам ті штори?
ВерСаСе• 29 июня 2023
там напротив окна соседнего дома, вам нравится эксбиционизм? это первое. второе лично я люблю иногда поспать подольше и летом свет из окна мешает. но если категоричнски не хотите шторы, я бы поставила ролеты. Днем скрутили их и не видно, когда надо затемнится или уединится закрыли.