Твоя подружайка• 29 июня 2023

Хто перетинав з дитиною кордон з Польщею чи потрібен дозвіл від батька?

Доброго дня.Підкажіть, хто нещодавно перетинав польський кордон з дитиною,чи потрібен дозвіл від батька на виїзд дитини?Їхатиму вперше, розлучена,чоловік живе за кордоном.
На початку війни чула, що дозвіл не потрібен, а зараз одна знайома їхала відпочивати і в неї цей дозвіл запросили.Якщо хтось стикався підкажіть, будь ласка. І якщо колишній за кордоном, як без нього можна зробити цей дозвіл?Дуже дякую
Да, я блондинка!• 29 июня 2023
Якщо їде з мамою, то не потрібен. Якщо з іншими родичами, то потрібен дозвіл ОДНОГО з батьків

Ноу коммент• 29 июня 2023
Їхала 2 тижні тому, не просили. Спитали тільки чи я мама
Морковна• 29 июня 2023
З мамою якщо дитина, то ні
неДодекаэдр• 29 июня 2023
Не потрібен
Любовь Калистратовна• 29 июня 2023
ви кожного дня створюєте ці теми про Польщу? навіщо?
marata• 29 июня 2023
Сьогодні їхала - лише свідоцтво про народження, якщо у вас одне прізвище
Сметчица• 29 июня 2023
Ответ дляmarata
Подскажите пожалуйста если знаете, А если с ребенком разные фамилии ?
Вышла второй раз замуж, свидетельства о браке достаточно где видно что фамилию меняла ?
Или еще справку в загсе надо брать о смене фамилии ?

marata• 29 июня 2023
Ответ дляСметчица
Так, достатньо. Я телефонувала на гарячу лінію ДПС.
Ms. Dolly• 29 июня 2023
Ні не потрібен