Вітаю, така проблема, син 15 років буде летіти додому сам, з США до Польщі, там зустрінемо. Чи є така можливість йому летіти самому, чи це треба замовляти супровід, чи не обов’язково? Ніби на сайти на його вік написано що не обов’язково.
Я почала бронювати квиток йому але там типу написано що тілтки в межах авіакомпанії може летіти, а з пересадками ні. Може хтось мав такий досвід, порадьте будь ласка як правильно вчинити. Дуже дякую, тихого вечора!
Смайликівна• 28 июня 2023
В 14 донька летіла з супроводом. В 16 сама. А от в 15 теж цікавлюсь)) бо молодшому сину 15 і також має летіти скоро. Тому приєднуюсь до теми.
Пуки-куки• 29 июня 2023
Дівчата а ваші підлітки в 15 років, повертаються зовсім в Україну?
Бо мій підліток 15 років, провчився тут рік в школі і хоче зовсім повернутися в Україну, прилетів майже рік назад по UFU, тобто вилітає з США і назад вже не буде як повернутися, він і не хоче.
Але ми з Вінниці, там відносно спокійно зараз.
Оце думаю, чи в 15 років він зможе проїхати автобусом сам кордон Польща& Україна, чи посадять його самого там в автобус до Львова?
Там би друзі зустріли, посадили далі на потяг до Вінниці...
Ответ дляПуки-куки
Зовсім🤷♀️.. я думаю можна автобусом, чому ні.
Пуки-куки• 29 июня 2023
Ответ дляЙцфыяч
Можна вам ПП надіслати?
Регионщица• 29 июня 2023
Ответ дляПуки-куки
Тобто ви лишаєтеся в США, а малого відпускаєте в Україну?
Пуки-куки• 29 июня 2023
Ответ дляРегионщица
Виходить так, я не хочу його відпускати але він категорично тут не хоче бути