Прочитала статтю. Там про те, як викинути мотлох, їсти тільки просту здорову їжу і займатися спортом.
Ну, ви такі поради зустрічаєте з усіх джерел років уже надцять.
І автори обіцяють, ви отримаєте супер пупер результати.
Я почала так жити ще тоді, коли автори тільки збиралися такі статті писати.
У мене немає мотлоху.
Регулярно чищу будинок, телефон, видаляю зайві речі, картинки, закладки.
З харчування нічого зайвого, через особивості організму дозволено тільки довгий рис, пісне м*ясо, не кислі фрукти, овочі, не солодкі фрукти.
З солодощів рисові коржики домашні без цукрі і масла та чорна щоколадка одна на тиждень.
Жодного алкоголю, цигарок.
Спорт.
Живу я саме так тому, що мені це подобається, мій вибір
І що мені дало?
А нічого з того, що вам автори таких статей обіцяють
Тому бухайте, коліться, паліть, обїдайтеся, зберігайте свій рідний мотох, пробачте, дуже цінні речі, бо нічого страшного з вами не станеться.
І нічого прям хорошого, якщо станете жити правильно.
Ну я живу правильно, просто мені подобається. Але користі мені з того... Тільки моральна ))
У мене немає мотлоху.
Жодного алкоголю, цигарок.
Спорт.
І що мені дало?
Ответ дляlenakarp
Правильно жить скучно, поэтому согласна
Многие придерживаться всех этих норм маразма, отказывают себе в удовольствии, выпить , вкусно поесть , жизнь и так коротка
Я так не писала, мені правильно жити подобається, взагалі не нудно.
Просто не дає прям супер якихось результатів, які обіцяють автори мотивувальних статей
Ответ дляlenakarp
Правильно жить скучно, поэтому согласна
А мне не интересно вкусно поесть или выпить.
У меня другие удовольствия - поездки, прогулки, спорт, хобби.
Спиртное вообще не вкусно, никакое. И удовольствия больше трезвой
Развлекаться умею и могу, но без стимуляторов.
маринель-наумка• 29 июня 2023
Ответ для40ка
Просто цікаво- а що повинно було статися?)
Asteroidea• 29 июня 2023
Ну ви ж не еталон, а поодинокий випадок 🤷♀️ можливо комусь ці поради дійсно корисні.
Я теж як ви завжди вчасно звільняюсь від зайвого, від мотлоху. В харчуванні не все так жорстко як у вас, але воно теж завжди наближене до того що модно називати ПП. Але то традиційно в мене з дитинства, якось так готувала бабуся та мама.
Я задоволена своїм життям, вважаю себе доволі успішною. Обіцяні в статтях результати? Ну напевно так, вони в мене є, але воно якось все само собою, роками і дійсно задовго до того як все це стало модним
Тому не вважаю, що ті всі рекомендації погані та не принесуть користі
Asteroidea• 29 июня 2023
Ответ для40ка
А які вони ті супер результати, на приклад? Що там обіцяють?
Ответ для40ка
Ну у вас так , у меня по другому ,мне тошнит уже от слова правильный образ жизни,
Ой мне это нельзя, ой мне то нельзя, все такая идеальная и правильная
Leeloo_aloha• 29 июня 2023
Через які особливості організму ви сидите на дієті, а не їсте різноманітну їжу?
Не все у вас добре з жкт, правда? І в голові тоже вавки?
Краще бути здоровим і тілом і духом, рухатися багато, працювати мозком, їсти все що хочеться, але не переїдати, вміру алкоголь, і жити довго і весело.
Ответ дляOllka
Ну путешествия это супер, вино иногда и шоколад люблю
Спорт ненавижу но делаю
Ответ дляlenakarp
Якщо я не буду правильною і почну жерти глютен, лактозу, казеїн, молочний жир, кислі ягоди, мій органім одразу і довго почне показувати мені, у чому я помилялася
Тому я не про те, щоб старатися бути ідеальною, там мова про виживання
Ответ дляLeeloo_aloha
Ага, я теж так думала
Ответ дляLeeloo_aloha
В міру алкоголь?
Давно мене не припрошували випити
Тетяна-Шоп• 29 июня 2023
Ответ дляOllka
Потому что действительно эмоции проживаются ярче на трезвую голову. Не понимаю тех, кто считает, что если повеселиться, то нужно обязательно хряпнуть.
А що ви очікували, що у вас з´явиться після всього цього? Наскільки я розумію, ви себе добре почуваєте, хіба цього мало? У мене приклад близьких родичів перед очима: один брат від алкоголю у 50 років не міг двух слів зв´язно сказати, а інший в 79 здоровий як віл, будує внуку будинок, їздить ще зараз на машині в гості до Польщі з України, розмовляє-соображає, наче йому 50 років. Для мене різниця очевидна
Весенняя Мелодия• 29 июня 2023
Ответ дляOllka
Одно другому совершенно не мешает. И эти удовольствия друг друга не заменят.
Квітка півонії• 29 июня 2023
Ответ для40ка
Вы не поняли смысл идеи)) смысл в том, чтобы менять себя к лучшему, делая пошагово что-то. Для кого-то это расхламление, для кого-то чистота, для кого-то спорт. То есть ты заряжаешься мотивацией, совершенствуя что-то вокруг себя. Если Вы уже так живете, то Вам нужны другие способы что-то менять в жизни, чтобы вдохновиться, наполниться и идти к новым свершениям)
Ответ дляСветика
А можно рецепт рисовых коржиков?
Так, звичайно
яйця 3 шт
родзинки жменька
можна ванілін, корицю, як ви там любите, какао, банан
рисове борошно так, щоб до стану дууууже густої сметани.
Замішувати ложкої або силіконовою лопаткою
Готувати виключно в СВЧ у сиіконових формочка 2,5 - 3 хв по три шт.
По суті, це більше як кекси
яйця 3 шт
родзинки жменька
По суті, це більше як кекси
Юлия_Юлия-2175• 29 июня 2023
Ответ для40ка
Так і автори статей, і маркетологи здійснюють підміну понять. Жертви маркетингу теж купляють не просто товар, а емоцію тп очікуваний результат - куплений товар мав би подарувати красу, енергію, успішність. А нічого такого переважно не відбувається.
Але вам, на відміну від жертв маркетингу і шопоголіків принаймі вільніше живеться - гроші ціліші і простір не захламлений.
Color never seen before• 29 июня 2023
Авторе, ви спочатку почніть колотись-бухати-їсти що попало-збирати мотлох у домі, а потім через рік порівняйте як змінилось здоров´я, кількість енергії тощо.
Ответ для40ка
Все має бути в міру
І коли вельми хочеться,то можна
Я теж правильно харчуюсь
Але раз в півроку мені хочеться чіпсів - можу зʼїсти
Я люблю пиво - випиваю 1-2 баночки в тиждень
Можу викурити цигарку раз в місяць
В майже 40 маю (тьху-тьху) нормальне здоровʼя і добре себе почуваю
І коли вельми хочеться,то можна
Я теж правильно харчуюсь
Можу викурити цигарку раз в місяць
Ответ для40ка
Так, звичайно
яйця 3 шт
родзинки жменька
По суті, це більше як кекси
яйця 3 шт
родзинки жменька
По суті, це більше як кекси
Без разрыхлителя?
Спасибо
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Почему для здорового образа жизни должны быть какие-то проблемы?