Зараз на дієті• 29 июня 2023

Передивлялась заначку і знайшла такі купюрии

В банку приймуть чи прийдеться сваритись?
Коржик• 29 июня 2023
Тікайте. Щас манікюр обгадять а про гроші не напишуть

Яжемать Мне можно• 29 июня 2023
Ответ дляКоржик
Так може вона як раз хоче на манiк з педiком намiняти)))
НаБалКоніХодять• 29 июня 2023
Я не пойму что с купюрами не так
автор Зараз на дієті • 29 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я не пойму что с купюрами не так
Печатки, а на одній ще проколи
Мусик Пусик• 29 июня 2023
Можете мені віддати)) я прийму і здоровлячко побажаю
НаБалКоніХодять• 29 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Печатки, а на одній ще проколи
А , вижу. Думаю, не будет проблем.
Анонім Перший• 29 июня 2023
Онихолизис?

Медсестричка• 29 июня 2023
Манікюр норм) зато гроші є, я така сама)
По темі
Печатки то нічо
А проколи, на фото не видно
Я недавно здавала долари, то в обміннику не взяли одну купюру, бо вона клеєна. Я довго дивилась, де то вона клеєна. Потім побачила, мм 5 кусочок прям невидимо склеєний. В обміннику сказали хіба з комісією 10% візьмуть. Пішла в банк, все ок, ніяких проблем
4есотка• 29 июня 2023
З комісією візьмуть. Я на тому тижні в Приваті була. 2 купюри не взяли. Під інфрачервоних світлом видно, що вони з пліснявою. А так і не видно.....не придумала поки, куди їх дівати..
Просто Фіфа• 29 июня 2023
Цікаво, автор, якби вам зараз таку купюру запропонували у банку, то взяли б? Ви хотіла б, щоб вам таке дали?
Підмітайло• 29 июня 2023
Ответ дляКоржик
Це ноги?
равлик• 29 июня 2023
Таку як друга мені прямо в касі Приватбанку якось видали, я звернула увагу касира, вона сказала, що це зовсім норм. Проблем потім з цією купюрою не було.
Чарівна патика• 29 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Печатки, а на одній ще проколи
Вы ногой держите?
автор Зараз на дієті • 29 июня 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Я валюту не купую, а знімаю в банку. Вони такі колись і видали.
автор Зараз на дієті • 29 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
Вы ногой держите?
Так, чим же ще. Для цього ноги і треба
автор Зараз на дієті • 29 июня 2023
Ответ дляравлик
Дякую
Автопортрет нурофена• 29 июня 2023
Ответ дляКоржик
Як можна обгадити те чого нема.
illi• 29 июня 2023
Вже Нацбанк прибрав поняття зношеності купюри, приймають майже всі. Печатки та проколи взагалі не відносяться до зношеності купюри. Нацбанк клізму поставив, всі банки вилікувались в один день! Вони не приймали навіть ті, що мали печатки люмінісентом. Те що ви очима не побачите.
Невидимка Майя• 29 июня 2023
Ответ для4есотка
И у меня с плесенью3 шт лежат. В обменнике 2 готовы были забрать под -20%, не отдала пока.

автор Зараз на дієті • 29 июня 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А за кордоном з пліснявою приймають, не знаєте?
Невидимка Майя• 29 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Не знаю пока. цзнаю через полтора месяца
pusher• 29 июня 2023
Викиньте,то вже фсьо
Misa Miy• 01 июля 2023
Попробуйте в кассе. Если в кассе не получится попробуйте сделать обмен через терминал (как это делать в интернете прочитайте). Если и терминал не возьмёт, то дождитесь окончания войны. Они сейчас выпендриваются потому что не могу отправлять наличку в Америку для обмена (самолеты ж не летают).