Зараз на дієті• 29 июня 2023
Передивлялась заначку і знайшла такі купюрии
В банку приймуть чи прийдеться сваритись?
Яжемать Мне можно• 29 июня 2023
Ответ дляКоржик
Тікайте. Щас манікюр обгадять а про гроші не напишуть
Так може вона як раз хоче на манiк з педiком намiняти)))
Зараз на дієті
• 29 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я не пойму что с купюрами не так
Печатки, а на одній ще проколи
НаБалКоніХодять• 29 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Печатки, а на одній ще проколи
А , вижу. Думаю, не будет проблем.
Медсестричка• 29 июня 2023
Манікюр норм) зато гроші є, я така сама)
По темі
Печатки то нічо
А проколи, на фото не видно
Я недавно здавала долари, то в обміннику не взяли одну купюру, бо вона клеєна. Я довго дивилась, де то вона клеєна. Потім побачила, мм 5 кусочок прям невидимо склеєний. В обміннику сказали хіба з комісією 10% візьмуть. Пішла в банк, все ок, ніяких проблем
По темі
Печатки то нічо
А проколи, на фото не видно
4есотка• 29 июня 2023
З комісією візьмуть. Я на тому тижні в Приваті була. 2 купюри не взяли. Під інфрачервоних світлом видно, що вони з пліснявою. А так і не видно.....не придумала поки, куди їх дівати..
Просто Фіфа• 29 июня 2023
Цікаво, автор, якби вам зараз таку купюру запропонували у банку, то взяли б? Ви хотіла б, щоб вам таке дали?
Підмітайло• 29 июня 2023
Ответ дляКоржик
Це ноги?
Чарівна патика• 29 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Печатки, а на одній ще проколи
Вы ногой держите?
Зараз на дієті
• 29 июня 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Я валюту не купую, а знімаю в банку. Вони такі колись і видали.
Зараз на дієті
• 29 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
Вы ногой держите?
Так, чим же ще. Для цього ноги і треба
Зараз на дієті
• 29 июня 2023
Ответ дляравлик
Таку як друга мені прямо в касі Приватбанку якось видали, я звернула увагу касира, вона сказала, що це зовсім норм. Проблем потім з цією купюрою не було.
Дякую
Автопортрет нурофена• 29 июня 2023
Ответ дляКоржик
Як можна обгадити те чого нема.
Вже Нацбанк прибрав поняття зношеності купюри, приймають майже всі. Печатки та проколи взагалі не відносяться до зношеності купюри. Нацбанк клізму поставив, всі банки вилікувались в один день! Вони не приймали навіть ті, що мали печатки люмінісентом. Те що ви очима не побачите.
Невидимка Майя• 29 июня 2023
Ответ для4есотка
И у меня с плесенью3 шт лежат. В обменнике 2 готовы были забрать под -20%, не отдала пока.
Зараз на дієті
• 29 июня 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А за кордоном з пліснявою приймають, не знаєте?
Невидимка Майя• 29 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Не знаю пока. цзнаю через полтора месяца
Попробуйте в кассе. Если в кассе не получится попробуйте сделать обмен через терминал (как это делать в интернете прочитайте). Если и терминал не возьмёт, то дождитесь окончания войны. Они сейчас выпендриваются потому что не могу отправлять наличку в Америку для обмена (самолеты ж не летают).