Снегурочко• 29 июня 2023
Як можна поповнити картку подруги доларами?
Маю готівку. Як я можу завести її на картку подруги? Тобто саму картку я не маю, чи можна через термінал за номером? Чи як краще? Взагалі раніше не мала з цим справи?
І якщо через термінал, то який % буде зніматись?
Я не Тролль• 29 июня 2023
Кладете гривні
Подруга йде до банкомату і може зняти в тій валюті , в якій країні вона знаходиться
Снегурочко
• 29 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Кладете гривні
У мене валюта, міняти її не хотілося б. Їй теж валюта треба. Саме валютою, без обміну на гривню, ніяк поповнити не можна зараз?
Я не Тролль• 29 июня 2023
Ответ дляСнегурочко
Ніяк
На жаль
Вона зніме і купить долари
Тільки так
Якщо очно не можете передати ( або передайте через когось , хто поїде туди, де полруга )
На жаль
Вона зніме і купить долари
Тільки так
18 мнеУЖЕ• 29 июня 2023
Ответ для4есотка
вестерн,монеграм..разные системы перевода.
Підчас військового стану не можна валюту закордон відправляти через ці системи