Я не чарівниця вам• 29 июня 2023

Вихід з громадянства України

Зашла на сайт посольств. Посмотрела в электронных очередях эту опцию. Либо она пропала в некоторых странах. Либо пишет "Наразі вільні слоти відсутні. Спробуйте зареєструватися пізніше."
Интересно, это все очереди во всем мире разобрали или эту опцию вообще отменили?
хутряна володарка• 29 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Чому не виходили з рабства до 24?
Ну государство ж знало о нападении , озвучили бы заранее , каждый сделал бы свой выбор

Божий одуванчик• 29 июня 2023
Ответ дляGleva
Навіщо виходити з громадянства України зараз? Переважна більшість країн не проти подвійного громадянства
Чтобы выехать беспрепятственно из страны? Я имею в виду мужчин
Божий одуванчик• 29 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Как можно выйти мужчинам находясь в Украине ?
Нельзя? Только выехав можно? Ну а если человек уже имеет гражданство другой страны и хочет выехать из Украины но так как он её гражданин мужчина это сделать не может
СпайдерВумен• 29 июня 2023
гадаю що це дуже не просто, або взагалі - не реально!

добрий знайомий, 10+ років як громадянин Ізраїлю, проживає у Франції, років 5 тому назад - теж намагався вийти з громадянства..., нічого не вийшло (по чутках/переказах - заломили космічну сумму за таку послугу, він не зміг дозволити таку розкіш), паспорт в нього і досі десь валяється.

ми за кордоном живем 20+ років, окрім наймолодшого - у всіх лишились укр паспорти, протерміновані , але є, мені не заважає. )
Божий одуванчик• 29 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Автор а вы вообще знаете всю процедуру выхода из гражданства? И сколько времени это занимает?
До войны это делалось за 2 месяца
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Москалі коли до нас прийшли ? У 2014 ?Так?
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляБожий одуванчик
До войны это делалось за 2 месяца
Не делалось так быстро.
Моя сестра полтора года выходила минимум (может и больше).

хутряна володарка• 29 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ну педю спросите он же на расии торговал , я нет . В 14 гг .
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен

До 2016 року ПГУ при оформленні процедури виїзду вилучали .
Божий одуванчик• 29 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Не делалось так быстро.
Ну а моя мама это сделала за 2 месяца
Ноу коммент• 29 июня 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
ффффуууу...
Что фу?
В свободной стране , высказать свое мнение - фу ? Вымысле ?
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен

Реально.
Моя сестра выходила из украинского гражданства чтоб получить немецкое.
Никому не платила. Все сама делали.
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Тема про педю?
Ноу коммент• 29 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Чому не виходили з рабства до 24?
Вірили в краще
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Так напали ж в 2014 . Полно было времени для желающих выйти из Украинского гражданства
хутряна володарка• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен

Ну и смысл выходить , вам они не мешают .. только телодвижений и бюрократии куча будет
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Реально.
Никому не платила. Все сама делали.
Реально .То деяким українцям дуже зручно так .І рибку з´їсти і...
СпайдерВумен• 29 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
не знаю що і де вилучали, вперше чую!
виїзжав по гостьовій візі, звісно з укр паспортом,
вже в Ізраілі - подав на громадянство, за укр паспорт взагалі ніхто там не заікався
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
не знаю що і де вилучали, вперше чую!
Не знаю що і як в Ізраїлі Пишу про Україну.

хутряна володарка• 29 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Полномасштабно напали .. ну о чем вы говорите 🤦‍♀️… Там да сделали выбор с тех регионов тогда ….. Как сейчас херсонские мои знакомые , они полностью семьями выехали из Украины и мариупольские . Получили документы и не вернутся в Украину никогда .
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Не делалось так быстро.
А тут всі запевняють що нікому не вдалося це зробити .
хутряна володарка• 29 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Тема про педю?
Про Украину в целом
СпайдерВумен• 29 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
телодвижений и бюрократии куча будет - отож бо!
навіть уявити важко який маразм і волокіта з паперами!

’принеси нам справку, що тобі треба видати справку’ -

а якщо людина з певних причин не може приїхати , то залишається платити рішалам, та й гарантії нема що не кинуть на гроші.

пишуть ’сама все зробила, за 2 місяці’ - люди ще ті фантазери )))
СпайдерВумен• 29 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
а ви самі хоч розумієте що пишете ??

як людина може виїхати з України без укр паспорта? чи то прямо на кордоні вилучали після перетину митниці ?
хутряна володарка• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен

Та да .. у нас коррупция и бюрократия самая страшная в стране … Я оформляла доки в другой стране все спокойно и прозрачно и просто .
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
а ви самі хоч розумієте що пишете ??

Жінко,ви про що?Виїзд з України можливий по якому документу?По ЗП
Джавеліна• 29 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
До війни така можливість була.Хто ’дуже хотів ’той нею скористався.
Тоже не было. Мы не уезжали на ПМЖ и, соответственно, не получали разрешения на выезд.
СпайдерВумен• 29 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
++++

мені колись треба було землю переоформити,,, - їздила в Україну разів 10, посилали мене разів 100, то туди то сюди, і за кожен посил треба було звісно платити (((

потім нерви здали, знайомі порадили ’рішалу’ , боялась, але передала йому документи, за місяць мені все готове привіз, тоді і розрахувалась,
хутряна володарка• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
++++

Мы доверенность на землю оформили и перекрестились когда люди согласились сами бегать оформлять .
Секс-Бомба• 29 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
++++

А для чого погоджувалися?Чому б не було залишити скаргу на установу і діяти в правовому полі.Але люди ,які за кордоном так чомусь часто роблять.Приїхали і давай всі свої справи вирішувати в ’аварійному ’режимі.