Морская свинка• 29 июня 2023

Муж изменщик, но с деньгами, плюс есть общий ребенок

Иностранец, вместе живем 9 лет, есть сын 3 года и у меня есть стращая дочь 11 лет. Узнала, что муж изменяет и уже не первый раз. Но я не знаю как это принять дальше. Муж очень хорошо принял мою дочь и она его тоже, называет папой, биологического она не помнит и сейчас не знает, сына муж тоже любит. Относится к детям одинаково. Благодаря ему у детей есть всё, что они хотят. Я то тоже потяну детей, но это будет не то. Я с подросткового возраста хотела чтобы у моих детей была лучшая жизнь и детство, чтобы у них было всё что они хотят и чтобы они никому не завидовали. Это для меня самое важное. Еще меня с дочкой очень любят его родители, они тоже очень богатые, недавно свекровь была Италии и привезла нам разные хорошие вещи оттуда, больше всего меня удивили духи, подаренные моей дочки, которые стоят в переводе на гривны больше 8 тысяч. Это не шутки. Стоит ли продолжать жить вместе ради детства и будущего детей?
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляКалинові вуста
Вам чужие люди много чего подарили?
Такой же вопрос, у свекровей 3 детей, у одного сына 5 детей родных, каждому из низ она постоянно дарит дорогие подарки, как и другим внукам. А тут не родной внучке она навезла подарков просто так более, чем за 900 евро
Калинові вуста• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
а ви все за ті парфуми не можете заспокоїтися
А ей ничего не дарят, вот и не успокоится никак))(
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну от ви правда так вважаєте?
Ну діти ж не дурні. Він же і далі буде зраджувати, діти ростимуть і одного разу можуть тата застукати чи побачити з іншою. Тоді виникнуть питання, тоді вам можуть дорікнути, чого ви його не кинули. Ви скажете дітям, що заради них, а вони — що вас не просили, і почнуться оці перепалки.
Перш за все, ви маєте бути щасливі. Якщо так буде, то і дітям воно передасться.
Статус? Вибачте, але статус того, що вам зраджує чоловік, а ви не йдете від нього — це найгірше. Так, може, люди про це не знатимуть, але ж ви знатимете. Вам із цим жити і може не зараз, але одного разу, воно так заболить, що вовком витимете.
Мама? Ну вибачте. Вам не 15 років. Треба мати свою думку та позицію.
Та дітям пох@н от чесно вам скажу
Дітям абсолютно зараз начхати на оте шо ви пишете
Зарах зовсім інші діти
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Так Ви ж дуже багаті з чоловіком,чого Вас дивує ціна 200 євро?
Мене не ціна дивує, а те що свекруха подарувала не рідній внучці такі духи та інші дорогі подарунки, це ще при тому, що у неї є своїх рідних 8 внуків
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну а про себе ви думаєте? Діти це все добре, звичайно, але не треба і на себе забивати. Тим паче, якщо кажете, що потягнете фінансово. Це ж він зраджує, то думаю, що батьки його з вами спілкуватимуться і далі. Просто уявіть собі, що житимете з ним до кінця життя, а він вам зраджуватиме. Це ж просто жах.
А живуть же так багато жінок при тому ж совку так жили, просто не всі вкурсі походеньок чоловіка були,а автор вкурсі
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ні,з ,,багатства,автора,яку ціна так збентежила
Мене не ціна збентежила, а відношення
Калинові вуста• 29 июня 2023
Ответ дляМорская свинка
Я о том, что люди они хорошие и явно любят вашу дочь, что бывает редко. Никто их не заставлял вообще дарить, а они молодцы!
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Та дітям пох@н от чесно вам скажу
Зарах зовсім інші діти
Давайте не казати за всіх дітей.
Ну от мені зараз 29 років і я як подумаю, аби моя матір оце так жила, аби лише я щаслива була.
Нафіга мені таке щастя треба?
Тим паче, ця жінка може сама діток забезпечити, то я взагалі не бачу проблеми.
Не скандалити, не бити посуд, а по-нормальному сказати, що все знаєте і не хоче продовжувати ці стосунки. От і все.
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ваша дочка на це все дивиться і сприйматиме таку модель сім´ї як норму. Ви б хотіли, що вона так само жила ?
А звідки дочка знає,що тато пісю засовує ще в іншу жінку ?
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляКалинові вуста
Да хоть 58, по факту чужая. Для многих не родной очень важно.
+💯, для меня например важно, плюс у свекрови своих родных 8 внуков
Ласунка• 29 июня 2023
Ответ дляOksuchakr
В будущем вы всё равно разведетесь. Вы останетесь с некоторой суммой денег и с убитой нервной системой.
Приоритет у каждого человека свой.
Далеко не факт, что они разведутся. Да и убитая нервная система (и неубитая в разводе) тоже ж не факт.
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Автор - налагодіть сексуальне життя з чоловіком
Мені 45, а чоловік біжить до мене щовечора і не злазить з мене)
І хоче мене
Я йому такі викрутаси роблю , йому нема часу і думати за інших жінок )
Що робите?
Попу лижете чи горловий?
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляФайна пані
Автор,в вас все переводиться на гроші.Думаю,їх ви любите більше всього.А чоловік гуляє,не гуляє,то вам таке,головне гроші,є та й добре.
З якось сторони це і так, взагалі в ідеалі все має бути в балансі, але так буває тільки в казках
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Як дізнались?
Смс почитали?
Чоловік такий що не вміє брехати
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ви на приколі, автор, якщо ви такі питання задаєте, то у вас немає гідності. Чекайте, коли вам чоловік під зад дасть, коли закінчить свій паралельний відбір і ви станете йому зовсім байдужа, разом з дітьми.
Знаю такого чоловіка зраджує направо та наліво ну він жінки ні ні,щоб іти
Калинові вуста• 29 июня 2023
Автор, я бы простить не смогла. Хоть бы какие были деньги. Хотя моя знакомая отлично живет, авто новое из салона, квартира в столице 4комнатная в отличном районе с отличным ремонтом, отдых 3-5-10 раз в год и куда хочет. У неё есть все, что хочет, она молчит.
Это решать только вам, кто то живет с идеей - не сотрется, чего я буду отдавать его куда-то.
Ласунка• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Давайте не казати за всіх дітей.
Нафіга мені таке щастя треба?
Ну так совершенно очевидно, что автор не только для детей так живёт. Но и для себя.
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Що робите?
Попу лижете чи горловий?
Лежу бревном та все на підлозі 😃😃😃
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Та дітям пох@н от чесно вам скажу
Зарах зовсім інші діти
+
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляКалинові вуста
Да, именно, что муж, что его родители очень щедрые люди
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Давайте не казати за всіх дітей.
Нафіга мені таке щастя треба?
Для мене чоловіки ніколи не були в пріоритеті
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляЛасунка
Ну ото хіба так.
Просто як можеш забезпечити себе і дітей сама, то пішов той чоловік, я вважаю)
Спати з ним у ліжку, знаючи, що воно десь там шпекалося — ну фу.
Це себе не поважати.
А так, знайдете собі хорошу людину, заміж вийдете і все. Чому ні?)
Або не вийдете і теж будете щасливі. Все ж індивідуально.
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну ото хіба так.
Це себе не поважати.
Я до сих пір нічого осу свого чоловіка, але складно думати про те, що він ще с кимось спить
Калинові вуста• 29 июня 2023
Ответ дляМорская свинка
У нас 2 родные бабушки сплыли с горизонта, а чужая, мама второго мужа у нас бабушка уже 5 лет.
Мы все не богатые, но на каждый праздник она шлёт посылки именно для ребёнка! Был случай, общаемся по видео, у ребёнка в школе новогодний праздник, мы это рассказываем, слово за слово, у нас работа тогда 2 недели без выходных с утра до ночи. Но типа говорим, что то с нарядом придумаем. На следующий день присылает бабушка номер посылки новой почты - она пошла, купила платье, красивые колготки, балетки и заколочки, приложила туда ещё сладостей. Говорит отдохните, вам тяжело, я наряд отправила!
Поэтому я как никто вас понимаю! Это такой момент, оно или есть или нет, эта забота многое стоит!
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляМорская свинка
Чоловік такий що не вміє брехати
Ви запитали самі і він так просто відповів?
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Лежу бревном та все на підлозі 😃😃😃
В чому прикол тоді?
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляМорская свинка
Мене не ціна збентежила, а відношення
Ну то цілуйте їй п´яти тепер із-за подарунків
Банка з медом• 29 июня 2023
Ответ дляМорская свинка
В нього постійна коханка чи одноразові проститутки?
На паровозе• 29 июня 2023
Ответ дляАнонимарик
Працюйте над собою і своєю сексуальністю, перестане зраджувати
И в процессе этой работы над своей сексуальностью тренируйтесь, автор, на других мужчинах. Тогда и вам полегчает и муженька может попустит))