Морская свинка• 29 июня 2023
Муж изменщик, но с деньгами, плюс есть общий ребенок
Иностранец, вместе живем 9 лет, есть сын 3 года и у меня есть стращая дочь 11 лет. Узнала, что муж изменяет и уже не первый раз. Но я не знаю как это принять дальше. Муж очень хорошо принял мою дочь и она его тоже, называет папой, биологического она не помнит и сейчас не знает, сына муж тоже любит. Относится к детям одинаково. Благодаря ему у детей есть всё, что они хотят. Я то тоже потяну детей, но это будет не то. Я с подросткового возраста хотела чтобы у моих детей была лучшая жизнь и детство, чтобы у них было всё что они хотят и чтобы они никому не завидовали. Это для меня самое важное. Еще меня с дочкой очень любят его родители, они тоже очень богатые, недавно свекровь была Италии и привезла нам разные хорошие вещи оттуда, больше всего меня удивили духи, подаренные моей дочки, которые стоят в переводе на гривны больше 8 тысяч. Это не шутки. Стоит ли продолжать жить вместе ради детства и будущего детей?
Вкуси мене• 29 июня 2023
Якщо готові сприймати шлюб чисто як партнерство з вигодою для себе,тобто без серця до чоловіка як до своєї половини, і без душі, чистий прагматизм.Правда інтимні стосунки знаючи що в нього є інші на стороні ,слабо собі уявляю ,хіба що теж собі знайти когось на стороні
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ну а про себе ви думаєте? Діти це все добре, звичайно, але не треба і на себе забивати. Тим паче, якщо кажете, що потягнете фінансово. Це ж він зраджує, то думаю, що батьки його з вами спілкуватимуться і далі. Просто уявіть собі, що житимете з ним до кінця життя, а він вам зраджуватиме. Це ж просто жах.
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну який жах. Просто терпить і все
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро
такі багаті
Ну, не кожна людина може собі дозволити такі парфуми, знаєте. Але тут запитання зовсім у іншому.
Вакцениро Вона• 29 июня 2023
Ваша дочка на це все дивиться і сприйматиме таку модель сім´ї як норму. Ви б хотіли, що вона так само жила ?
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ну який жах. Просто терпить і все
Все життя терпіти? Ще 30 років, наприклад? Ну дуже дивні речі ви кажете.
Малая еще та• 29 июня 2023
Живите так и дальше, судя по рассказу вас его измены не волнуют вообще, так зачем разрушать налаженный быт
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну так а что такое тогда богатые???. Автор дивно рассуждает,как для из ,,богатой,, семьи
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Так это ее выбор,не мой
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро
такі багаті
А ваша свекруха дарує онукам парфуми по 200 евро ?
Чи просто так дає двісті евро на дні народження онукам ?
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
200 доларів для вас це мало за парфуми чи що? Багаті батьки цього чоловіка і він, я так зрозуміла.
Мама фіфті цента• 29 июня 2023
Діяти потрібно виключно у своїх інтересах, не на емоціях, детально все продумуючи. .Якщо така поведінка чоловіка для вас неприпустима, то готувати плацдарм для відходу. Поцікавитися в юриста наскільки захищені права жінки в тій країні при розлучені. Скільки будете отримувати від нього на утримання дітей.
Якщо самі хотіли стрибнути в гречку, але роздирали муки совісті, то якраз прийшов вдалий час для цього.
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Автор - налагодіть сексуальне життя з чоловіком
Мені 45, а чоловік біжить до мене щовечора і не злазить з мене)
І хоче мене
Я йому такі викрутаси роблю , йому нема часу і думати за інших жінок )
І хоче мене
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Моя дарит своему внуку. Но автор вещает об очень богатой семье
ПироженкА• 29 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А чому ви думаєте, що дочка в курсі зрад чоловіка мами?))
60 метрів сметани• 29 июня 2023
Ви на приколі, автор, якщо ви такі питання задаєте, то у вас немає гідності. Чекайте, коли вам чоловік під зад дасть, коли закінчить свій паралельний відбір і ви станете йому зовсім байдужа, разом з дітьми.
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Обычная цена
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Для кожного багатство - своя міра
Доя автора це так
Для вас ні
Не треба принижувати
Доя автора це так
Для вас ні
Не треба принижувати
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Обычная цена
Ну для кого як. Є люди, у яких 8 тисяч — зарплата за місяць.
Морская свинка
• 29 июня 2023
Ответ дляВкуси мене
Можна і так
ПироженкА• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро
такі багаті
А які парфуми треба купувати 11-річній дитині? Навіть у дорослих далеко не у всіх є парфуми такої вартості. І автор не на ціні наголошувала, а на гарному ставленні свекрухи.
Морская свинка
• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро
такі багаті
Це вони ж не собі, в внучці 11 років купили. За 50 тисяч мали брати? І вони привезли далеко не тільки духи
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Для кожного багатство - своя міра
Доя автора це так
Для вас ні
Не треба принижувати
Доя автора це так
Для вас ні
Не треба принижувати
Так вона пише шо дуже багаті,а що для таких 200 євро?
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Автор пише що вони дуже багаті,що для них ті 200 євро