Морская свинка• 29 июня 2023

Муж изменщик, но с деньгами, плюс есть общий ребенок

Иностранец, вместе живем 9 лет, есть сын 3 года и у меня есть стращая дочь 11 лет. Узнала, что муж изменяет и уже не первый раз. Но я не знаю как это принять дальше. Муж очень хорошо принял мою дочь и она его тоже, называет папой, биологического она не помнит и сейчас не знает, сына муж тоже любит. Относится к детям одинаково. Благодаря ему у детей есть всё, что они хотят. Я то тоже потяну детей, но это будет не то. Я с подросткового возраста хотела чтобы у моих детей была лучшая жизнь и детство, чтобы у них было всё что они хотят и чтобы они никому не завидовали. Это для меня самое важное. Еще меня с дочкой очень любят его родители, они тоже очень богатые, недавно свекровь была Италии и привезла нам разные хорошие вещи оттуда, больше всего меня удивили духи, подаренные моей дочки, которые стоят в переводе на гривны больше 8 тысяч. Это не шутки. Стоит ли продолжать жить вместе ради детства и будущего детей?
Файна пані• 29 июня 2023
Ну такий він блядун.Живете,як можете
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Скорее просто ради будущего
Вкуси мене• 29 июня 2023
Якщо готові сприймати шлюб чисто як партнерство з вигодою для себе,тобто без серця до чоловіка як до своєї половини, і без душі, чистий прагматизм.Правда інтимні стосунки знаючи що в нього є інші на стороні ,слабо собі уявляю ,хіба що теж собі знайти когось на стороні
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ну а про себе ви думаєте? Діти це все добре, звичайно, але не треба і на себе забивати. Тим паче, якщо кажете, що потягнете фінансово. Це ж він зраджує, то думаю, що батьки його з вами спілкуватимуться і далі. Просто уявіть собі, що житимете з ним до кінця життя, а він вам зраджуватиме. Це ж просто жах.
Диверсификация• 29 июня 2023
Ого, духи за 200 євро такі багаті
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну який жах. Просто терпить і все
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро такі багаті
Ну, не кожна людина може собі дозволити такі парфуми, знаєте. Але тут запитання зовсім у іншому.
Вакцениро Вона• 29 июня 2023
Ваша дочка на це все дивиться і сприйматиме таку модель сім´ї як норму. Ви б хотіли, що вона так само жила ?
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ну який жах. Просто терпить і все
Все життя терпіти? Ще 30 років, наприклад? Ну дуже дивні речі ви кажете.
Малая еще та• 29 июня 2023
Живите так и дальше, судя по рассказу вас его измены не волнуют вообще, так зачем разрушать налаженный быт
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну так а что такое тогда богатые???. Автор дивно рассуждает,как для из ,,богатой,, семьи
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Так это ее выбор,не мой
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро такі багаті
А ваша свекруха дарує онукам парфуми по 200 евро ?
Чи просто так дає двісті евро на дні народження онукам ?
Анонимарик• 29 июня 2023
Працюйте над собою і своєю сексуальністю, перестане зраджувати
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
200 доларів для вас це мало за парфуми чи що? Багаті батьки цього чоловіка і він, я так зрозуміла.
Мама фіфті цента• 29 июня 2023
Діяти потрібно виключно у своїх інтересах, не на емоціях, детально все продумуючи. .Якщо така поведінка чоловіка для вас неприпустима, то готувати плацдарм для відходу. Поцікавитися в юриста наскільки захищені права жінки в тій країні при розлучені. Скільки будете отримувати від нього на утримання дітей.
Якщо самі хотіли стрибнути в гречку, але роздирали муки совісті, то якраз прийшов вдалий час для цього.
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Автор - налагодіть сексуальне життя з чоловіком
Мені 45, а чоловік біжить до мене щовечора і не злазить з мене)
І хоче мене
Я йому такі викрутаси роблю , йому нема часу і думати за інших жінок )
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Моя дарит своему внуку. Но автор вещает об очень богатой семье
ПироженкА• 29 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А чому ви думаєте, що дочка в курсі зрад чоловіка мами?))
60 метрів сметани• 29 июня 2023
Ви на приколі, автор, якщо ви такі питання задаєте, то у вас немає гідності. Чекайте, коли вам чоловік під зад дасть, коли закінчить свій паралельний відбір і ви станете йому зовсім байдужа, разом з дітьми.
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Обычная цена
Щепотка_совести• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Для кожного багатство - своя міра
Доя автора це так
Для вас ні
Не треба принижувати
Синиця у спідниці• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Обычная цена
Ну для кого як. Є люди, у яких 8 тисяч — зарплата за місяць.
Gvenna• 29 июня 2023
Жить то можно.
Но вам будет неприятно что вас отодвинули в сторону.
А лет через 20 может все на 180 градусов развернется. Пожалеете что свою красоту и молодость потратили на блудливую собаку.
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляВкуси мене
Можна і так
ПироженкА• 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро такі багаті
А які парфуми треба купувати 11-річній дитині? Навіть у дорослих далеко не у всіх є парфуми такої вартості. І автор не на ціні наголошувала, а на гарному ставленні свекрухи.
автор Морская свинка • 29 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Ого, духи за 200 євро такі багаті
Це вони ж не собі, в внучці 11 років купили. За 50 тисяч мали брати? І вони привезли далеко не тільки духи
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Для кожного багатство - своя міра
Доя автора це так
Для вас ні
Не треба принижувати
Так вона пише шо дуже багаті,а що для таких 200 євро?
Диверсификация• 29 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Автор пише що вони дуже багаті,що для них ті 200 євро
Oksuchakr• 29 июня 2023
Ответ дляМорская свинка
Скорее просто ради будущего
В будущем вы всё равно разведетесь. Вы останетесь с некоторой суммой денег и с убитой нервной системой.
Приоритет у каждого человека свой.