Щебетуха• 29 июня 2023
Укрсіб мобільний застосунок так досі і не працює?
Вже третю добу в них якісь проблеми...
Щебетуха
• 29 июня 2023
Ответ дляУжеВотДа
У меня работает
А на днях були проблеми? Тому що мені 2 дні тому говорили, що проблема точкова.
УжеВотДа• 29 июня 2023
Ответ дляЩебетуха
Я не заметила, если честно
Чай не пью, только кофе• 29 июня 2023
Теж кілька днів не працював, сьогодні пообіді нарешті вдалося зайти. Спробуйте, може і у вас вже запрацювало. Я, до речі, нічого не робила, саме запрацювало.
Сиреневенькая• 29 июня 2023
Працює.
Вчора було помітно що він тупить, але з третього разу робив те що треба.
Щебетуха
• 29 июня 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Та ні, пробую періодично і безрезультатно. Зараз попробую обновити через Плей Маркет.
Кусюче сонечко• 29 июня 2023
Я всегда через сайт захожу, через раздел укрсиб онлайн, там все работает.
Чай не пью, только кофе• 29 июня 2023
Ответ дляЩебетуха
Може спочатку просто перезавантажити смарт, почистити кеш?
Щебетуха
• 29 июня 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Оновила, запрацював
Продавчиня кіз• 29 июня 2023
Відповідь , від мого менеджера :
, щодо проблем з УСО на Android. Клієнтам необхідно оновити додаток до версії 1.196.4 (опублікована годину тому). Можливо оновлення потрібно буде запустити 1-2 рази. Якщо клієнт не бачить оновлення, потрібно почистити кеш додатку УСО та почистити кеш додатку Google Play..