adamdavid• 29 июня 2023

Чи є тут люди яким щось відкрито ?

Я зрозуміла що мені у свої 22 світ відкритий зовсім по іншому ніж іншим людям. Але я на світлій стороні якщо що, не екстрасенс) є хтось кому теж щось більше відкрито? Не кажіть що, скажіть тільки як ви сприймаєте світ? Що думаєте про нього?
v.melnik_km• 29 июня 2023
Коли закінчиться війна?
автор adamdavid • 29 июня 2023
Ответ дляv.melnik_km
Коли закінчиться війна?
Я не екстрасенс , не гадаю) але мені от здається що не скоро
Love_Love_Love_• 29 июня 2023
Мені все відкрито, все що може бути відкритим
Natalia505• 29 июня 2023
Спокійно сприймаю. Ми носії, автор, світла і темряви 50/50. Сьогодні ви одна, завтра інша. Все дуже відносно.
Венздей Адамс• 29 июня 2023
Это у вас открылось после переезда в Норвегию?
Евга-9246• 29 июня 2023
Ответ дляNatalia505
А ви що про кінець війни думаєте?
Mikulishna• 29 июня 2023
Ответ дляadamdavid
а що ж тоді вам відкрито?
автор adamdavid • 29 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Ні 😂 хоча..відносно недавно. Напевно з початком війни , трохи пізніше..геть по іншому дивлюсь на світ..таке відчуття ніби все бачу як є насправді
Julieta78• 29 июня 2023
Світ відкритий, виплати на дитину закриті.... Баланс всесвіту.....
Julieta78• 29 июня 2023
Ответ дляadamdavid
’Это мескалин ’ (с)
оле-чка• 29 июня 2023
Вам інформація поступає?
Я не знаю як воно працює , я відмовилася, то дуже тяжко
Natalia505• 29 июня 2023
Ответ дляadamdavid
І як насправді?
Конкордія• 29 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Омега, ось секрет, риба ж позитивно впливає на мізки)
WhiteWidow• 29 июня 2023
Мала схоже відчуття, коли спробувала гриби.
Марія В• 29 июня 2023
Ответ дляv.melnik_km
Коли закінчиться війна?
А як ви хочете ,щоб закінчилось ,те до чого російська імперія готувалась століттями?
автор adamdavid • 29 июня 2023
Ответ дляMikulishna
а що ж тоді вам відкрито?
З останнього що мені відкрилось: перше це зрозуміла що смерть це просто перехід у інше життя - не кінець. Раніше трішки заздрила людям , ні не заздрила а мене бомбило чому одним все а іншим нічого..тепер мені відкрилась Божа справедливість. Більшість людей приречені на вічне пекло (хоча кожен може його уникнути) і тепер я розумію що дійсно щасливих людей - дуже мало. Бо ми є вічні створіння. І ще з дитинства здається все таким природнім..звичним..а зараз зрозуміла що наприклад у другу світову війну мене не існувало. А де я була? Висновок - мене створив Бог..створив якби «звичне» середовище а насправді все не так влаштовано як нам здається. Короче це важко пояснити)) зрозуміла що треба робити добро і кайфувати від життя але боятись робити зло. Загалом деколи у мене відчуття що я вмерла і дивлюсь зовсім не так як інші люди на життя. Люди спілкуються про якісь мирські досягнення..дорогі бренди..ще щось у такому роді , а мені це так кумедно )
автор adamdavid • 29 июня 2023
Ответ дляJulieta78
В тому шось є )))😂
owl62• 29 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Мухомори?
Конкордія• 29 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Ну от, то омегу чи гриби купувати краще для просвітлення?
WhiteWidow• 29 июня 2023
Ответ дляowl62
Мухомори?
Нє. Якісь галюциногенні в Амстердамі. Давно було)
автор adamdavid • 29 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
То зовсім не то )) я колись спробувала лсд і у мене було видіння що я у клубі. Танцюють люди з рогами і сидить Ісус і типу як намагається мене забрати звідти) потім чоловік сказав що є такий реально кліп у якоїсь групи російської ( пісня про Ісуса здається)
WhiteWidow• 29 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Від грибів вштирить зразу. Але омега безпечніша. Мабуть, справа у внутрішньому настрої.
Natalia505• 29 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Я пива випила з ковбасками і одразу як розвиднілось. І світ такий інший і люди такі цікаві.))
Конкордія• 29 июня 2023
Ответ дляadamdavid
Що далі, то цікавіше
lammama• 29 июня 2023
Мені будо відкрито ще в серпні 2021 року що Крим буде наш.
Конкордія• 29 июня 2023
Ответ дляJulieta78
’Это мескалин ’ (с)
Так не Мексика же)
Ann1380• 29 июня 2023
Ответ дляlammama
Сподіваюсь це не іронія?
lammama• 29 июня 2023
Ответ дляAnn1380
Сподіваюсь це не іронія?
Ні.
автор adamdavid • 29 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Що далі, то цікавіше
😂 це моя шалена юність нажаль. А ще я під наркотиком пам‘ятаю глянула на себе у дзеркало а очі чорні як у демона. І так стрьомно стало. Загалом релігія мене переслідує з дитинства) навіть колись однокласники дуже образили , прийшла додому , поставила стілець перед іконою і сіла жалітися Богу за що мені так.))
Байрактарочка• 29 июня 2023
В мене вікно відкрите

Сприймаю світ як комп’ютерну симуляцію