60 метрів сметани• 29 июня 2023

Скільки років нормально зустрічатись? Без пропозиції.

На якому терміні чоловік має зробити пропозицію? І скільки років, то означає вже формат, що чекати немає чого і слід стосунки закінчувати?
Вік 25-30.
Все будет, но потом• 30 июня 2023
В мене знайомі одружились через 3 місяця, прожили 20 років, зараз він їй сказав, що не кохав ніколи і вони розлучаються
Я вже була одружена, з теперішнім МЧ (він теж вже розлучений) через місяць почали жити разом, зараз разом 2,5 роки, не одружені, розмови проскакують про одруження, але тільки тому, що плануємо спільну дитину та купівлю житла. Нас все влаштовує, для оточуючих ми ідеальна сім´я
Щира українка• 30 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Він спочатку все купив, а потім одружився
Так все ж тётки орут, что мужику можно жениться только при наличии ВСЕГО, что опять не так?
Колгоспниця• 30 июня 2023
Ответ дляЩира українка
У меня всё так))))
И мужик молодец. Всё есть. Всё купил лично себе. И делить не придется
А женщина счастливая, что гола боса і у віночку зато какого мужика отхватила
Пукимончиг• 30 июня 2023
З приводу тих хто живе без штампу, мій чоловік завжди посміхається і каже, що це чудова пара зустрілася: чоловік з слабкою соц.відповідальністю і жінка з низькою самооцінкою. Сину 25, нарешті зустрів підходящу для себе дівчину, в серпні буде 6 міс.зустрічань, планує робити пропозицію. Вважаю це правильним. Молодшим звичайно непогано б і довше зустрічатися, але без спільного проживання і побуту
Щира українка• 30 июня 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Оце ’робив пропозицію’ - кров з очей, дівчата. Українською кажуть ’освідчився’. А пропозиції роблять діловим партнерам
Чем больше вы будете тыкать людей носом, тем меньше народу перейдёт на украинский!
Щира українка• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Мова не про прізвище в прямому сенсі. А про соціальний захист жінки у шлюбі. Щоб не сталось з чоловіком, то вона залишиться не «співмешканкою», а вдвою, яка отримує майно.
Ах, так вы про майно
Щира українка• 30 июня 2023
Ответ дляБоХатая
Год максимум, других историй не знаю с позитивным окончанием
А я наоборот - не знаю никого, кто так скоропалительно бежал в загс
Щира українка• 30 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
У меня всё так))))
Серьёзно? Мужик должен сидеть копить деньги, и ВСЁ покупать исключительно после оформления брака?
Колгоспниця• 30 июня 2023
Ответ дляЩира українка
читайте мои все сообщения. Там ситуация: жили вместе без оформления брака несколько лет. Работали оба. И мужик пока не купил квартиру и две машины в загс не шел. Все купил, оформил на себя. А теперь можно и жениться.
Еще раз оба работали. Общий бюджет.
МашМааш• 30 июня 2023
Мне сложно рассуждать на эту тему, потрму что с будущим мужем начали отношения в мои 15, жили вместе с 18, поженились в 24. Сделали это ровно в тот момент, когда смогли без напряга организовать свадьбу за свои деньги (большой праздник был важен мужу и его семье). Если бы ещё не зарабатывали достаточно, то женились бы позже. Жениться было не в контексте он сделал предложение, а просто сели вдвоем, обдумали и сделали, как формальность.
То есть вроде мне и неважно сколько жить вместе до брака, а с другой кто знает как бы я смотрела на это в более позднем возрасте

Ещё тут я вижу много аргументов про ответственность, совместное имущество. Почему то на это все смотрят с точки зрения, что женщина останется ни с чем. Но бывает же иначе. Женщина зарабатывает больше, например, или покупки делаются на ее имя. Допустим мы купили до брака машину и гараж и записаны они были на меня, несмотря на то, что муж тогда зарабатывал больше, я ещё в основном училась
В общем я считаю, что нет конкретных сроков. Хорошие отношения это не только те, что приводят к браку
Колгоспниця• 30 июня 2023
Ответ дляМашМааш

неважно на кого записано. Если куплено в браке - то это совместное имущество и делится пополам. Если не куплено в долях или у вас нет шлюбного договора
Я такая наивная• 30 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Еще раз оба работали. Общий бюджет.
Можно я влезу, а что мужик всё купил, а не женщина? оба работали, не значит что оба зарабатывали, а если бы Зарабатывали половину на майно женщина, вряд ли бы она отдавала денег что бы мужик себе что то покупал, давайте без сказок, при Хорошем доходе женщина, она бы себе машину и квартиру покупала бы.
Кукарачка• 30 июня 2023
Через 2 місяці вирішили одружитись, у шлюбі 14 років.
До цього чоловік зустрічався 6 років з дівчиною, заміж не звав.

Мої батьки почали зустрічатись 14 жовтня, 25 лютого одружились. 40 років разом.
МашМааш• 30 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Если что-то куплено до брака, то это принадлежит тому, в чьей собственности оно находится
Я об этом.
Я такая наивная• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Для соціуму. Не лише для мене особисто.
Социум складывается из отдельных индивидумов которые живут в рамках культуры конкретной страны, в нашей нет чётких норм ,,как вам хочется так и выходите замуж, кстати когда вы вышли никак на длительность и счастливость брака не влияет, у меня есть знакомые которые поженились через пол года всчтречаний, лет 40 вместе, их ребёнок попытался такое провернуть, развелись через год. Есть друзья которые жило гражданским браком лет 10, даже ребёнок появился, решили узаконить отношения, через год развелись.
Кукусикиииииии• 30 июня 2023
не раніше, ніж через 3 роки, перші півтора року це квітково-цукерковий період, ви одягаєте маски і кожен грає роль кращого, а от далі вже ви справжні... якщо швидко пропонує одруження мене б насторожило
МинерАлочка• 30 июня 2023
По сути смысл «встречаний» узнать человека ближе и понять подходит ли он вам для совместной жизни. Я думаю не больше года. Мне муж сделал предложение через пол года. До мужа встречалась с парнем 5 лет, но знала, что замуж за него выходить не планирую
МЧСница• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Так питання не про правила. А скільки особисто для кожного норма.
Мені чоловік через 3 місяці зробив пропозицію. Я розгубилась, бо то за швидко та відмовила, думала продовжимо стосунки, але розійшлись. Мені здалось то занадто швидко. Хоча все було класно.
Тай стало цікаво, який термін для кого є «нормальним».
Мені зробив через 2 місяці зустрічань. Але знайомі були довше. 13,5років разом...
KateSavch• 30 июня 2023
Ответ дляБайрактара
Друзі нещодавно одружилися після 8 років зустрічей
8 лет бывают разные.
Одно дело если начали встречаться в юности, лет в 18-19, то повстречаться 8 лет и пожениться к 28-29 годам это норм.
А совсем другое дело встречаться 8 лет когда тебе 27-30 - это под сорокет только расчихлится с браком. А если не выйдет, то потом со следующим еще 8 лет встречаться - ну может к 50ти выйдешь замуж
Прокачую сідниці• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Пропозиції*
Год - полтора обычно достаточно, чтобы решить будете вы жениться или нет. Я знаю , что многие женщины готовы сожительствовать годами в надежде получить предложение . кто то после рождения 3 детей и 10 лет сожительства получает вымученное предложекние. А кто то так и нет )
Колгоспниця• 30 июня 2023
Ответ дляЯ такая наивная
есть разные женщины. Кому-то лишь бы милый рядом. А кто-то просто не живет с мудаками. Заработала на 15 м2 той квартиры - пожалуйста, оформляй на меня мои 15 м2. Не хочешь - ну всё. Покупай всё себе и за свои
Я такая наивная• 30 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Я не знаю ни Одной женщины, которая бы Хорошо зарабатывали, и До брака отдала бы со свои деньги со словами покупаю милый на себя квартиру, и машины, и очень сомневаюсь что тут такая же история, женщины просчитывают на первом свидании сколько стоит чашка кофе, а тут щедрость граничащая с тупостю)))) конечно может какие-то единичные ситуации есть, но в современном мире, это редкость, женщины прекрасно умеют считать деньги. Кстати обратная сторона этой истории, сколько было тем обид что мужик Сам заработал, и хочет купить, а женщина в обиде почему не в браке пополам))
Ростки жимолости• 30 июня 2023
Ніколи не уявляла ці зустрічання роками. Так, були приклади перед очима, але всі закінчувалися через рік-два розставаннями, і саме цікаво, що ті , що розійшлися максимум через півроку вступали в шлюб з іншими. У мене перший шлюб - 2 тижні зустрічей в одному році - рік розлуки - 2 тижні зустрічей і весілля. 15 років прожили. Другий так би мовити шлюб - кекс при першій зустрічі, через тиждень з’їхалися, знайомство по інтернету, живемо вже 10 років.
Бесбардак• 30 июня 2023
Мне сделал предложение через 1.5 года, ещё через 1.5 поженились, жили уже вместе после предложения
Ростки жимолости• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
І багато ви знаєте пар без штампу, яких обох влаштовує?
Я дивлюсь на ситуацію своїх знайомих, то влаштовує таке лише чоловіків.
Якщо молоді то і так, а ми наприклад з 40 років живемо разом, нам уже по 50. Все влаштовує.
ПолБатона• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
То по вашим міркам в людей 8 років стосунки стояли в кризі) і розвиток не досягав варіанту «шлюб».
та немає ніяких норм! Розвиток може досягти варіанту ’шлюб’, а потім цей розвиток стрімко піде вниз! Це від пари залежить. І 8 років можна запросто зустрічатися, багато пар зі школи разом..

В мене є знайомі, які зустрічалися 12 чи 13 років) Як сіли в 5 класі разом за парту, так і досі разом (їм вже по 40р). Одружилися після закінчення ВУЗів, не раніше - це було їх свідоме рішення. Хотіли, утворивши законну сім’ю, повністю за себе відповідати, а не сидіти ’у батьків на шиї’.
Вишневий цвіт• 30 июня 2023
В мене чоловік на 10років старший. Зустрічалися 5 років. Відносини були чудові, але його вік мене підганяв. Тому поставила питання руба - або одружуємося, або розходимося. Сказав, що йому важко наважитися на такий крок, хоча вже деякий час жили разом, утримував нас, вирішував ’сімейні’ проблеми. Пізніше таки подарував обручку, одружилися, вже 15 років у шлюбі, 20 років разом.
Банка з медом• 30 июня 2023
Пів року і пропозиція
Пропозиція не завжди одруження)
Всюди влазю• 30 июня 2023
До 1 року і не жити разом
Всюди влазю• 30 июня 2023
Ответ дляБензопирен
Мне кажется через год совместной жизни уже понятно подходите ли вы друг другу. Мне муж с делал предложение через полтора года
Через пару свиданий уже понятно, подходите или нет