60 метрів сметани• 29 июня 2023
Скільки років нормально зустрічатись? Без пропозиції.
На якому терміні чоловік має зробити пропозицію? І скільки років, то означає вже формат, що чекати немає чого і слід стосунки закінчувати?
Вік 25-30.
Доктор Варвар• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
І багато ви знаєте пар без штампу, яких обох влаштовує?
Я дивлюсь на ситуацію своїх знайомих, то влаштовує таке лише чоловіків.
Мой бывший муж и его сожительница живут вместе уже 6 лет. Думаю, то, что они не расписаны, устраивает их обоих. Если бы женщину, с которой живет мой бывший муж, не устраивал статус сожительницы - думаю, она бы уже подтолкнула его к регистрации брака
Манка Я• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Я пример. Сделал предложение через пол года отношений, поженились через 11 лет, и то, потому что это было выгодно на тот момент, а не потому что вот нужна свадьба. Пошли и просто расписались. Многие до сих пор думают, что мы не расписаны и меня все устраивает) Есть женщины, которые не мечтают выйти замуж. Первый парень делал тоже предложение, но я не согласилась. Точнее, кольцо забрала, но при условии, что это просто подарок. Он согласился, так как не хотел расходиться. Такое вот у меня было правило, жить согласна, в загс не пойду. Но принципами поступилась, когда мне понадобилось))
ЛюбимаЯНЬ• 30 июня 2023
В мене не має не батька ні мати. Вони розлучились коли мені було 8 років. А попмерли , батько - мені 28 , а мати 30. І да , у них були різні прізвища. Я успадкувала все що було на батьку , по свідоцтву народження. В по Матері всю її власність.
60 метрів сметани
• 30 июня 2023
Ответ дляSo_so
Ст 74 Семейного кодекса
Якщо жінка та чоловік проживають однією сім´єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
А тепер прочитайте право на успадкування майна(черга). І зрозумійте, що цей закон, то сюр, який в дійсності немає ніякого впливу на спадок.
Манка Я• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Мова не про прізвище в прямому сенсі. А про соціальний захист жінки у шлюбі. Щоб не сталось з чоловіком, то вона залишиться не «співмешканкою», а вдвою, яка отримує майно.
Тю, перечитайте семейный кодекс)
60 метрів сметани
• 30 июня 2023
Ответ дляSo_so
Главное, что Вы не такая. Вот она цель Вашей темы)
Мені зробили пропозицію через 3 місяці. Для мене це дико.
Я і не хочу швидкий шлюб, але й не хочу 5 років просто зустрічатись.
Фима Собак• 30 июня 2023
Мы с будущим мужем съехались через месяц после встречания. Через полгода сделал предложение, нам по 25 было
ЛюбимаЯНЬ• 30 июня 2023
Зараз в шлубі і у сина прізвище батька , а у доньки подвійне і ьатрка і моє. Я своє не міняла. Взагалі нехай чоловік бере моє. Воно красиве
Задираю носа• 30 июня 2023
Ответ дляДваДваВісім
Я считаю, что нет границ.
Моя подруга недавно вышла замуж через 4 года.
Кума вышла замуж через 2 мес, через 4 развелась )
а мої сусіди сожительствували 6 років, нарешті сожитель ’дозрів’ до женячки, зіграли весілля, а через не цілий рік розійшлись, він пішов до другої
Задираю носа• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Так питання не про правила. А скільки особисто для кожного норма.
Мені чоловік через 3 місяці зробив пропозицію. Я розгубилась, бо то за швидко та відмовила, думала продовжимо стосунки, але розійшлись. Мені здалось то занадто швидко. Хоча все було класно.
Тай стало цікаво, який термін для кого є «нормальним».
Чий чоловік?
Верочка 100%• 30 июня 2023
Год - два, не более.
Если 4 и более лет, однозначно, нужно уходить.
60 метрів сметани
• 30 июня 2023
Ответ дляSo_so
Вы же замужем официально, я надеюсь.
Почему этого недостаточно и хочется себя похвалить, других опустить?
Не заміжня. Без стосунків.
Минулий партнер через 3 місяця зробив пропозицію. Відмовила, розійшлись. Бо для мене то замалий термін. Власне на фоні цих роздумів створила тему.
Кусман Сиру• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ну випадки є різні. Але мова саме про соціальну норму. 8 років ви ж не назвете нормальним терміном, то занадто.
А 23 ?
ЛюбимаЯНЬ• 30 июня 2023
Ми зустрічались пів року. Я і раніше була готова. Я не розумію стосунків без штампу. Спочатку штамп а потім секс . Але в мене вийшло інакше . Секс був раніше. Але ж я мара якось його примусити одружитись
Теща дочки• 30 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
По личному опыту м опыту знакомых вокруг, если пара через год-полтора не поженились,то так и живут несколько лет вместе, потом расходятся. Редко когда браки после 5 и более чем совместной жизни.
У меня знакомые провстречались 7 лет. Потом таки расписались. Прожили 15 и вот расходятся. Как были разными людьми, так и остались.
Задираю носа• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
А як тільки його майно? Якщо в шлюбі все порівну ділиться навіть якщо оформлено на нього. Чи він на маму оформляв?
здається, комусь губозакаточна машинка потрібна))))
60 метрів сметани
• 30 июня 2023
Ответ дляМанка Я
А на якій підставі відмовили? Що колосально поганого було в тому, щоб розписатись, якщо ви вже були впевнені, що з людиною хочете будувати далі спільне життя?
Ответ для60 метрів сметани
Не заміжня. Без стосунків.
Главное, что предложение было, следуя Вашей логике. И Вы не ’ждуниха’ и мч правильный такой. Но результат как-то не очень...
А всё потому, что для счастья важно совсем другое и пара, оформившая юридически отношения через 8 лет, может быть очень счастлива, в отличие от Вас. Парадокс.
Манка Я• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Потому что не хочу. Если бы не ситуация с гражданством, то и не женилась бы дальше. У меня есть моё личное мнение, но писать его не буду. Оно вам и многим не понравится)
Задираю носа• 30 июня 2023
Ответ дляSo_so
Ст 74 Семейного кодекса
ага, і того Михайлова, як і інші сожительниці, бігає тепер по судах і пробує щось доказати. Я вже мовчу про те, в якій черзі спадкоємців сожителі
60 метрів сметани
• 30 июня 2023
Ответ дляSo_so
Я заділа вашу самооцінку, що ви вирішили накидати розумних слів і когось принизити? Можете не писати своє хамство, а проходити повз.
Задираю носа• 30 июня 2023
Ответ дляМанка Я
Тю, перечитайте семейный кодекс)
от і перечитайте, а не тюкайте))) будете здивовані)))
Метровий сантиметр• 30 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
А що дітей без шлюбу заводити в подальшому? Коли в матері одне прізвище, а в батька інше і на документах вони один одному ніхто?
У моих родителей такое было и в браке) папа фамилию после свадьбы поменял
Патика-мотика• 30 июня 2023
Есть знакомые 7 лет встречались ; как то поругались и он познакомился с другой , через месяц свадьба через год ребенок родился
Na kablukah• 30 июня 2023
Да ну.Разве может быть статистика в таком вопросе.
Мы встречались месяц,потом съехались,через ещё месяц сделал предложение.
У всех по-разному.
И это нормально
У всех по-разному.
И это нормально
Метровий сантиметр• 30 июня 2023
Ответ дляПетриківна
Року цілком достатньо,щоб зрозуміти чи ви підходите один одному. Не розумію цих довгих незрозумілих стосунків
А смысл оформля отношения как модно быстрее?
Ну и первых 18-30 месяцев идёт гормональное подкрепление, так что логичнее после него жениться