Творю чудеса• 30 июня 2023
Жакардова сумка через плече, порадьте
Порадьте або навпаки відрадьте) Побачила у дівчини таку кросс боді жакардову з шкіряними вставками, ремінцем. І собі захотілося, але нічого симпатичного не знайшла. Порадьте, можливо бачили подібну. Недорого, до 2 тис.
Творю чудеса
• 30 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
Жакарт чи гобелен?
Якщо 2 то подивіться yakfaino
А в чому різниця?Така плотна тканина, злегка дає блиск на сонці з візерунком, буквами скоріше всього.
Пані з калабані• 30 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
Жакарт чи гобелен?
Якщо 2 то подивіться yakfaino
Жаккарт - ткань. Гобелен - ковер с орнаментом))
Губной рояль• 30 июня 2023
Ответ дляПані з калабані
Гобелен не обовязково килим