Голена блондинка• 30 июня 2023
-Законопроект 9342, слышали?
Изменяют закон о мобилизации, что теперь родственники особы с инвалидностью будут мобилизоваться. Если у инвалида нет другого содержателя.
Ну ось нова корупція, нова хвиля безробітних. Бо як що в чоловіка мати інвалід, більш нікого нема, то зобов´язання кладуть на жінку я розумію, і ніхто не питає, чи буде вона за нею дивитись, коли ось ми даже не спілкуємось, і в жінки є свої батьки, то що робити? Прийдеться звільнитися. То ті розводяться, ті звільняються - дякуємо владі! Гроші підуть ще більш в конвертах, які там налоги.
Strelka_007• 30 июня 2023
Ответ дляНовый
Так в описаній ситуації хто за цією хворою мамою дивиться зараз? Хтось вже безробітний?
Ответ дляНовый
вот зачем вы придумываете
жінка і свекруха по закону не є родичами
а там йдеться про родичів
от якщо в тої свекрухи є інші діти то так, вони мають доглядати
але ніяк не невістка
а там йдеться про родичів
але ніяк не невістка
Vlada-Maria• 30 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Всем или без военного билета?
всім, крім квартальних і слуг
Ответ дляStrelka_007
Звільнитись може. Це доповнення стосується відстрочки від мобілізації (частина 24), а не демобілізації. Нехай пробує вже зараз, в мого чоловіка такий самий побратим є, подав документи ще кілька місяців тому. Сьогодні отримав роз´яснення від воєнного юриста. Ці обмеження не зачіпають тих хто вже проходить службу в ЗСУ.
Скоріше за все, кілька місяців будуть пересилати документи і відтягувати, але юридично ваш чоловік все ще має право (частина 26).
Він не хоче.
То я просто питаю, щоб знати для себе .
Ответ дляНовый
есть соцработники если что, если уж совсем одинокий
Olesya Kim• 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
При чем тут зятья? Теперь могут забрать мужа, если ы семье есть ребенок которому 18+, не смотря на наличие остальных детей.
Люся напряглась
Ответ дляНовый
Не покладають зобов´язання на жінку, не видумуйте.
Ответ дляPiracanta
Оце дякую Вам, бо одні адвокати кажуть- не покладають, а інші що покладають, тоді чи розлучення чі звільнення щоб не забезпеченна була, і як що є повнолітні діти, то потрібно щоб навчалися, як що ні то вони тоді, но тут зрозуміло. Звернулася до трех адвокатів усі у шоці нічого поки сказати не можуть самі не знають. І який це докумен що доводить що більш нікого нема теж ще неясно. Одні довідка про склад родини, інші довідка з раксу про кількість дітей
Ответ дляkarpenko73
Имеется ввиду дети с инвалидностью
а то, что может еще кто то содержать, это относительно взрослых лиц с инвалидностью
только непонятна эта схема
как определить, кто может содержать?
кто один из трех братьев, допустим
или жена будет тестя содержать?
только непонятна эта схема
как определить, кто может содержать?
кто один из трех братьев, допустим
или жена будет тестя содержать?
Тестя будуть доглядати не зяті, а його дочка. Або дружина, якщо вона ще працездатна.
Ответ дляtata-29ef
Чоловік служить з минулого літа. В нього мама інвалід 2 групи. Я рік безуспішно намагаюсь його підговорити списатись. Він не хоче і не планує, але я для себе хочу розуміти, ще можна продовжувати йому про це говорити чи вже звільнитись можливості немає?
Він прописаний у сусідньому з мамою будинку. Тобто він їй і допомагав завжди. Ще є його сестра, але вона проживає в іншому місті і в неї син інвалід, тобто не буде ж вона кататись взад вперед постійно. То це виходить що він може доглядати маму? Чи має сестра,а може чи не може то її проблеми.
Я вам скажу так
Ніхто не знає зараз, що буде.
Права в законі дуже незрозуміла та викликає багато запитань. Та чи дадуть нас відповіді, хз.
Ніхто не знає зараз, що буде.
Ответ дляKira2022
Нет) вчера это разбирали в профильной группе адвокатов
Там написано, что если у инвалида есть ещё трудоспособные родственники, то значит можно мобилизировать. Вот вам пример, есть муж+жена+2 детей, жена инвалид Ирина этом основании у мужа отсрочка, но теперь получается, что он ее теряет, так как старшему ребенку есть 18 и он не студент стационара.
Если я не права, то поправьте
а ч от прочитала щойно хто важається близькими родичами
З метою забезпечення однакового розуміння і застосування терміну ’близькі родичі’ у всіх стадіях кримінального судочинства та забезпечення рівності процесуальних прав чоловіка і дружини, внесено зміну до пункту 11 статті 32 Кримінально-процесуального кодексу України, якою доповнюється перелік осіб, які відносяться до ’близьких родичів’.
Відповідно до закону, ’близькі родичі’ - це батьки, дружина, чоловік, діти, рідні брати і сестри, дід, баба, внуки’.
цікаво якщо жінка інвалід має чоловіка чи можуть скажімо вважати що її брат має утримувати?
Ответ дляBLUE_SKY
Ох ж ты мля....это от когда поправки? И интересно, в случае с мобилизацией список родни такой же? Или это только для уголовки
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
а не будете платить-заблочим карты! Господи, как хорошо становится жить здесь, прям чувствуешь ежесекундно, что ты нужен этому государству и оно тебя не бросит
Да, оно так о тебе забоится)
Сарказм, если что
svetlapanna• 30 июня 2023
Ответ дляНовый
Так наче писали, що скоро готівку взагалі заборонять
Ответ длякенгуруша
вон выше разводятся из-за этого...поможет?
Я так понимаю что есть смысл в разводе если семья: жена, муж-инвалид и сын старше 18. До этих правок сын имел отсрочку и мог с отцом выехать заграницу, а теперь получается что если есть жена, то сын не получит отсрочку. Отсюда и развод планируют
Ответ дляНовый
Ну дивіться, ось дали скрін.Якщо інваліди першої та другої групи, не мають інших родичів, які ЗА ЗАКОНОМ, мають їх утримувати. Наскільки я розумію, то за законом непрацездатних осіб мають утримувати діти. Ніяких невісток, зятів, сестер, братів, онуків там нема.
Ответ дляGlucose
До 25ти лет мобилизуют только по желанию.
Ответ дляPiracanta
Дякую)
nightwoman• 30 июня 2023
Я не осилю 14 страниц. Но объясните, родственники особы с инвалидностью это может быть и 3 сына у инвалида отца. То есть до этой поправки все три сына имели ’белый билет’. Теперь только один может официально оформить опекунство, а два остальные подлежат выдаче повесток. Я правильно поняла?
Ответ дляkarpenko73
Имеется ввиду дети с инвалидностью
только непонятна эта схема
как определить, кто может содержать?
кто один из трех братьев, допустим
или жена будет тестя содержать?
только непонятна эта схема
как определить, кто может содержать?
кто один из трех братьев, допустим
или жена будет тестя содержать?
Може,хто першим заявить,той і доглядальник.
Або хто проживає з інвалідом.
Іринка1981• 30 июня 2023
А якщо у нас син інвалід 1А групи,чоловік (батько)оформлений по догляду за ним,на непрофесійній основі,то його мають право мобілізувати?
Ronia Aronia• 30 июня 2023
Ответ дляІринка1981
А вы считаетесь дееспособной?