ПолБатона• 30 июня 2023
Немає бажання займатися сексом
Привіт) Вже скільки часу помічаю, що мені не хочеться сексу. Одна справа подивитися фільм 18+ і закінчити, зовсім інша — займатися ним з кимось. На мою думку, секс взагалі якийсь переоціненний і завдяки тим же фільмам 18+. Мені 29 років. Була меншою, то мені і хотілося, і займалася — все було) А це... Я краще книжку почитаю, піду до тренажерки, чимось корисним займуся, а не ним. Не скажу, що мене це дуже бентежить, але у 29 років так, мабуть, не має бути. А як у вас? У багатьох таке стрімке бажання займатися сексом?
Забризкана водою• 30 июня 2023
Так а у вас есть тот кого должно хотеться? Потому что если есть и вам не хочется его, то может быть что-то с гормонами и это нужно к врачу топать.
Прагматик флегма• 30 июня 2023
Я только в 28 нашла своего мужчину и 10 лет ежедневного улета было а потом отрезало.
Непереможна• 30 июня 2023
Мені здається, це нав´язано нам штучно. Не може всім однаково хотітися або не хотітися.
Хочеш-займаєшся хоч 5 разів на день,не хочеш-взагалі не займаєшся. Для чого себе силувати?
Непереможна• 30 июня 2023
А ще не розумію,як колись вкладали в голову дівчатам,майбутнім дружинам,що це має бути ледь не 3 рази на день,бо чоловік покине
ПолБатона
• 30 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
ви фригідна!
А ви лікар, що ставите діагнози?
ПолБатона
• 30 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
До лікаря сходіть, і бажано не до одного. Це не є нормальним
Якого спеціаліста порадите? Це гінеколог, я так розумію?
Непереможна• 30 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
не хочете займатись, то не морочте чоловікам голову!
Як скажете🙄
Непереможна• 30 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
не 3 на день, але щодня обов´´язково!
А якщо ні,то що тоді??
Natalyfoxyn• 30 июня 2023
Ответ дляПолБатона
Гінеколог мало чим допоможе. Є спеціальні терапії. Як репродуктолог, скажу, що в майбутньому це ні до чого хорошого не призведе. Напишіть в особисті.
ША! я прийшла!• 30 июня 2023
У меня тоже такое последний год. Очень странно для меня, но факт. Но мне 50+.
IQ 80• 30 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
А если уже климакс, желание заниматься сексом нет, это норма или как то желание поднять?
Natalyfoxyn• 30 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Это не норма! Климакс не влияет на желание интима
IQ 80• 30 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Так раньше было желание и секс любила, а сейчас не хочется. И если климакс не причина, получается и бабули далеко в климаксе хотят секса ?
Natalyfoxyn• 30 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Еще и как хотят. Пишите в личку
IQ 80• 30 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Еще и как хотят. Пишите в личку
Ого, гормональные препараты надо принимать? Извините за много вопросов