Пожалійте мене, золотки.
Голова болить, челюсть болить, горло болить, язик теж.
Морда ліца вся трагічна.
Пройдуть біль і страждання за:
Морда ліца вся трагічна.
Пройдуть біль і страждання за:
Результат:
вже голосів:
29 (48.33%)
Кілька днів
14 (23.33%)
2-3 недели
13 (21.67%)
Треба випити коньячку і забути
4 (6.67%)
Теж мені проблему знайшла
Ответ дляМимо_шла
Пару дней и все будет супер.
Пейте обезболивающие
Німесіл випила
Ответ дляТетяна23
У мене на другий день щока розпухла як в хом´яка, потім ще синяк з´явився
За тиждень все пройшло
в понеділок на роботу зможу?
Ksenia-e9d7• 30 июня 2023
Мужу неудачно вырвали. Болело месяц, потом оказалось, что там внутри осколок остался
Natalyfoxyn• 30 июня 2023
Це зуб мудрості. Він ніякої ролі не грає та користі не приносить. Окрім болю. За декілька днів пройде і будете щасливі😉
Ответ дляЧувиха
Автору краще напевно щоб боліло тижнями, щоб нагода понити була, хоча судячи по тему автор завжди себе жаліє
не люблю нити. Але сьогодні маю право
syperrizhik• 30 июня 2023
Автор, я вас понимаю. Сама неделю мучилась , пульпит был, пока к врачу попала, думала с ума сойду от боли. Стреляло в уши, голову и тд
Ответ дляЧувиха
Ви завжди маєте право, але не брешіть, що не любите
нєнавіжу нити. Не брешу.
Але можу спеціально для Вас сказати, що абажаю
Elina Zorina• 30 июня 2023
О, я видалила 5 днів тому зуб мудрості на верхній щелепі,а через 3 тижні ще і з іншого боку видаляти буду.
Ответ дляElina Zorina
Сестра
Ответ дляЧувиха
Ви геній. «Ненавижу нити, але спеціально створила тему щоб понити»
Я хотіла статистику побачить, в кого як і скільки.
Бо один колега сказав що пару днів і все пройде, а другий колега сказав, що 2-3 тижні. А подруга гукає завтра на Подолі прогулятись.
Але да, сьогодні маю право понити, бо падла така болить, що краще б я 2 зонда ковтнула
Вже на Подол не попадаю напевно(((
gray_white• 30 июня 2023
Автор, все буде добре!
В мене наразі всі зуби мудрості вирвані. Боліло перші дня 3, потім поступово все легше і легше. Повноцінно їла десь через 2 тижні, ну щоб прям все. Більш менш нормально жити вже можна було через дні 4-5.
Просто заспокойтесь и побудьте амьобою пару днів) зарийтеся в фільми чи книгу і нічого не робіть
Ответ дляgray_white
Автор, все буде добре!
Дякую, золота людиночко