Пішов третій триместр. Сплю сидячи, не можу нічого їсти. Печія дуже сильна. Навіть нахилитися не можу. Кислота тече по стравоходу. Можливо є хоть щось , що може послабити її. Дуже часто така печія закінчується блювотою. Вранці встаю, все ок. Тільки щось поїм починає запікати..
Hanna-Hanna• 30 июня 2023
Дуже банально, але мені допомагало випити молока трохи чи мигдалю зʼїсти.
Lenusikkuz• 30 июня 2023
Було те ж саме . Пила поляну, трохи рятував Гавіскон. Після їжі походити, а не відразу в ліжко. Також спала сидячи. І рвота була кожен вечір, вже традиційно…
Harmony2607• 30 июня 2023
Пила Гавискон во всех форматах - и в бутылочке и в стиках.
Ела семечки, пила Поляну Квасову
Бешеная Креветка• 30 июня 2023
Ответ дляHanna-Hanna
Молоко и миндаль. Я покупаю сушеный миндаль, часть его, по мере необходимости, заливаю кипятком, снимаю шкурку и ем (тщательно жую, жую и по чуть чуть глотаю). Боржоми минеральная вода еще
Na kablukah• 30 июня 2023
Препараты кальция и магния карбоната.
Они есть во многих антацидных комплексах и при беременности их можно
tanya122-89• 30 июня 2023
Ответ дляVailly
Ренни обычное прописывали. К чему эти гадости, лён, мел и прочее.
Мне только йогурт жидкий помогал