Українському воїну Сергію Дзюбановському, який втратив ногу на бойовому завданні, потрібна допомога у придбанні протезу.
повідомив у фейсбуку Марк Іванов, передає Цензор.НЕТ.
’Наш хороший друг, Сергій Дзюбановський, з Тернополя, якого я думаю багато хто памʼятає втратив ногу на бойовому завданні за Малою Токмачкою, на Запоріжжі в результаті підриву на протипіхотній міні.
Давайте допоможемо йому зібрати на хороший протез, щоб він знову міг нормально ходити і твердо встати на ноги!
Збір на його банку і приватівську карту, потім відкриємо paypal ще.
Давайте всі дружно допоможемо нашому хороброму захиснику!!!’ - йдеться у повідомленні.
Ответ дляhrushyk
Так в нас зі всіх утюгів кричать,щоб не донатили на протези,бо це повністю безкоштовно і оплачується державою
То таке безкоштовно?
Плевать нам на утюги. Человек нуждается в помощи, можете помочь? -помогите, а переводить стрелки на государство, на которое надежды уже давным давно нет - от этого у парня нога не отрастет.
Ответ дляУнция яда
Так там саме був сюжет про те,що якщо Ви бачите збір на протез - це шахрайство,бо це 100 % оплачується державою
Спеціально цьому присвячено цілий сюжет,розумієте ?
Ответ дляhrushyk
напишіть в особисті повідомленгя людині, якій збирають на протез і запитайте чи вона шахрай