Самохвалова• 30 июня 2023
Купила кущ чорної малини, посадила
Дивлюсь тепер на ожину, яка росла раніше. Я так розумію, що в мене тепер два куща ожини. Розвели мене, здається
Пиши-пропало• 30 июня 2023
Бачила гібрид чорної малини і ожини, виглядає як кущ малини, може і в вас такий. Сусіди сказали, що не можуть вивести.
Нетутешня• 30 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
Але вона дуже солодка і смачна
Нетутешня• 30 июня 2023
Автор, подивіться на листки уважно і на гілки в ожини довгі і гнучкі, в малини прямі
Самохвалова
• 30 июня 2023
Ответ дляНетутешня
Але вона дуже солодка і смачна
У мене дрібна, не мʼясиста, але солодка
и-рина 1981• 30 июня 2023
Ответ дляСамохвалова
У мене дрібна, не мʼясиста, але солодка
А смак малини є ?