от помічала, в людини відкритий профіль і вже десь пару тисяч (у мілйлнників таке також часто) підписників, а от коли входиш подивитися на підписки автора, чи його підписників - лише парочку видає, а не усіх, і навіть не ччастину усіх.
це мабуть лише після первної кількості підписників доступно?
Ответ дляIren55
С нач 2022 Мета в фб ограничила просмотр всех друзей и добавила для нас опцию закрыть профиль, а в инсте вот такой поворот, что видно только опр процент. Гугл мапс тоже у нас год не работал,отзывы, сейчас открыли отзывы, но новые места добавлять нельзя, ну сами понимаете.
трошки не зрозуміла про гугл мапс. Ви маєте на увазі на теріторіі України через воєнні дії ннавіть якісь нові кафешки володарі свого бізнесу не можуть додати?
Ответ дляgdsN
Да, но именно володарі-не знаю на 100%, но вряд ли разные правила, там же подтвердить хозяин должен в итоге, но может за последний месяц уже поменялось что🤷♀️ попробуйте