bespe4na_mavpa• 30 июня 2023

А что во Франции?

Что там происходит, из-за чего массовые беспорядки? Кто из наших там, расскажите)
Читака• 30 июня 2023
Мабуть знову за пенсійну реформу
HelloKitty18• 30 июня 2023
Протести спалахнули в Парижі після того, як поліція застрелила 17-річного хлопця, який не зупинився за наказом поліції.
Прочитала в ТСН.
Espresso_caffe• 30 июня 2023
полиция убила чернокожего парня 17 лет, который не остановил машину по требованию
ОкейкаНиколаевна• 30 июня 2023
А Макрона поймали тусящим на концерте Элтона Джона когда серьёзный напряг в стране. И очень недовольны все его поведением
Еленка14• 30 июня 2023
Ну таке, і чого було не зупинитися тому хлопцю?
ole4kakissa• 30 июня 2023
Разборки с наркоторговцами
Не знаю конкретно по застреленному, но последние пару месяцев по стране не мало огнестрелов из-за наркотиков
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляЕленка14
Думаєте, якщо б він був білим, то копи теж стріляли на ураження?
Еленка14• 01 июля 2023
Ответ дляTammy21
А хіба білі не гинуть від рук поліцейських? Якби був білий, то більше ймовірноств, що б той зупинився. Поліціянтів я не виправдовую, але чорні себе поводять дуже нахабно, і конкретно у Франції це.... як би коректно сказати....
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляЕленка14
Расизм? Ні, не чули...
А тепер дивіться, у вас логічна помилка -- Чого б це білим гинути так часто, якщо саме темношкірі ’себе поводять дуже нахабно’, а?
Еленка14• 01 июля 2023
Ответ дляTammy21
Расизм? Ні, не чули...
А тепер дивіться: якщо я біла, то я зобов´язана зупинитися, а якщо чорна, то можна начхати з високої гори? Все одно дії будуть проявом расизму, які б вони не були.
Еленка14• 01 июля 2023
Ответ дляTammy21
Расизм? Ні, не чули...
Я собі навіть не уявляю, щоб я, біла, їхала в Європі і не зупинилася на вимогу поліцейського. Закон та правила лише для білих?
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляЕленка14
А законослухняність -- це поведінка лише білих? Дивно якось, бо в Україні у нас більшість білих а дтп, продажів наркотиків, згвалтувань, крадіжок і т.ін. не менше чомусь...
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляЕленка14
До чого тут це? Є статистика, за нею саме в небілих частіше стріляють копи.
Еленка14• 01 июля 2023
Ответ дляTammy21
А ви статистику по розбоям дивилися? Чомусь там чорні частіше....
Еленка14• 01 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ось і я питаю. Чому я біла мушу зупинятися, а чорні ні.
Про нашу країну геть інша ситуація, в нашій країні ніколи ні громадяни, ні службовці не були законослухняними, нажаль. І чому тоді в нашій країні в чорних не стріляють? Дивно, справді
Mary_MMS• 01 июля 2023
Ответ дляTammy21
Покажіть будь ласка статистику.
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляMary_MMS
Покажіть будь ласка статистику.
Пошукайте, будь ласка, самостійно. Тільки англ, не рос. ’police, shoot, Floyd’ якось так. Там декілька було, одне масштабне, з інфографікою зі зрівнянням Австралії, Канади (?) та Штатів та % співвідношенні загиблих з корел-цією по кольору шкіри.
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляЕленка14
Ви зупиняєтесь тому що ви біла, чи по іншій причині? Не зупинятися це по вашому привілей який у вас забрали?
А чого ж так? Ми ж практично усі білі дивина Тай годі!)))
Тому що у нас їх не має практично, чи не так?)
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляЕленка14
Чомусь? Ви правда не розумієте чому?
Mary_MMS• 01 июля 2023
Ответ дляTammy21
Якщо ви апелюєте статистикою, то повинні її і надати. А так це виглядає як балабольство з вашого боку.
Як то кажуть відповідайте за свої слова.
Tammy21• 01 июля 2023
Ответ дляMary_MMS
Чайник Рассела) Я знаю, але я вам не вірю. Бо стату можна знайти за хвилину, і вона вам не потрібна.
Mary_MMS• 02 июля 2023
Ответ дляTammy21
З вами все понятно))) бла бла бла... Сенсу з такими говорити немає.
Tammy21• 02 июля 2023
Ответ дляMary_MMS
А мені є сенс вести бесіду з людиною яка ліниться витратити хвилину, до якої я не стукалася, та яка не те щоб екологічно спілкується? Мабуть ні) Бувайте.
ПС. Посилання я от прямо зараз знайшла, за пару секунд, але ви його не отримаєте;)
Еленка14• 02 июля 2023
Ответ дляTammy21
Чомусь? Ви правда не розумієте чому?
То чому розбоями займаються чорні значно частіше? Просветіть.
Tammy21• 02 июля 2023
Ответ дляЕленка14
Кореляція не з кольором шкіри, а з рівнем життя, з соц.умовами, з вихованням, доступом до хороших шкіл і т.ін. Білий хлопець з гетто таке ж джерело правопорушень як і темношкірий.
Mary_MMS• 03 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви мені вже настрочили не один коментар, але статистикою якою ви тут апелювали так і не надали. І я знаю чого, бо її немає в такому вигляді як би вам хотілося.
Mary_MMS• 03 июля 2023
Ответ дляTammy21
То хай виховують своїх дітей і працюють.
Tammy21• 03 июля 2023
Ответ дляMary_MMS
Це побажання ви висловлюєте усім не залежно від кольору шкіри?)
Tammy21• 03 июля 2023
Ответ дляMary_MMS
Удалено администрацией...
Mary_MMS• 03 июля 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...