Б´ю байдики• 01 июля 2023

Серіали і український дубляж

Доброї ночі.
Цікаво, чи існує класний серіал про поліцію з українським дубляжем? Хто підкаже тому мільйон плюсів до карми
Дякую))
Пирожкиня• 01 июля 2023
Про полицию не знаю,но на нетфликсе очень классный перевод на украинский, сродни переводу 1+1
Дідова баба• 01 июля 2023
наверно не в тему... но я посмотрела два удивительно красивых украинских сериала Щедрик и второй Сага... рекомендую. Красивые актеры, красивая украинская речь...
автор Б´ю байдики • 01 июля 2023
Дякую
Захекалася читать• 01 июля 2023
https://uakino.club - кіносайт з укр. дубляжем. але який саме серіал про поліцію дивитись, не підкажу
Зліпок ступні• 01 июля 2023
Мені цей сподобався, дивилася на Нетфлікс