Тану на сонці• 01 июля 2023
Чому літо завжди швидко пролітає?
Ось вже місяць літа закінчився. Пролетів дуже швидко. Чому так?
Чому зима так довго триває. А літо таке коротке?
Сизоока бестія• 01 июля 2023
В принципе время летит. Зимой то же самое, вроде только первый снег и подготовка к праздникам, а потом раз и февраль
Тану на сонці
• 01 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ні, для мене зима - дуже довго тягнеться.
Басноплетка• 01 июля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Зима не три месяца, по факту серость дольше
Почему дольше, начиная с апреля и включая октябрь достаточно солнца.
Мульйонерша• 01 июля 2023
Вот и лето прошло, Словно и не бывало. На пригреве тепло, Только этого мало))
Відповів всім• 01 июля 2023
Потому что тепла по сути только месяцев 4-5, а остальное холодина, сырость и серость 😡
Море_море_я_скучаю• 01 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Я в минулому році спохватилась а жовтні, що літо пройшло.
Як так?
ИМХОля• 01 июля 2023
Я всегда говорю, май закончился, все, лета ,считай, нет))
Тем более весна холодная была.
Как ни стараешься прочувствовать лето, да, оно быстро заканчивается.
1й месяц вот просто, не то, что пролетел, просвистел со скоростью звука..
Тем более весна холодная была.
Чавонадо• 01 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Як так?
Якось так, в 7 ранку прямо з кроваті вилітала на роботу, приходила в 22.00 і продовжувала працювати до 12, 2 ночі. При чому коли я потрапляла на роботу мені просто розривали на шматки так що в туалет вийти не могла. І тільки почали бомбити, я підняла голову і зрозуміла що літо пройшло.
Море_море_я_скучаю• 01 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Ааа. Я літо провела на морі. Через те насолодитись встигла сповна