Невидимка• 01 июля 2023
Как доверять любовнику?
Как себя обезопасить? Презерватив и отсутствие орального секса?
Каркуша Клара• 01 июля 2023
Ну ви або довіряєте, або ні. Якщо партнер не один і у вас, і у нього, то не факт, що захочеться постійно здавати аналізи.
Зоркая Зорро• 01 июля 2023
Не довіряйте, през по любе! можете сильно закохатись, а він на стороні ще з кимось разок, і як мінімум гарднерелла якась буде
Посудомойка• 01 июля 2023
Смішно про довіру від коханки.
Ви б також здали аналізи бо ви також не монашка в сексі ))
Шалена невинність• 01 июля 2023
Никак. Презервативы. В том числе при минете. У вас свободные отношения