alencheg• 01 июля 2023

Подарую красивий літній сарафан для дівчинки-підлітка

Шикарний сукня-сарафан американської фірми Hollister. Розмір вказаний С, але маломірить і добре підійде дівчинці-підлітку на невисокий зріст. Як на мене, то 12-15 років теж може підійти.
100% бавовна, дуже пишна спідниця, яка тримає форму і не осідає, додаткова внутрішня тоненька підкладка під спідницею. Верхня частина з резиночки, зйомний пояс. Рівень талії трохи завищений, але якщо зріст 150-155, то буде чітко на талії.
Дуже гарний і стильний, абсолютно нежаркий, з натуральної тканини.
Одягався кілька разів.
Заміри: по лінії талії 26 см (резинка добре тянеться), по лінії декольте ширина 30 см (резинка верхньої частини сукні дуже добре розтягується), довжина сукні 60 см, довжина спідниці 38,5 см, довжина верха 21.5 см.
автор alencheg • 01 июля 2023

aleksey.bo• 01 июля 2023
А можна мені?
lisa2101• 01 июля 2023
Для меня красивый на праздник, на пляж, на каждый день. Но подростки такого не носят.
jannjann77• 01 июля 2023
Шкода, що я не дівчинка-підліток....
автор alencheg • 01 июля 2023
Ответ дляaleksey.bo
А можна мені?
Та можна, звичайно. Якщо у вас розмір хс. Мені на параметри 84-69-84 був норм. Але на зріст 160 талія завищена. Якщо підходить, то пишіть в особисті реквізити для відправки. Відправляю НП.
Ирише4чка• 01 июля 2023
Классный сарафан, постою в очереди