Удачная• 01 июля 2023

Акцентними шпалерами виділяють 1 стіну? Чи бувають ще якісь варіанти?

Сподобались ці шпалери з листям, але не впевнена, чи хочу цілу стіну таку
Усатая полосатая• 01 июля 2023
Можно поклеить половину стены ( сверху или снизу) , ну в паре с компаньонами,конечно

Pavelolka• 01 июля 2023
Сделайте полосы
АлександраА• 01 июля 2023
Ні.
Можна типу як на фото.
Тільки меблі потрібно враховувати як будуть стояти.
Контрольница• 01 июля 2023
Можно горизонтальной полосой посредине стены.
Пишущаяся• 01 июля 2023
Автор, а що за колекція?
автор Удачная • 01 июля 2023
Шпалери Марбург, загугліть, бо назву колекції не знаю
Единорог_помог• 01 июля 2023
Часто делают сейчас просто типа нишу в размер изголовья кровати
автор Удачная • 01 июля 2023
Виходить, що є прямокутна кімната, лівий довгий бік котрої весь закритий шафою. Я не дуже розумію, чи варто зв´язуватися з цим принтом
автор Удачная • 01 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Це кімната доньки. Її ліжко стоїть вздовж правої довгої стіни, бо по-іншому ніяк не стане

Единорог_помог• 01 июля 2023
Вот, красиво же. Может, если посмотрите на комнату внимательно и что-то вырисуется.
Обои эти ваши мне очень нравятся
автор Удачная • 01 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Обои эти ваши мне очень нравятся
Гарно, але майже на усіх Ваших фото несиметричні шпалери/малюнки, а а мене вийде одне й те саме симетричне, зараз знайду.
автор Удачная • 01 июля 2023
Знайшла назву Marburg Kumano.

Це світліші, я хотіла б темніші
автор Удачная • 01 июля 2023
Нематрьошка• 01 июля 2023
Ответ дляУдачная
фото
В мене так. одна стына акцентна, а інші майже білі.
Ніколи не збрешу• 01 июля 2023
Ответ дляУдачная
фото
Такий колір більше подобається. Сірий холодний
Единорог_помог• 01 июля 2023
Ответ дляУдачная
фото
Ненавязчиво и приятно, но как акцент я их не вижу. Акцент делают более контрастными рисунками или цветами, как по мне.
Можно сделать одну стену, на которую будете смотреть,если очень хочется
автор Удачная • 01 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Дякую, також вагаюся
Lora_З• 09 июля 2023
Ответ дляУдачная
Знайшла назву Marburg Kumano.

Це світліші, я хотіла б темніші
Marburg Kumano колекція їх є 4 відтінкі,у мене в наявності