Квітка Миру• 02 июля 2023

Оцей наш форумчанин продовжує писати в фейсбуці у місцевій групі брєд

Я в шоці))

Я колись пропустила про нього, лише знала,що він чимось відомий тут та запам´ятала по фото. А тепер атакує місцеву групу )))
120-120-120 (не худею)• 02 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ого
Шок
ну вот и скажите, зачем городских сумасшедших тянуть сюда на форум? тут уже распрощались и забыли с не одним таким персонажем и слава богу
120-120-120 (не худею)• 02 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
ему тут 1000 комплиментов все говорили, у него проблемы с самооценкой, постоянно называл себя уродом что девушкам не нравится и тд, на видео он реально странно себя ведет
это все была тролятина, а вы верьте
автор Квітка Миру • 02 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну і що
Це просто форум,просто спілкування
Чому ні?
Кожен може не читати
автор Квітка Миру • 02 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
І тим більше це не просто міський скажений
Це зірка тут
Якого знають майже всі
Окрім мене )
120-120-120 (не худею)• 02 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ну і що
Це просто форум,просто спілкування
Чому ні?
Кожен може не читати
бо он потихоньку скатывается в помойку от вытягивания всякого забытого шлака
120-120-120 (не худею)• 02 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Це зірка тут
Якого знають майже всі
Окрім мене )
зирка тут - стул Валера, а не вот это вот все
автор Квітка Миру • 02 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Стілець?
120-120-120 (не худею)• 02 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Стілець?
волохатый....
Я погнала• 02 июля 2023
09:45, видео что первое я еще ищу, вот на витальку можно тут посмотреть,
он на заставке
Я погнала• 02 июля 2023
03:22 вот девочки, нашла то видео
автор Квітка Миру • 02 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
09:45, видео что первое я еще ищу, вот на витальку можно тут посмотреть, https://youtu.be/PZQDlfIPTEc
он на заставке
О,дуже цікаво. Дякую )
автор Квітка Миру • 02 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
03:22 вот девочки, нашла то видео https://youtu.be/EEqfz8IoPLw
Дякую
Я погнала• 02 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
это все была тролятина, а вы верьте
ну посмотрите видео)) ниже кинула)) он реально существует и он релаьно странный)))))))))
Я погнала• 02 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Витальку пока никто не переплюнул) разве что стул Валера)))
А Я Самая Самая• 02 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Дякую
Якщо він вас зацікавив, то напишіть йому, якщо ні, то навіщо мусолити його особу, він і так закомплексований, не робіть людині гірше.
автор Квітка Миру • 02 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну це просто для спілкування
Колись тут обговорювали сім´ю Сирків на морі))) то було норм)))
Чому я не можу писати?
А Я Самая Самая• 02 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ну це просто для спілкування
Чому я не можу писати?
Можна, але якщо закомплексований і не дуже адекватний чел, щось собі зробить, воно треба на совісті?
автор Квітка Миру • 02 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
А я його якось ображаю? Все у відкритому доступі
Я погнала• 02 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
У Витальки смарт бело-голубой салон ))) я думаю уже ему не до самоубийств, жизнь наладилась
120-120-120 (не худею)• 02 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
про валеру выше)
А Я Самая Самая• 02 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ну як ви не розумієте, то мабуть пояснювати зайве. Слово ’скажений’, не комплімент.
А Я Самая Самая• 02 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Все в житті буває)
Новопоштинская• 02 июля 2023
Дивилась я і раніше відео з Віталієм, ну звичайний молодий чоловік, навіть симпатичний, мільйон таких кругом. І дівчат, жіночок одиноких повно, навіть трохи дивних скромнях, от хай би вже Бог дав пару Вітальці-)
Nelly-4875• 02 июля 2023
Это ж тот, что недавно тут искал спутницу в Черногорию? Интересно, нашлась девонька или нет 😀
My_happy_world• 02 июля 2023
Виталик уже даже гуглится
https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%B8%D1%82...
Киця-бриця• 02 июля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1832003
Новопоштинская• 02 июля 2023
Дівчата, а що, Віталік в Ірпені живе? В місцевій групі в ФБ зареєстрований, он гугл показав, що вище посилання дали. Це що, я можу його в місті зустріти?
Та ні, наче ж по відео не тутешній він
Киця-бриця• 02 июля 2023
Вы тут фукаете,а у него даже своя машина есть!
Малая Налегке• 02 июля 2023
1 шо ? у вас свого мужика нема, що ви за чужим стежите ?
Планшетница• 02 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Та ні, наче ж по відео не тутешній він
Не. То он когда-то то ли квартиру там снимал, то ли жил у кого-то. Еще до войны. Клепал тут темы что киевляне не хотят общаться с ’понаехавшими’.