Губка Боб• 02 июля 2023

Починає зʼявлятись сивина. Не хочу фарбуватись

При денному світлі видніється по декілька сивих волосин. Розумію, що цей процес не зворотний, але поки що фарбуватись не хочу (за 37 років лише раз робила мілірування ще на першому курсі).
Обовʼязково фарбуватись чи є інші способи маскування сивини ?
HupBaHa• 02 июля 2023
Может хной хотя бы? Или светлые волосы?

Молчалка• 02 июля 2023
Мені теж 37 і так як у вас - почали з´являтись. Дуже люблю свій каштановий колір, але ж видно їх... Смикаю пінцетом, поки їх мало
Кошка Мурка• 02 июля 2023
Эир тач покраска раз в год
Оля_с_киркою• 02 июля 2023
Ответ дляHupBaHa
Может хной хотя бы? Или светлые волосы?
Хна на сивину, це зразу плюс 20 років, як бабця стара . Воно ж не фарбує, а тонує. Ну хібащо що дійсно та сивина коє де і її мало.
HupBaHa• 02 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Автор говорит мало. По идее помогло бы
З вишневого садка• 02 июля 2023
по-доброму заздрю. У мене в 37 років уже 50% голови в сивині було, а я брюнетка. У мене, як і у батька (теж брюнет)-рання сивина.
Волосся фарбую стабільно з 30 років десь, не люблю цей процес і ніколи не любила, але регулярно роблю)
по темі-лише пінцет допоможе, хна сивину не зафарбовує
Я погнала• 02 июля 2023
80% сивини з 27 років,зараз 100%,фарбую корені раз на 2 тижні,в перервах-спрей лореаль,маскує добре
Трактор Віка• 02 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
А сколько Вам лет ?
Я погнала• 02 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
А сколько Вам лет ?

Я-Тетянка• 02 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
А вона буває різна, у моєї подруги офігенний колір хна дає, сивину прибирає, але єю складно фарбуватись.
ВЫВсеВрете• 02 июля 2023
Ой, автор, як я вас розумію, теж майже нічого не робила волоссю, інколи робила мілірування. В цьому році з´явилася перша сивина по декілька волосин, поки що вириваю, але... На осінь теж планую фарбуватися, а не хочу жесть... Мені 43.
Мядуза аля моргонер• 02 июля 2023
Ответ дляМолчалка
Не понимаю женщин, готовых избавляться от немногочисленных седых волос с помощью пинцета, лишь бы не краситься
Sealover1213• 02 июля 2023
Ответ дляЯ-Тетянка
А вона змішує з басмою чи ні? Який рідний колір?
Я-Тетянка• 02 июля 2023
Ответ дляSealover1213
Колір рідний каштан, але вона дуже сива, чесно кажучи, думала,що вона блондинка, стільки сивини. Иені здається що з Басмою. Якщо хочете, я можу попросити, щоб вона сфоткала свою краску
Пік Антна• 02 июля 2023
Ответ дляМолчалка
Тоже дёргала до 42 ,потом поняла ,что уже не надергаешься 😁Пришлось тонировать . Тоже горевала над своим цветом природным
Мастер Класс• 02 июля 2023
Ответ дляЯ-Тетянка
вы заметили, что она очень седая - по отросшим корням? или она ходила в своем цвете перед хной-басмой?
Я-Тетянка• 02 июля 2023
Ответ дляМастер Класс
Отросшие корни оч седые. Она молодая, с родным цветом ходить, был бы ужас. Какой родной цвет, я спросила, потому что не видно какой цвет был изначально под сединой
Tammy21• 02 июля 2023
Може спробуєте походити так? Можливо вам буде комфортно?
Хну не рекомендую, вона дуже по різному бере сивину, а вийти з неї у хім.краски дуже важко. Хоча, якщо ви ось точно плануєте маскувати ті волоски, то у вас купа часу для експериментів.
Лепетун• 02 июля 2023
У меня есть несколько седых волос на затылке, думаю выделить их на фольгу или бумагу и покрасить эти волоски, хоть краской для бровей. Не хочу краситься, 2 года свои волосы отращиваю.

Борщик• 02 июля 2023
Єна фігня, вона забивається в кутикулу волосся і робить його жорстким і ламким. Якщо сивини дуже мало- манікюрними ножницями можна вирізати раз у місяць. Це простіше і дешевше, ніж потім доглядати за фарбованим волоссям.
Вредняжка• 02 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
І я нє панімаю, як жінка елементарного не розуміє, що хтось не хоче міняти рідний колір через 5 сивих волосин, хтось не хоче витрачати час і гроші через них же і фарбуватись, меліруватись.
Всі ми щось нє понімаєм в етой жизні.
ТигрЛьвович• 02 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Краска для бровей седину не возьмёт. Я пробовала.
Я даже маркером как-то раз чёрным пробовала закрасить
В итоге сдалась и начала красить волосы.
Просто болталка• 02 июля 2023
Спрей лореаль попробуйте
Не їм після шостої• 02 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Эир тач покраска раз в год
А что это за покраска такая? Волос растет и корни седые ж проступают… Расскажите, пожалуйста.
40ка• 02 июля 2023
Ответ дляВредняжка
Всі ми щось нє понімаєм в етой жизні.
Це піздець, якщо жінка така закомплексована, що готова волосся на голові рвати
Море_море_я_скучаю• 02 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Нічого страшного в фарбуванні немає. Якщо в Вас мало сивини, фарбуватися в свій колір треба не дуже часто, просто корені.
Ось коли її багато - там вже інший розклад.
Пишущаяся• 02 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Якраз ні, постійно фарбую хною, але замовляю марокканську без домішків фарби. Тримаю на голові не менше 10 годин, сивини нема, місяць тримається
Заюшка_хозяюшка• 02 июля 2023
Кроме покраски других способов нет. Ещё можно почитать, от чего седина появляется, ее запуск и избегать всего ее усиливающее, и побольше налегать на продукты, которых не хватает в организме. Витамины, белок.

Вчера видела компанию молодых людей, лет по 20 и бабушка. Сначала подумала что бабушка с ними, а это девушка их возраста с покраской в серо-пепельный с голубым оттенком. Ну бабулька сзади. Пока не обгонишь
В шоколаде• 02 июля 2023
Підтримую пораду про ’налягати на продукти або вітаніми’.
Я мої три сиві волосини вистригаю манікюрними ножицями, а не вищіпую. У мене теорія, що нехай організм відігрується на цих трьох волосинах, ніж шукає інші волосини на яких зекономить меланін.
Кошка Мурка• 02 июля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Техника такая, посмотрите видео на ютуб, у меня седые волосы со школы, к 30 годам 25% седых волос было. А после войны уже 40-45% в 33