Забагаловка• 02 июля 2023

Це гарний колір волосся? і як вам Тіночка? де купити такі штанці?

Зараз натуральне, не фарбоване
Чи забобахати блонд як у Тіни
Сумка з негодою• 02 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
В мене теж мишачий колір свій
Раніше був блонд
Два з половиною роки не фарбувала
Все випалене зрізала ( хоча до того фарбувала в салоні за 3000 грн ) все одно волосся псували. І ломалось
Поки фарбувати не збираюсь
Компліментів по волоссю зараз більше, ніж було з блонд
Дуже гарний колір

Твердая валюта• 02 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Була мочалка поки не стала користуватися такими брендами: Rated Green, Kerastase, Hadat, Yellov, Brae, Nyce, зараз стан покращився ще треба мати хорошого колориста який не спалить волосся, але блонду без порошку не буде
Будет. Не будет перигидрольного белого, но как у Тины будет. Натурального цвета -медовый, мокрый песок, беж.
Я крашусь 12 рядом спецблондом и у меня такой цвет. Но это для девушек с мозгом и руками из нужного места. Нужно понимать как, что и зачем делать.
Я Головна• 02 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
В мене без порошку був майже рижий це жах був натуральне волосся темно русе
Наверняка• 02 июля 2023
Обычный мышиный цвет, если у вас ещё и глаза голубые, то мне такая расцветка внешности не нравится, лучше уж блондинкой
автор Забагаловка • 02 июля 2023
Ответ дляНаверняка
Ні, очі сині