Латвийские_Номера• 02 июля 2023
Если нет лекарства в украинских аптеках, можно ли смотреть в иностранных?
Нет поставок в Украине,а нужно уже вчера.Подскажите ,никогда с таким не сталкивалась.Буду очень благодарна за подсказки и ссылки.
Два-три тижні і фсьо• 02 июля 2023
не все разрешено через границу привозить, ищите соответсвующего посредника
Латвийские_Номера
• 02 июля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Аналоги шукайте, вони практично завжди є.
У такому складі немає.
Ашолюдискажуть• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
У такому складі немає.
Головна- діюча речовина. Вона основна. Домішки не завжди важливі. Це життєво необхідні ліки?
Ашолюдискажуть• 02 июля 2023
Я брала аналоги, замовляли у столиці. Часто допомагають фармацевти, шукають по своїм каналам.
Латвийские_Номера
• 02 июля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну в якомусь сенсі так ,у дочки важка форма акне,дуже допоміг один гель,акне майже зникло.Дуже переживає, що буде ефект відміни.Дитина нарешті стала в люди виходити.А тут цей препарат зник з усіх аптек,і невідомо коли буде нова поставка.
Ашолюдискажуть• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Як зветься?
Латвийские_Номера
• 02 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Які саме ліків потрібні?
Дуак гель
Ашолюдискажуть• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дуак гель
Автор, шукайте не за назваю а за діючою речовиною.
Латвийские_Номера
• 02 июля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Шукаю,але саме в такому складі немає
Ні за холодну воду• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дуак гель
Яка діюча речовина. Це для чого?
В Європі більшість ліків за рецептами, проте я мамі купувала для суглобів ліки, які продаються тільки в Німеччині та Швейцарії. Без рецепту.
Ашолюдискажуть• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Шукаю,але саме в такому складі немає
Є різні препарати в яких є ваші дві діючи речовини, окремо. Думаю ваш дерматолог знайде заміну.
Українська зірочка• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дуак гель
В Польщі він по рецепту, і майже немає в аптеках. Пишуть, що знятий з продукції, тільки залишки в аптеках
Фиктивная• 02 июля 2023
А можна картинку? Який саме у вас дуак гель?
Шукайте в Україні по містах. Він ще є
Та прям багіня• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дуак гель
Вам против акне? Нет клиндамицина , но он и не нужен.
МамОмужа• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
У такому складі немає.
Наберите в Гугле Лекарства из Европы или название препарата на латинице.Есть 3 аптеки,которые продают такие препараты.У меня ещё есть знакомая,которая из Польши доставляют.Но категорически не берите препарыты Венгрии и Турции,херня полная с кучей побочек.
МамОмужа• 02 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
С Турции просите привезти
Мы в Турции накупили кучу,плохо очищены и действие слабое.Из Европы лучше в разы.
Щепотка_совести• 02 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
За кордоном усі ліки по рецепту...Крім вітамінів
не смішіть
а аптеках - так, все по рецептах, але є не лиш аптеки
Щепотка_совести• 02 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Шукаю,але саме в такому складі немає
подивіться ось тут, регулярно там різне собі замовляємо, вибір дуже великий, можуть під заказ доставити якщо немає на стоці, ціни майже найнижчі ніж в інших аптеках
unserekleineapotheke.de
- рецептів ні на що не вимагають, хіба може на якісь наркотичні, але я таке не купую, а навіть як захочуть - відправити файлом електронний можна
- очевидно що в Україну нема доставки, але напр в Польшу доставка макс 48 годин, вартість 5-10 євро залежно від обєму заказу
unserekleineapotheke.de
Всех анонимов аноним• 02 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
не смішіть
Не смішу...Привожу лише з аптек і лише по рецептам.Ну ще там мазі різні можна купити,А серйозні ліки лише по рецепту. Якщо у вас інакше-вітаю.