-Ань-• 02 июля 2023

Злочинці (не росіяни) ходять по українських хатах і погрожують українцям

https://www.tiktok.com/@y_a_rosl_av/video/72509190...
Ось таке беззаконня на нас чекає, а може іще й гірше, якщо і далі всі будуть мовчати . А потрібно об´єднуватися з сусідами , друзями, однодумцями, бо переловлять по одному і утилізують свої своїх!!! Зверніть увагу, це не росіяни зайшли, а свої вже ходять по хатах!
Погрожують людям, забороняють людям знімати відео у власній хаті!

Люди, щоб захистити себе читайте Конституцію України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
""Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.""
ura1981• 02 июля 2023
Ответ дляmitoto
Угу... ТЦКашник каже, що він міліція))) Яке посвідчення??
Майора поліції
Ви самі хоч слухали розмову на відео?
kopi• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
А злочинці де, погрози де?
Ухилянт тікає від воєнкомату...По хребті палкою таких два раза і нехай не передку москалям розказує що вони не мають права в нього стріляти
Серйозно? Сьогодні десь прочитала
Коли починається війна, політики дають зброю, багаті їжу, а бідні йдуть воювати. Коли війна закінчується, політики тиснуть руки, бізнесмени піднімають ціни, а бідні йдуть шукати тіла мертвих/ безвісти пропавших чоловіків/синів/братів..,
Одні крадуть безбожно, щодня звітують про те, як то нарошно хизуються хто більше.. жоден не сидить, ну максимум звільнений, а такі як цей господар мають йти в окопи.. хоч би вже не пиз**дили так безбожно.
mitoto• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
Майора поліції
Ви самі хоч слухали розмову на відео?
Так. Декілька разів. Він не поліція. Яке посвідчення?? І так, він погрожував зламати ногу. А потім каже, сам зламаєш, і ногу, і голову, коли тікати будеш. Ви справді вважаєте, що ціе норм??
ura1981• 02 июля 2023
kopi• чого мене заблокували?

Тобто по вашій логіці треба було сидіти рівно і зустрічати ’визволителів’ з квітами і короваєм?!
viika65• 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
Вы понимаете, что своим мнением вы поддерживаете беспредел?
а вы своим мнением поддерживаете уклонизм? понимаете?
viika65• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
В чому безпрідєл?
Він хотів посвідчення йому показують а він чогось тікає і за жінкою ховається...’мужик’ бляха муха
а кричит как истерично? громче жены!
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляviika65
Когда введут женский военный учёт, вы будете против уклонизма женщин?

А я - за соблюдение права человека, прописанных в куче актов и документов, но превратившихся в пустое место.
ura1981• 02 июля 2023
Ответ дляmitoto
На відео по силці такого немає...а тільки ’вийдіть...немаєте права’ дайте силку на повну версію відео

А по вашому коли одні воюють а інші тікають то нормально?
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляkopi
Серйозно? Сьогодні десь прочитала
Все верно.
kopi• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
kopi• чого мене заблокували?

Поняття не маю, може випадково. Як розблокувати?
viika65• 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia

ничего, в Израиле женщины служат, и гордятся этим. вместе с правами, есть еще и обязанности, у мужчин- это защищать сваю страну. я- за это.
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляura1981
Тобто всіх кого призвало ТЦК на фронті перебувають незаконно?
Тобто вони там в статусі найманців/терористів?
Ну значить треба терміново всіх повернути з передка/армії і привати повтрно!!!
ТЦК та СП - це приватні контори. Це посередники між армією і добровільцями. Зібрати добровільців, допомогти оформити документи і відправити в армію.
ТЦК та СП навіть не зареєстровані як належить. А часто взагалі не зареєстровані, наприклад як з´ясували в цьому рішенні суду:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/107677336
Це ссилка на Єдиний державний реєстр судових рішень.

А ось коментар правозахисника:
Vitamina1407• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
А злочинці де, погрози де?
Удалено администрацией...
ura1981• 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia

Йдіть на передок і москалам про права людини розкажіть...ну на крайняк в Крим поїдите і там знгідно російського закону захищайте права людини (в росії права людини захищені на папері не гірше ніж в європі) а не тут в тилу актами прикривайтися
mitoto• 02 июля 2023
Ответ дляura1981

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3362493 Ось тема. Там було повне відео.
kanuka• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
Вчера видео видела, женщина подавала иск в суд по поводу ВП что это незаконно всё, и указы, приказы которые сейчас принимают в ВР многие позиции нарушают права человека, констиционные. Так вот там нет подписи именно президента, она объясняет что он не ставит, так как это нарушение прав человека, и он понесёт наказание. Также показывала указы ковидные, там тоже нет подписи Ляшка. Смотрю разводят народ(
viika65• 02 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
Удалено администрацией...
та вы не умнее.
ura1981• 02 июля 2023
Ответ дляkopi
Та вже є ’відповісти’ може глюк або розблокували
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляviika65
В Израиле служат незамужние бездетные девушки. Многие получают в армии рабочую специальность, можно остаться в кадровой армии, а если увольняешься, то получаешь выплаты и всякие бонусы. У нас так планируется?
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляura1981
На якому фронті? Не оголосили стан війни. А воєнний стан - це загроза нападу. Зараз не загроза, а вороги уже влізли в країну, захопили частину території.
Ronia Aronia• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
Вы уже на фронте? Из окопа на советчице умничаете?
kopi• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
kopi• чого мене заблокували?

Не заблокувала, то глюк напевно.
Відповідь на Ваше питання в останньому абзаці. В нас половину більшу бажаючих йти на війну в перший місяць не взяли, зараз ніхто з них не хоче, тому шо мразі (гірші за кацапів) наживаються на війні … а стоп, то ж неначасі..
oksana 77• 02 июля 2023
Ответ дляura1981
А злочинці де, погрози де?
Ви взагалі розумієте, що написали?
Ці так би мовити «військові», які незаконно вдерлися на приватну територію ( перше порушення), погрожують господарю будинку, що він «сам зламає собі ногу і голову» ( друге порушення). Ти паче, там група осіб, які погрожують одному чоловіку. Такі хоробрі, три на одного. Недавно в Броварах теж була ситуація, коли в відносно безлюдному місці четверо таких «героїв» насильно людину заштовхали в машину, а пʼяти герой стояв «на шухері», дивився, чи не йде хтось. Позорище просто!
Якщо ці порушники професійні військові, то може вони мали б знаходитися на війні, а не вдиратися до чужого будинку з погрозами.
Навіть якщо чоловік не прийшов своєчасно в ТЦК, то є суд і тільки через суд можуть призначити штраф або інше покарання, коли буде доведене в суді, що людина винна в порушенні закону.
Війна- це не значить, що можна порушувати закони України. А те, що на цьому відео- це повний треш і позор.
чир• 02 июля 2023
Его завтра на улице задержат, доставят в участок, там представитель военкомата вручит повестку..
Пару дней назад смотрела орковское видео с нашим пленным, вроде героя ролика из стартового поста. Сказал что его на улице словили и он в первом же бою сознательно побежал сдаваться в плен, т.к. не хочет воевать. Тоже явный житель села.
viika65• 02 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
отчего же, по желанию и замужние служат, и с детьми. и у нас остаются в кадровой армии, и пенсия у военных высокая, и на пенсию идут раньше других. и все, кто сейчас служат, но в армии не останутся после войны, уйдут на пенсию на пять лет раньше. что же вы так много об Израиле знаете, и ничего о своей стране?
ura1981• 02 июля 2023
Ответ дляkanuka
ТО що ковідні обмеження то світовий розвод то зрозуміло

А яка мета тих хто доводить що тцк позазаконом?
Визнати всіх військових якиз вона призвала поза законом? Чи може повернути сіх по домах і зробити все по закону?

Поясніть в чому суть/логіка...з такою логікою нехай отримають рішення суду що росія напала на нас незаконно і що вона має пити і все відбудувати...десь так
viika65• 02 июля 2023
Ответ дляoksana 77
Ви взагалі розумієте, що написали?
трещ и позор чуваку, который прячется за жену.
автор -Ань- • 02 июля 2023
Ответ дляkanuka
Так, розводять народ. Потім люди самі будуть винні, що виконували наказ, на якому навіть підпису нема.
VivaForever• 02 июля 2023
Ответ для-Ань-
Ваши предложения дорогая Янь?
kanuka• 02 июля 2023
Ответ дляura1981

ТЦК я так поняла типа контора коллекторов, они получают деньги за каждого бойца отправленного на фронт. Палка с двух концов, вроде все хотят победы, но воевать никто не хочет. Да и смысл теряется, вон военкомов взяли за опу, в частности Одессе, вилла у него куплена в Испании и ещё много чего, это во время так сказать войны, их не один, в итоге декларацию они отменили во время вп, что президент сделал, уволил, тот свободно свалил в Испанию на виллу (