Ух яка ж Я• 02 июля 2023
Был ли в кого то хронический аппендицит?
Какие были симптомы ? Раз у год долгие годы что то переодически болело в правом Боку внизу . В этом году ввесь январь болело , и вот опять месяц болит без остановки . Просто внутри ноет и ноет . Желчного нет . Узи брюшной полости в норме . У гинеколога не была в этом году , но когда болел бок то ходила на узи там ничего не нашли . Оак в норме . Врач разводит руками . Что там болит?? Я в отчаянии , может к частному сходить , но по какому профилю врача выбирать ?
Кринжова баба• 02 июля 2023
Був. Десь з 12 років, по 2 рази на рік забирали в лікарню, щось там щупали, ставили холодну грілку і до вечора додому ( зараз мені 44 якщо що, то може тоді такі методи були))). Вирізали у 18
Ух яка ж Я
• 02 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
А болел как не помните ?
Шкала Радощів• 02 июля 2023
Гастроэнтеролога посещали? Я вот почему-то склоняюсь, что проблема с кишечником....
Кринжова баба• 02 июля 2023
Ответ дляУх яка ж Я
А болел как не помните ?
Пам´ятаю, бо це довго тягнулось. Це два рази на рік в лікарню. А на аналізи мочі і крові мене ганяли кожні 2 місяці. Була ниюча біль, і не конкретно в правому боці , а от якось весь живіт, аж до тошноти. А коли вже паралельно починало колоти в боку- то вже знали, що пора в лікарню
Кринжова баба• 02 июля 2023
Я просто мріяла , щоб уже його вирізали ( як сестрі моїй з першого разу у 12 років) і забути
Самая СоветЧиваЯ• 02 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
так врачи не понимали, что это аппендицит? или они годами знали, но не видели необходимости оперировать?
Кринжова баба• 02 июля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
От з першого разу був діагноз хронічний апендицит. Але не треба було оперувати. Один раз в 16 уже рішили, що будуть ( жила я тоді в смт, лікарня велика, але всі один одного знають, тобто нічого нового для них). Знову прийшов той хірург, який постійно тягнув і знову- давайте годинку почекаємо з грілкою льоду на животі. Хоча інший вже сперечався- вона застудить інші місця цією грілкою. І оп- все пройшло, не болить, додому. А у 18 я на 2 курсі вчилась в Києві, можливо тому зразу різати, я нікому не говорила про попередні рази, бо просто хотіла раз і забути, то його і вирізали
Был хронический недолго ,т.к я в 18 лет договорилась ( через тетю и маму ) чтоб вырезали .А все потому что спортом занималась и готовилась к соревнованиям .Я вообще не могла тренироваться и бегать ,бок болел сильно .
Но восстановится не успела после операции и не попала на соревнования ....
Вырезайте если постоянно беспокоит.