Роздратована шкіра• 02 июля 2023
Гіпотиреоз. АІТ. кортизол. Як справляєтесь?
Всім привіт, шукаю співрозмовників по проблемі гіпотиреозу і АІТ. Давайте ділитись досвідом ремісії, цікавих каналів, способу життя. Я вже давно з цим, були консультації нутріциологів, ендокринологів, лікарів функціональної медицини.... Єдина порада - знизити стрес, але як? магній і інші бади приймаю, сон стараюсь покращити. але робота зводить усе нанівець, постійний фоновий стрес, кортизол і все інше. Як справляєтесь?
Незнакомлюся• 02 июля 2023
Просто пью нужную дозу эутирокса и живу как обычно. Занимаюсь спортом, радуюсь жизни. Но у меня нет работы, которая убивала бы мне нервы. Поэтому АИТ и гипотериоз не мешают жить . Может вам работу сменить на более спокойную и жизнь наладится?
яночка2506• 02 июля 2023
У мене також є гіпотиреоз і АІТ, п´ю магній, еутирокс 100. Трохи допомогає чай з м´яти, молоко с медом.
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
Вы приймаєте якісь препарати?
гормони ні. БАДів багато, в тому числі Л-тирозин
Гарантую неперелевки• 02 июля 2023
Порадьте гарного ендокринолога в Києві,дуже треба,нажаль і в мене з,явилася ця проблема. Вірніше,набор з цих трьох проблем. Дякую
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
страшно щось міняти під час війни
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
я також шукаю, але ендокринологи просто призначають гормони в основному...
Гарантую неперелевки• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
страшно щось міняти під час війни
При якому ТТГ не назначають гормон??
Незнакомлюся• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
гормони лікар не призначав
Значит идите к другому эндокринологу. Если у вас гипотериоз , то недостаток тироксина у вас скорей всего есть. Это тоже может разрушать здоровье и нервную систему. Так это нормально , что эндокринологи назначают вам гормоны. Так и должно быть при гипотериозе. Что не так?
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
При якому ТТГ не назначають гормон??
3,4
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
мені не призначив
Незнакомлюся• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
мені не призначив
А вы были у нескольких эндокринологов и вам никто не назначил гормоны ? Или только у одного ?
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
була у 3-х
13чудоСВЕТА• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
гормони лікар не призначав
Значит, видит, что есть шанс без них. Вит Д как? Йод назначен?
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
віт Д так, йод ні
13чудоСВЕТА• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
3,4
А т3 и 4 как? У вас норм ттг)) если с моим сравнивать
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
у мене на фоні прийому БАДів знизився ТТГ з 5,5 до 3,4, то сказав, що гормони ще встигну
13чудоСВЕТА• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
віт Д так, йод ні
Спрашивали почему нет? Или вы анализ сдали?
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
сказав. що йод в моєму випадку краще не приймати.
Гарантую неперелевки• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Будь ласка,що приймали. В мене на фоні прийому з 4,3 виріс до 5,3
Пила мішок ліків, просто мішок
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
ці в верхній границі норми
Глаголиця• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
віт Д так, йод ні
А скільки віт.Д? 2000 чи більше? Якими курсами приймаєте?
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
5000 щодня без перерви
Роздратована шкіра
• 02 июля 2023
спочатку почала приймати віт Д, селен і л-тирозин, то ТТГ знизився, але то було до пандемії ще, стресу було менше
Гарантую неперелевки• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую, мені ще призначили йод, думаю, то було помилкою при АТьпо 900(
ИграйМойГормон• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
а селен в какой дозировке принимали?
13чудоСВЕТА• 02 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Так прав врач. А напишите ваши бад, пожалуйста. Вот все, что пьете
Гарантую неперелевки• 02 июля 2023
СеленМне назначали 200 мкг в день, 2 мес пить, 2 перерьів Селен