Млинець Мій• 02 июля 2023

Чи можливо заговорити польською за 2 міс?

Фірма ,на якій я працюю збирається виходити на польський ринок.Мені повідомили - якщо я за 2 міс. вивчу мову до більш - менш розмовного рівня, то мене чекає значне підвищення. І от що робити?
тяжкаялюдина• 02 июля 2023
Так, якщо інтенсивно вчити

Огірок та Помідорчик• 02 июля 2023
Син подруги за два місяці вийшов на в1.
З понеділка на дієті• 02 июля 2023
Я умею : курва .. этого хватает чтоб меня все понимали :))
Ну а вам на курсы ))
КоКоКоКоКоКо...• 02 июля 2023
До більш-менш рівня навряд чи. Ви ще можете говорити, а щоб добре розуміти, коли вам говорять, то мало часу.
Ондатрова шуба• 02 июля 2023
Гжегош Бжечиньчикєвіч.
Мальовнича даль• 02 июля 2023
До рівня А2 реально, якщо вчитись мінімум 3 години щодня без перерви. Але бажано 5-6 годин.
Бронетапці• 02 июля 2023
У мене чоловік так,десь стільки часу ому і знабилося,при чому навчався сам.А я ні,мені дуже важко давалася мова.
Аноним НаВсеГда• 02 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Син подруги за два місяці вийшов на в1.
Сын маминой подруги прям)))
Это невозможно. Два месяца идет одна ступень и после нее говорить не получится если с нуля, максимум, это рассказать как зовут, где хотите провести отпуск и воспроизвести диалог на рынке.
П.с мой польский на уровне В2, это три года работы и государственный сертификат.
Tammy21• 02 июля 2023
З першого дня можливо заговорити, але ж ви розумієте, що то за бесіди будуть.
Я не знаю де ви працюєте, але мені здається, вас чи то збираються звільняти і готують підгрунтя, чи керівництво вкрай недолуге.

Принцепесочка• 02 июля 2023
З нуля ні
Перша скрипка• 02 июля 2023
Якщо ви живете серед поляків - то Да
Інакше - рік треба вчити і спілкуватися
Анонім Завгосп• 02 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Так, якщо інтенсивно вчити
не вийде
польська легка але специфічна!
за 2 місяці - цілком реально!
але!
має бути бути бажання, терпіння - курси/лектура 3 рази в тиждень
і головне: треба знаходитись в мовному середовищі, тобто в Польші

за 2 місяці - НЕ буде розмовної мови знаходячись в Україні, хоч би 24/7 вчили...
Зоркая Зорро• 02 июля 2023
Нет.
За 2 месяца можно научиться немного говорить на бытовом уровне.
Но чтоб говорить на более высоком уровне, нужно больше времени.
+ если нужна грамматика, то это вообще долго, потому что польский язык очень сложный
интайм_не_предлагать• 02 июля 2023
Если бы вы жили в Польше, то за 2 месяца на бытовом бы заговорили
Зоркая Зорро• 02 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Син подруги за два місяці вийшов на в1.
Он сдал платный экзамен на В1 и подтвердил его?
Или это просто на курсах ему такое сказали :)))
Ну смешно просто
Зоркая Зорро• 02 июля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Гжегош Бжечиньчикєвіч.
Ахаха
Как я смеялась с этого видео
Зоркая Зорро• 02 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Сын маминой подруги прям)))
Согласна с вами полностью
Огірок та Помідорчик• 02 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Сын маминой подруги прям)))
К чему вы это пишете? Парень готовился к зачислению в лицей, занимался с репетитором, получил сертификат. В лицей приняли, обучение было на польском. Дальше будем спорить о подлинности сертификатов?
П.с. знаю девушку, которая после 3х лет работы в Польше, даже а1 не освоила. Всем языки даются по-разному.
Нематрьошка• 02 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Згодна. Польська мова досить складна. Щоб за 2 міс - треба повне занурення в мовне середовище і дуже багато фокусу - тільки то і робити що вчити

Анонім Завгосп• 02 июля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну смешно просто
++
сертифікати видані на курсах в Україні, з минулого літа в Польші НЕ визнаються офіційно, як документ

С1 - потрібно 100% ще раз проходити / підтверджувати в Польші
Зоркая Зорро• 02 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
не вийде
польська легка але специфічна!
за 2 місяці - цілком реально!
але!

Вы сейчас серьезно поо 2 месяца и реально?
Реально что?
Ну читать научиться, что-то понимать
Говорить, писать, понимать речь и отвечать - нет
Бронетапці• 02 июля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну смешно просто
Ну якщо тупо розмовляти ,і лише по специфіці роботи,то можна, особливо якщо з нашими не спілкуватися .А от якщо треба вміти і писати,то звісно не реально
Огірок та Помідорчик• 02 июля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну смешно просто
Да, сдал экзамен и получил сертификат. Занимался с репетитором по 3 часа в день каждый день.
Аноним НаВсеГда• 02 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Сертификат какой, с курсов?))) ну это фантазии, за месяц никак с нуля вы не станете обсуждать свободно новости, рассуждать о жизни, обсуждать прочитанную польскую литературу, а это уровень В1
Зоркая Зорро• 02 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Еще раз, этого мало, что б получить сертификат со знанием языка, особенно это касается грамматики
Огірок та Помідорчик• 02 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Где я писала про курсы?
КоКоКоКоКоКо...• 02 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
Мені вона не складна в розмовному плані. Жила в Польщі 1.5 міс., то могла вже поганенько говорити на побутові теми. Зрозуміти трохи тяжче. Але це ж спілкуватись по роботі. Потрібен хоч якийсь рівень знань. Саме 2 місяця мало, якщо трішки більше, то думаю все гаразд буде.
Анонім Завгосп• 02 июля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Реально что?
Ну читать научиться, что-то понимать
торік прийхало до нас купа молоді, дітей
за 2 місяці - нормально все розуміли і відповідали! читати теж без проблем
писати - тут гірше, про граматику - мовчу взагалі - мінімум 1 рік треба

молодь - швидко схоплює!
а от їх мамочки - тут біда, і досі бачу в магазинах з телефонами , голосовий переводчик )))

** мені трохи складно про когось судити , я з дитинства розмовляю польською
Зоркая Зорро• 02 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну это сын подруги 😂😂😂😂😂
Сын знакомой и тд
Аноним НаВсеГда• 02 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Где я писала про курсы?
Откуда сертификат, конкретно где он сдал экзамен на знание?