Бурундучиха• 02 июля 2023
241 ліцей чи 179 гімназія? Середня школа
Куди краще йти? Де немає другої зміни? Які особливості? Чи є друга зміна? Чи роз"їхались вчителі?
Бурундучиха
• 02 июля 2023
О, дякую! Важко вчитися п’ятикласникам з математики? Чи будуть тижні онлайн? Вчителями задоволені:математика, англійська, українська???
Бурундучиха
• 02 июля 2023
Чи багато часу йшло на уроки з математики в 5 класі? Особливо математика: багато номерів щодня задавали?
Помилуйте мадам• 02 июля 2023
Лучше лицей, мы учились в 179 ,сбежали оттуда,там только младшая нормальная была.
Помилуйте мадам• 02 июля 2023
Ответ дляБурундучиха
В 179 был ужасный английский
Бурундучиха
• 03 июля 2023
Дякую. Ми якраз через мови англійську та німецьку туди й зібрались.