ДинамоКит• 03 июля 2023

У когось було відчуття, що живете не в своєму часі?

Ось, власне, і суть питання -- у заголовку. По перегляді світлин двадцятих-тридцятих років виникали дивні ностальгічні відчуття, завжди були проблеми з сучасною технікою, паперові книги і тексти сприймаються значно природніше і звичніше, ніж електронні тощо, їжа, приготована у печі чи дров´яній духовці, здається набагато смачнішою, ніж на індукції чи електронній панелі тощо. Було ще у когось відчуття, що помилково потрапили в чужий, не свій час?
задумчивая мордочка• 03 июля 2023
Я наоборот хочу уже жить в мире где уже машины летают , есть кибер люди .. Все прошлое скучно и настоящее рыгачка .

Сама купляю квіти• 03 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
Десь років з 8 враження нереальності цього світу, сум за ’домом’. А де цей дім так і не можу згадати. З роками приглушила в собі ці відчуття, бо нічого окрім бентежності, вони не дають.
Аналогично. Плюс взрослое мышление, но точно лёжа в коляске - такое туманное, притупленное.
Когда-то создавала тему о том, что проваливаюсь на несколько секунд ( даже готовя еду) ’домой’ и обратно. Естественно половина написали, что проблемы с головой)) Но были и те, кто отписался о норме происходящего.
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Ось, аналогічно -- провали на кілька секунд в свідомості. Наче тонеш, падаєш на якусь глибину, і з усіх сил намагаєшся виплисти і усвідомити хто ти і де є в цей момент. Скільки себе пам´ятаю, періодично повторювалися. Отже, це не лише у мене таке є.
Сама купляю квіти• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
То значить все добре, ми нормальні))
Моя улюблена страшко• 03 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Моя хорошая, пользуйтесь книгами , а не фантазией
Давайте ссылку на книгу и страницу. Просвещайте, раз такая умная и хорошая)
ХуАнита• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ваше право. Тільки я запитувала зовсім про інше. Навіщо писати про те, про що уявлення не маєте? Не розумію...
Это вы не имеете понятия о чем пишите. Вас бы хоть на месяц отправить в 30-ые года, думаю запели бы по другому
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
То значить все добре, ми нормальні))
Я не сумніваюся у нормальності подібних явищ) Ще з дитинства шукала сете, так би мовити, намагалася зрозуміти, чому мені так некомфортно у цьому часі і чому добре та спокійно при перегляді старих світлин. З часом зрозуміла -- стався якийсь збій, народилася не тоді, коли мала. Це прикро. Хотілося б якось виправити, але мабуть нереально, машину часу досі так і не вигадали, на жаль.

Морковку дай• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ті самі відчуття.
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляХуАнита
Співайте на здоров´я. Західні області до вересня 1939 року процвітали, у нас не було ані голодомору, ані насильницької колективізації, усі біди прийшли з совітською наволоччю.
Сама купляю квіти• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ніякого збою немає. Можливо не перше втілення.
Замороженная селедка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
У нас в двадцяті-тридцяті роки,про які я писала, нікого не четвертували... А про вошей, то вже питання особистої гігієни, бо було мило і шампуні, але кожному своє
Для любительки читати, Ви напрочуд погано розумієте прочитане
Мудрецыха мира• 03 июля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
😄 як скажете, зараз от доїм і побіжу вас розумнішою робити. Знаєте як корисно самій пошукать-запам’ятаєте добре.
Прошу, не ганьбіться ще більше своїм невіглаством.
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А як гадаєте, повернутися у комфортний для себе час нереально? Читала Яворницького і ще деяких українських істориків, у них є цікаві гіпотези щодо мандрівок у часі, але звучить надто казково, на жаль.
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
То заперечте мені, з посиланнями на історичні джерела.
Чупокабра• 03 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Так.
Хотіла жити в епоху середньовіччя і обов´язково бути дворянкою.
Носити пишні плаття.
Як була мала
Мені теж. Але я це зв´язую з кіно, яке дивилася в дитинстві. Це ж така казка - принцеси, бал, королі і графині. Ми ж не знали тоді історію, тому здавалося що це так гарно. Я одягнула мамині халати і вдавала себе якоюсь королевою. Мріяла про бал і долі Попелюшки).
Виросла і все як рукою зняло ))).
Замороженная селедка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Даю заперечення - то писали не Вам!
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Даю заперечення - то писали не Вам!
Ясно, аргументів не буде.
Сама купляю квіти• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Однозначно ні. Якщо дуже хочеться поглиблення у цю тему, то до регресологів. Особисто я не зверталася. Але знаю людей, які таким чином зачинили всі питання стосовно цього.
Замороженная селедка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ясно, аргументів не буде.
Автор, альо, телефони в той час були? То писали не Вам і не про той час, який Ви ведете мову. Як чутно, прийом?

Электричка• 03 июля 2023
Ні, я люблю, коли вода будь-якої температури ллється прямо з крану/на стелі горить лампочка, підлога тепла, літаки бороздять простори небес, існує анастезія, антибіотики, ортопедичні матрси, роботи-пилососи, доставка їжі і тд.
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Можливо, не по суті вашого запитання, але стосовно часів, про які я згадувала в старпості, то телефони вже були) І кіно було, і фотоапарати -- дагеротипні фото. Повторюся, кажу про двадцяті-тридцяті роки, а не про Середньовіччя...
Оце фіфа• 03 июля 2023
Є таке відчуття, що щось дуже близьке і знайоме з 50-60х років минулого сторіччя. США і маленьке місто, де дуже тепло. Наче інше життя, але таке все знайоме. Ніхто не зрозумів, схоже, про що тема.
Замороженная селедка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
А в тому коментарі говорили не про двадцяті.
Який висновок? Хтось читає опой. Хтось, хто хоче попасти в часи, коли тільки книга була доступом до інформації)))
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
На жаль, дійсно мало хто зрозумів, про що я запитувала... Але все ж відгукнулося кілька людей з подібними відчуттями. Отже, ми є, і нас об´єднує щось спільне -- заблукали в часі, так би мовити.
Оце фіфа• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Думаю не заблукали. Просто чомусь ви це пам´ятаєте
Сама купляю квіти• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Може дроти не від´єднали від попередніх життів)) В любому випадку, ми просто більш чутливіші.
Евга-9246• 03 июля 2023
Просто з дитинства заклалися в мозок кадри з кінофільмів, книг... Чому, думаєте, в більшості таких спогадів проскакує саме США? Бо фільми такі були найпопулярніші. А дитячий мозок уловлював якісь кадри і відкладав.
автор ДинамоКит • 03 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Я хотіла б туди, мені там було б комфортніше. Багато читала про ті часи, спілкувалася з людьми похилого віку,записувала їх розповіді, роздивлялася старі світлини, і чітко усвідомлюю -- там мені було б краще. Оцей складний діджиталізований світ не для мене, я люблю шити одяг вручну, плести спицями і гачком, прати руками тощо. В сільському будинку вечорами запалюю гасову лампу, купила на вуличному розпродажі. Вона мені приємніша, ніж електрика. Взагалі скуповую старовину -- маю вже прялку, кросна, металеву праску, старовинне кухонне начиння, готую їжу в печі у літній кухні. Мені так комфортніше..
Реанимация• 03 июля 2023
Так, кінець 19 сторіччя - перші 10-15 років 20-го
Напланетянка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Відсутність туалетів не лякає,тим паче враховуючи той факт, що в моїй рідній місцевості ватерклозети з´явилися у 1900-1910 (Волинь, мова йде про міста, ясна річ). Моя область тоді належала до Польщі, у нас була цивілізація, і душ, і усі необхідні зручності у міських будинках.
а почему вы решили что жили бы именно в этом городе?