ДинамоКит• 03 июля 2023
У когось було відчуття, що живете не в своєму часі?
Ось, власне, і суть питання -- у заголовку. По перегляді світлин двадцятих-тридцятих років виникали дивні ностальгічні відчуття, завжди були проблеми з сучасною технікою, паперові книги і тексти сприймаються значно природніше і звичніше, ніж електронні тощо, їжа, приготована у печі чи дров´яній духовці, здається набагато смачнішою, ніж на індукції чи електронній панелі тощо. Було ще у когось відчуття, що помилково потрапили в чужий, не свій час?
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну оставьте свой сарказм себе, мне то все равно, но вы знаете, что я права) И когда за чашкой кофе вы об этом вспомните, я только улыбнусь))
Так, я згадаю вас завтра за вранішньою чашкою чаю. Хай вам легенько гикнеться, як кажуть старі люди))
Напланетянка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Я страшна людина. Закривайте цю тему, побережіть тендітну ніжну психіку від таких монстрів, як я)))
вам уже писали, вы слишком высокого мнения о себе.
вы на мою психику никак повлиять не можете, а вот с вашей психикой большие проблемы, судя по вашей теме и вашим агрессивным ответам.
КоКоКоКоКоКо...• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
А про себе скромно промовчите? То про золотаря я вгадала! І собі подамся в регресологи, напевне, справа неважка, як я бачу))
Я тоже не фараон пюв прошлом воплощении)) Как и большинство тут присутствующих))
Но вам ни к чему знать обо мне.
Вам надо знать о себе, чтобы сделать выводы и развиваться.
Но вам ни к чему знать обо мне.
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляНапланетянка
Судіть і далі, це ж напевне вносить різноманіття у ваше життя, тому я рада допомогти вам розвіятися)
Продаю витрішки• 03 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Удалено администрацией...
Я наприклад вірю, я довірлива) так що з приводу теперішнього - вік, професія, улюблені напоі?
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Но вам ни к чему знать обо мне.
Я вже все зрозуміла) Продовжуйте в тому ж дусі, ви дієте за попередньою лінією)
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ось теж було б дуже цікаво почитати ’фахівця’)
Напланетянка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Удалено администрацией...
Продаю витрішки• 03 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Удалено администрацией...
Доречі в дитинстві бавилася в таке, в якомусь журналі знайшла. Там треба було знати дату народження. Але ж для Вас це не питання, як розумію. Вгадаєте ким була?
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Вірте. Ви взагалі молодець! Ну і закушуйте, кажуть, що це береже шлунок при алкоголізмі. Але ж як фахівець ви і саме це знаєте. Тому здоров´я вам і всього найкращого!
Мизимец• 03 июля 2023
У меня такая есть подруга. Ее стиль одежды, взгляды, вкусы все это как из прошлого. Такая утонченная, изящная, деликатная. Интересный и своеобразный образ и стиль. Мой муж однажды обратил внимание. Говорит, «она должна была родиться в 60-годах прошлого века. Где-то в Штатах». И мы обе примерно с ним согласны.
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вона вам напише, що ви були вівчарем-наркоманом, інфа стовідсоткова) І без дати народження, справжній регресолог все бачить через екран смартфона.
Напланетянка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Удалено администрацией...
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Удалено администрацией...
Геніально. Такі передбачення, віртуально -- ви супергадалка. Путіна ще не зурочили? З вашими здібностями можна переламати хід війни. Чи ви ватниця і не хочете працюватм на перемогу?
Продаю витрішки• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ну нехай, не знаю який там регресолог, але літературний талант саж місце.
Хтомолодець? Я!• 03 июля 2023
У меня такое) мне 37, но я совсем не современная))) равнодушна к моделям телефона, техническому прогрессу. Хотела бы родиться в 1950х годах, чтоб молодость пришлась на 70е-80е. Если что, живу сейчас неплохо - муж айтишник и все есть) но все равно то время кажется таким романтичным...пригласил на свидание и нужно прийти через неделю в определенное место и мобильного нет чтоб перенести встречу. Люди радовались мелочам, добрее были. Запах книг настоящих
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Алкаш алкаша помічає одразу, відчувається ваш особистий досвід) Все ж закусіть чимось, сама кажеие, щоьувалі так і роблять, тому скористайтеся їх досвідом, ’мілоє’)
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Там не стільки літературний талант,як непропрацьовані травми дитинства...
КоКоКоКоКоКо...• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Автор, вы не понимаете сути вопроса.
Регресс - это о прошлых вопрощениях.
Регресс - это возвращение назад, к истокам.
Это не гадания, не прогнозы и не предсказания.
Это о прошлом, а не о будущем.
Как и ваша тема.
Регресс - это о прошлых вопрощениях.
Это о прошлом, а не о будущем.
Как и ваша тема.
Як тільки почалась війна ми втікли на Захід України, нам виділили будиночок сільський звичайний: пічка, вода в колодязі на дворі, туалет на вулиці, ванни і душу немає. Так ми жили два місяці. Топили пічку, по будильнику по черзі кожні 2 години підкидали дрова (інакше не можна), таскали воду, гріли її, а прання - то жах. Але є одне але - все це було не так страшно, бо все ж є магазин, де ти можеш собі все купити.
Я вмію важко працювати в селі, маю 25 соток землі на дачі, сама сію все і доглядаю, все дитинство у бабусі в селі проводила, тож вмію все робити.
Але як тільки почну уявляти як було у ті часи, то страх. Там люди спали мабуть тільки по 4 години, бо все переробити треба, щоб було що їсти.
Всю ніч ти підкидаєш взимку дрова, тягаєш воду з колодязя, грієш її не на газу, а у пічці. Уявіть літо, спеку і пічку. Ні, ви не уявляєте. Посіяти пшеницю, покосити, обмолотити, понести до млина, замісити тісто і наректи зранку хліб. У хліву кричить голодна худоба. Подоїти корову, приготувати сметану,сир. Попоратися з іншими тваринами і птицею. Приготувати сніданок, обід, вечерю. А город заростає бур´яном. Сходити в ліс, назбирати ягід, грибів, трав, пересушити все. Підготувати максимально їжу, щоб було що їсти взимку: наквасити капусту, яблука, засолити сала, огірки, помідори. Закрити консервацію.
Ходити в ліс, шукати повалені дерева, рубати, заготовувати дрова.
Я не знаю,що я ще не згадала.
Ох, важкі часи ..
А якщо ще панство - то ходити на роботу до панів.
Господи, бідні люди
Я не знаю,що я ще не згадала.
Ох, важкі часи ..
Господи, бідні люди
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор, вы не понимаете сути вопроса.
Регресс - это о прошлых вопрощениях.
Это о прошлом, а не о будущем.
Как и ваша тема.
Регресс - это о прошлых вопрощениях.
Это о прошлом, а не о будущем.
Как и ваша тема.
Ви вже регресували, наскільки я розумію. Сама ж назвалися регресологом. Не мучте себе, знайдіть актуальнішу тему.
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляYaЯна
Я не знаю,що я ще не згадала.
Ох, важкі часи ..
Господи, бідні люди
Я не знаю,що я ще не згадала.
Ох, важкі часи ..
Господи, бідні люди
Ось так і жили. Та власне, увесь світ так жив до недавнього часу.
Не кую, не мелю• 03 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Удалено администрацией...
Я деградолог. Вітаю шановне панство!
Питання до регресолога: чому ви не відкриваєте автору всієї правди?!! Це, як мінімум, непрофесійно! Закликаю вас бути чесною до кінця й розповісти автору ЯК САМЕ алкоконюх тойво, угробив хазяйську конячку і яку роль в цьому відіграли вимоги Авдот´ї щодо покращення потенції.
Напланетянка• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
вы оголодали? всё о еде, да о еде и ещё про выпивку.
идите уже хряпните рюмашку и закусите колбаской. и простирните, у вас там в тазике бельё замочено. вас это успокоит.
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Я деградолог. Вітаю шановне панство!
При тому врахуйте,що ’авдотій’ у нас зроду не було, були Євдокії --аналог того руссского імені.
Лунтик-паунтик• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ось, аналогічно -- провали на кілька секунд в свідомості. Наче тонеш, падаєш на якусь глибину, і з усіх сил намагаєшся виплисти і усвідомити хто ти і де є в цей момент. Скільки себе пам´ятаю, періодично повторювалися. Отже, це не лише у мене таке є.
Господи, нарешті я знайшла людей, у яких було щось подібне. Я в дитинстві дуже часто випадала з реальності і потім з великими зусиллями поверталась назад. Прямо іноді в голос приходилось казати, що все, що навкруги це насправді і реальне. Це було так страшно і незрозуміло, а мама лише відмахувалась, що я вигадую. І сни якісь незрозумілі і після пробудження відчайдушне намагання згадати щось важливе, відчуття, що ще трошки і я згадаю, але, на жаль, ніяк( Зараз теж буває випадання, але рідко. Цікаво все таки, що це , якийсь розлад чи щось інше
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляНапланетянка
Вже попрала) А ви шукаєте ´співпляшечників’ немає з ким випити? То тут ви їх не знайдете, напевно.
Не кую, не мелю• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Що бачу, те й кажу. Питання було до регресолога. Не заважайте вести діалог двом вченим. Питання було не до вас.
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дійсно, в дитинстві таке траплялося частіше, а в дорослому житті все рідше, але буває і досі. І справді є відчуття, що ось-ось згадаю і усвідомлю щось важливе, але ніяк не виходить, довколишня реальність нагадує про себе, і наче ’випливаєш’...