Зубачистка• 03 июля 2023

Колір волосся

Який колір волосся мені порекомендували б? Чи можна моє просто затонувати без фарб, можете сказати фе скільки років
Feel good• 03 июля 2023
Хороший колір волосся.
Його змінювати не потрібно.
Можна чуть додати грайливості бліками. А можна і не чіпати.

Патріотка з дивану• 03 июля 2023
Це Ваш рідний колір волосся? Я б просто зачіску змінила, лоб трохи приховала. Волосся не фарбувала б
Стрекоза любви• 03 июля 2023
Мені теж колір подобається. Якщо хочеться змін, то почала б зі стрижки, зачіски. Думаю вам 38-40.
Горня капучіно• 03 июля 2023
Ленка, ты? 😁
РокерША• 03 июля 2023
Думаю,що темні кольори вам не будуть пасувати.А блонд на вас буде дуже «просто»
Я бачу вас на тон темніше+трошки розсвітлити (мелірування-чи як зараз модно казати «аіртач»)
Можливо, вам трошки за 40?)
Feel good• 03 июля 2023
Вам би зачіску змінити
Фима Собак• 03 июля 2023
Светлый цвет волос, особенно золотистые тона молодят. Я тоже натуральная блондинка, считаю, что это красиво и цвет волос не трону до появления седины. Ваш нынешний цвет Вам идёт!
Feel good• 03 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Дуже гарно
Фима Собак• 03 июля 2023
Ответ дляFeel good
Дуже гарно
Дякую

автор Зубачистка • 03 июля 2023
З чубчиком точно не хочу, + в мене його мало. В каштан фарбувалась тричі в різних майстрів, фарба не тримається, навіть не бореться пігмент йде плямами. Це мій натуральний але можливо спробувала б тонування.
автор Зубачистка • 03 июля 2023
Ще питання чи є різниця,
Feel good• 03 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
У Вас гарний колір волосся, який рідко зустрічається.
Який каштан? Навіщо?
автор Зубачистка • 03 июля 2023
Ответ дляFeel good
Який каштан? Навіщо?
Експеримент
Feel good• 03 июля 2023
А от об´єму можна додати
автор Зубачистка • 03 июля 2023
Ответ дляFeel good
А от об´єму можна додати
Можливо подругої дитини вилізло а назад густина навіть та що була не повертається, ех. Вже двічі робила каре, але)) + не подобається тоді кругле обличчя
ПотеряласЯ Я...• 03 июля 2023
Ну таке фото виложили..
Дуже втомлена жіночка(
Відпочинок би вам не завадив
Feel good• 03 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Напишіть, будь ласка, який у Вас догляд за волоссям.
Це у Вас ’кудрявий метод’ чи при звичайному догляді так локони формуються?
автор Зубачистка • 03 июля 2023
Ответ дляFeel good
Ні локонів нема в мене, вонопряме, форма ніяка не тримається навіть пів години, трохи пушиться
Мамзелькіна• 03 июля 2023
Все пишут, что вам идёт ваш цвет, а я не согласна. У нас с вами похожий типаж и возраст и такой цвет волос светлый делает нас молью (имхо). Я крашу в тон 7.5 (Сьесс). Получается русый с небольшой рыжинкой (коричневинкой) Мне нравится, становлюсь чуть более яркой.

Любимка-анонимка• 03 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Правильно, і я хотіла написати все так злилося. Хоч і свій колір красив й, але б порекомендувала на тон темніше пофарбуватися
Фима Собак• 03 июля 2023
Ответ дляFeel good
Нет, это я накрутила волосы на пояс от халата😁 От природы они у меня абсолютно прямые. Уход сейчас весь Alfaparf. Несмывашки на фото; шампуни/кондиционеры собираюсь попробовать все. На данный момент уже покупала белый, голубой, светло-зелёный, тёмно-зелёный, сиреневый - подошли все. Волосы нормальные.
автор Зубачистка • 03 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Так я в якийсь момент втомилась від цього кольору, і ми з студентською подругою домовитись пофарбуватись в темне я зробила це вона ні . Було не погано але через тиждень рижий колір а через 3 коріння білого кольору в 22 дуже погано.. Плюс кращий перукар міста відмовилася мене здобувати, тільки назад висвітлити
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 июля 2023
Класний колір, вам пасує, я б не міняла або зробила мелірування. Але волосся тонке і краще його не псувати.
Не підійде: темний, рудий
Пиу!Пиу!• 03 июля 2023
Такая красивая и такая печальная
Приму в дар• 03 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Не всех светлый цвет волос молодит
Бабуся Бетман• 03 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Правильно зробила.
Перукар.
Бабуся Бетман• 03 июля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не підійде: темний, рудий
Так, дуже легке полірування. Але, щоб не спалили. Трохи підпортить волосся, але додасть об´єму.
І з формою можна було б щось подумати.
Бабуся Бетман• 03 июля 2023
Зайдете в темніший колір - потім буде важко вийти.
А відросші корені будуть, як сивина.

При Вашому нинішньому кольорі сивина буде малопомітна.
Бабуся Бетман• 03 июля 2023
полірування = мілірування
на Ваш колір без затемнень, особливо, з рудим пігментом