Заюшка_хозяюшка• 03 июля 2023
А яке ви хотіли весілля чи яке ви мали весілля?
Я після пропозиції задумалась чи хочу весілля, то ні. Хоча все життя хотіла, але гемор з організацією зупиняє. Фінансово проблем немає.
Думаю зараз суто над фотографом і вечерею в ресторані для близьких.
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Якщо в межах 50 чоловік, то як без тамади? Зараз є сучасні ведучі. Без конкурсів і дуростей.
Ми були на подібному весіллі зимою, то все було класно. Але мене бентежить організація. За рахунок цього не хочу.
Не представляю себе свадьбу без конкурсов. Наверное, потому, что была только на свадьбах с конкурсами.
Скажите, пожалуйста, а чем современный ведуший развлекал гостей около пяти часов? Или сколько там банкет длится. Честно, очень интересно, хоть в двух словах узнать, чем гости были заняты все это время.
КохайтесьЧорнобровi• 03 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Організатора треба теж контролювати )) повірте. Мій чоловік вже 15 років в сфері весіль прайює )) якщо не контролювати все, то переплатите ви дуже велику суму )))
То ви плутаєте контроль функцій організатора і контроль витрат
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Якщо нема проблем з фінансами, найміть організатора
Але ж відеограф, тамада, фотограф, то в будь якому варіанті мій гемор. Бо треба передивлятись і вирішувати чи нормально. Особливо напрягає тамада. Переживаю, щоб він був адекватний.
А як весілля просто в ресторані з близькими, то можна лише фотографа взяти.
Николь1986• 03 июля 2023
Все что хотела, все и было: платье, машина( не лимузин, но приличная), кафе, фото/ видео, а главное- все мои родные и близкие рядом. Были. Свадьба вышла шикарная, но не в плане денег и шика, а та, которая запомнилась, она моя. Излишеств и вы.бонов не было. Мне, как невесте, хватило всего.
Обижулька• 03 июля 2023
Якщо фінансово проблема не стоїть, то зверніться до агенції, вони візьмуть на себе організацію, а ц вас буде весілля мрії.
У нас весілля не було традиційного, бо ми не хотіли його, тож просто розписалися, а потім відсвяткували з друзями в неформальній атмосфері, а батьків до ресторану запросили. Вважаю, що у випадку з весіллям слухати взагалі нікого не потрібно, а робити суто так, як ліва пʼяточка захоче.
палка-копалка• 03 июля 2023
Какую свадьбу хотела, такую и получила. Свадьба была в день святого Валентина. Проф. фотограф, макияж, красивое платье с фатой) В ресторане самые близкие - человек 20, без тамады и дебильных шуток/розыгрышей. Шикарный медовый месяц, это было 10 лет назад - на Шри-Ланке
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Нічого я не плутаю. За 15 років було ге так багато замовлень в чоловіка, де він не зустрічався перед весіллям з організатором разом з молодятами. Контролюють та обирають серед різних варіантів майже завжди. Організатор це той, хто пропонує та знаходить якісне, а вибір вже не за ним
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Відеограф, фотограф та ведучий-це найменша проблема. Декор, меню, сукня, візажист, парикмахер і багато багато чого іншого ))) а,якщо весілля плануєте з томалою, то краще навіть не витрачати гроші на таку жесть. Вони ж як починали 20 років тому,так досі цей шлак і проводять на кожному весіллі.
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Спочатку була церемонія в гарному місці. Далі тамада демонстрував кліп-фільм як познайомились наречені і як їх життя склалось. Потім був тост батьків, далі друзів. Потім по приколу тамада представляв друзів(в форматі от майбутній мільйонер і так далі). Після цього жива музика запрошена. Танці. Далі було бармен шоу. В бармен шоу був конкурс, хто приготує коктейль так само, як бармен. Була команда нареченої та нареченого.
Далі був якийсь аукціон на ЗСУ. Продавали пам’ятну монету. Потім батл в танцях. Хто краще станцює чи команда нареченої чи команда нареченого.
Далі кидали букет, потім знімали фату. Розрізали святково торт. В кінці відеограф продемонстрував міні кліп як пройшло весілля. Тай все.
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Але ж тамаду, фотографа, відеографа агенція не обере без моєї участі. А мені в цьому плані хотілось би, щоб все було гладко.
Нічна ненажера• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
От для мене теж важливо біле плаття і пам’ятні фото.. Але чогось помпезного не хочу.
Никаких проблем. Специальные агентства организуют Вам то, что хотите. Моя вторая свадьба была, можно сказать, камерной, с близким кругом, в красивом ресторане, с отличным меню и алкоголем, с хорошим фотографом. Я категорически не хотела дичи в виде тамады и идиотских развлечений. Всего было 16 человек.
Карапулька• 03 июля 2023
Первая свадьба была из серии - для родителей на 70 человек, в целом довольны ’а шо люди скажуть’....вторая с вторым мужем на 18 человек на Тенерифе...ммм...это был рай.
КохайтесьЧорнобровi• 03 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Цитую вас.
якщо не контролювати все, то переплатите ви дуже велику суму )))
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Большое спасибо за ответ! Классно и со вкусом, так сказать.
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Цитую вас.
Так і є ) якщо ви не зусьрісаетесь з підручниками разом з організатором, то послугу за 500 доларів вам органітор продасть за 1000. Все я вірно написала. По підрядника не будуть вартість свою завищувати для організатора, а організатор буде )
Трейдер кріпти• 03 июля 2023
У меня была обычная сельская свадьба на 70 человек, не знаю, для кого это праздник, для меня был напряг, всё на тебя смотрят, в платье жарко.. 😅
Но самой большой ошибкой было не пригласить профессионального фотографа.
А платье и букет у меня были красивые, хоть и давно это было, 18 лет назад))
Скорая помощь• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Було біле плаття в загсі, фотосесія.
Потім ресторанчик з батьками і близькими друзями (10 людей всього було).
На наступний день на відпочинок полетіли
Чекаю завтра• 03 июля 2023
Якщо немає проблем з фінансами, найміть організатора і насолоджуйтесь )
Обижулька• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Це все одно менше турботу, ніж організовувати все-все самим. Мінімальну кількість питань, якщо дуже хочеться мати гарне весілля, все одно доведеться на себе взяти. Розділіть це з нареченим. З вас, наприклад, вибір відеографа та фотографа, з нього- вибір ведучого, наприклад. Ну і знову ж, якщо ви взимку були на класному весіллі і все вам сподобалось, спитайте, хто у них проводив зйомку, запросіть цих людей.
Ща как дам• 03 июля 2023
Ответ дляБайрактара
14,5 лет назад.
Платье красивое, ресторан на около 30 человек (из них мужа - только родители). Друзья были мои - но сл всеми муж успел познакомиться.
Тамада - мой дядя. Он супер тамада. Весело, но без дебильных пошлых конкурсов.
Живая музыка - искали группу что бы рок-н-рол играла, а не Сердючку
Фотограф - тоже заказывали конечно. Без видео. Так как знаю что никто то видео потом не смотрит. Мы даже не знаем где сейчас диски с фото :)) (но вроде они у мужа на компе сохранены). Фото делали некоторые странные. Не все поймут (например, на рельсах)
Изменила бы сейчас только прическу. Ее какую-то плохую мне сделали. Хотя заказывали с выездом домой.
Простите чуть за оффтоп, но всегда было интересно, ддя чего люди делают вот эти, как вы их сами назвали, ’странные фото’? У меня тоже одна знакомая выставила свадебные фото на фоне руин, потом на фоне какой-то старой развалившейся телеги... у вас рельсы... этот антураж что-то символизирует?
Запасная спина• 03 июля 2023
Свадьба была 20 лет назад. С платьем, тамадой и т.д. Гостей 50 чел. Организация и финансы полностью на нас. Всё было отлично!
Сейчас бы уменьшили кол-во гостей на человек 10 - непонятных ’родственников’ со стороны мужа.
Туфли в чешуе• 03 июля 2023
Была обычная свадьба,как у большинства . Сейчас бы не делала свадьбу, лучше полететь куда нибудь на эти деньги
Кукусикиииииии• 03 июля 2023
Роспись с минимумом людей, ужин в ресторане и отьезд в путешествие. Ну, почти так и было, только путешествие после рождения сына и его 2х лет.
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Так куди полетиш, якщо чоловіки невиїздні. Тут лише Карпати.
Кумася• 03 июля 2023
Мы с бывшим мужем расписались, когда я была на 8 месяце беременности. Он был в джинсах и свитере, я - в брюках для беременных и обычной кофте на молнии. Денег на свадьбу у нас не было, да и наряжаться мне не хотелось. А впоследствии, видя на улице свадебные кортежи, я испытывала зависть и грусть по поводу того, что у меня свадьбы не было
Ща как дам• 03 июля 2023
У нас была веселая скромная студенческая свадьба, только с родителями, без тамады и конкурсов. Платье свадебное было, но оно не было моей мечтой, скорее просто атрибутика. Дочь свадьбу не хочет, платья тоже, сказала мечтает посидеть вдвоем в ресторане и поехать куда-нибудь в романтическое путешествие. В мои 90ые о таком еще не мечтали. Но кто знает, совпадут ли ее мечты с мечтами будущего мужа.
А вообще мне лично не нравятся большие, ’тематические’ свадьбы. Теряется романтизм, превращается в циркобалаган.
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляКумася
В мене подруга, як і ви розповідала один в один. Вони розписались просто, вона правда одягла гарну сукню. Вагітною не була. Але каже щоразу, як йде на весілля друзів, то засмучена, що сама справжньою нареченою не була.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 июля 2023
Весілля ніколи не хотіла, в мене дві старші сестри,в яких були ці веселощі на 300 гостей. Обидві розведені. Я з чоловіком розписалися вдвох, більш нікого.білого плаття не було,одягла чорне коротке, 24 роки разом.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 июля 2023
Ответ дляКумася
Але ж Ви щасливі з чоловіком?