Хачапууури• 03 июля 2023
Інтерактивна іграшка для дівчинки 6 років
Хочу подарувати племінниці інтерактивну іграшку, типу мавпочки, дракончика, єдинорога, з отих що типу на пальці чіпляють або трохи інших. Цікавить, хто мав таке? як вам? як дитині? які саме іграшки у вас були. На фото приклад такої іграшки.
ОноВамнадо• 03 июля 2023
У дочки была, браслет на руку, оно и глазками хлопало, и разговаривало, смеялось) в общем забавная штука, но ненадолго. Неделю поносила-поигралась и все.
Хачапууури
• 03 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
чесно кажучи, теперішнім дітям рідко що заходить надовго)
ОноВамнадо• 03 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Это да) Чего у нас только не было. Единственное что зашло надолго-это куклы лол. Несколько лет собирала, играла.
Хачапууури
• 03 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
а от вже племінниці дарувала, але їй не зайшло. шкода, бо тоді легко було б обирати наступні подарунки)) а так -- ні від чого не фанатіє. хіба від ельзи