Хлопаю ресницами• 03 июля 2023

як відучити шпіца гавкати вдома?

знаю що ця порода досить гавкуча. цуценя живе тиждень у нас, коли лякається, то завжди дуже голосно гавкає. не кричимо на неї, не бʼємо, намагаємось суворим спокійним тоном казати тихо/не можна.

лякається котів, коли чує шум від сусідів, коли я закрита з нею в кімнаті і чоловік за дверима ходить. коли чує як ламінат скрипне під котом в коридорі. почитала що треба або ігнорувати, або робити, як ми вже робимо. поки безрезультатно.

будь ласка, хто справився з такою проблемою, поділіться досвідом. переживаю що заважаємо сусідам і вона лякає котів( гавкіт не постійно, але вночі це дійсно велика проблема.
Кидстаффовка• 03 июля 2023
Никак, наш гавкает по поводу и без
Пожарник• 03 июля 2023
У нас на улице мы гавкаем на всех : птички, кошки, собачки
Лагшмивара• 03 июля 2023
Ви взяли в дім собаку і хочете її відучити лаяти?
Я б вам до тварин заборонила наближатися!
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Никак, наш гавкает по поводу и без
ви не займались цим питанням з кінологом? як намагались самі виправити?це ж дуже заважає всім навкруги.
ми поки просто не всі щеплення зробили, тому не ризикну понести її до кінолога.
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляЛагшмивара
ой йдіть повз, будь ласка. собака не має гавкати вдома без приводу.
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляПожарник
на вулиці і під час гри то не біда
Кидстаффовка• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Я так поняла они по природе гавкучие, к кинологу не ходили, смирились. Я уже привыкла, даже непривычно если молчит)
Мы в сталинке живем, стены толстые так что его и не слышит никто кроме меня и мужа.
А на улице итак шумно, то машины, то мотоциклы, дети орут.
Пожарник• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
на вулиці і під час гри то не біда
Та как это не беда, если рот не закрывается, высматривает жертву и началось
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляПожарник
ну якщо прям на всіх і на все, то мабуть таки проблема( наша просто на вулиці не гавкає і скільки зустрічала собак, то не бачила такого щоб прям на всіх і все гавкали.
Дуняша• 03 июля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Ну а якщо ця собачка буде у ваших сусідів лаяти весь час? У нас таку вигулюють двічі на день, особливо ’ приємно’ о 6 ранку чути безперервно гавкання десь годину- півтори. Іноді мені хочеться ту собачку прибити. Разом із власником. А як їх сусідам жити - взагалі мабуть трешово.
Лагшмивара• 03 июля 2023
Ответ дляДуняша
Може ви ці питання поставте своїм сусідам, а не мені
Синиця у спідниці• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы без прививок уже гуляете на улице?
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляДуняша
та дивна коментаторка. мені дуже незручно коли наша починає вночі лаяти, бо люди навкруги сплять, а ми заважаємо скоріш за все. намагаємось якомога скоріше заспокоїти.
цікаво, вона вважає що вуличні пси також мають гавкати нон стоп і це норм? чи комфортно їй буде по вулиці ходити в такому випадку. твариною треба займатись, а не просто взяти і посадити вдома щоб вона жила як їй хочеться.
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляЛагшмивара
так це ж ви кажете, що собака має гавкати коли хоче))
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Вы без прививок уже гуляете на улице?
на двір ношу на руках щоб звикала до звуків і спускаю у закритому дворі на землю ненадовго. частина щеплень у неї є, заводчиця сказала вже можна на вулицю.
все по ГОСТу!• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Я десь в тік тоці натикалась на кінолога, який навчає, як справлятись з собачками. Там в нього багата було тем і про гавкіт тако ж. Але я не пам´ятаю як він вправлявлявся.
Спробуйте пошуком скористатись і вам багато контенту такого плану буде показувати.
Може не сама найкраща порада, але що пригадала
Синиця у спідниці• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Рисковая заводчица. Нельзя с собакой на улицу. На руках только. После последней прививки карантин 2 недели
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
та от почитала, подивилась) поки не працює на ній те, що пишуть)
благо коти у нас виховані і просто дивляться на неї як на дурочку, коли гавкає, а не лізуть у бійку.

думала може тут хтось поділиться конкретним планом дій як у них вийшло
дякую за
ротцвеники• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Моя гавкает в квартире исключительно если кто-то посторонний зашел на этаж, но у нас всего три квартиры и бронированная дверь со стороны лифта, т.е. чужие особо не ходят. Почтальон или гости... Даже на родителей соседей, которые не живут с соседями, не реагирует..
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
є таке(
нам вчора ветеринар сказав, що там і календар щеплень порушений( тому вирішила поки не виводити її дійсно. на вихідних останнє щеплення буде, вже після карантину будемо гуляти.
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляротцвеники
отакий формат би нам підійшов. ви якось привчали до такого, чи вона сама дійшла до такого?
ротцвеники• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Сама, но у меня немка.
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Сама, но у меня немка.
а вона одразу така була, чи гавкала на все поки була маленька?
ротцвеники• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Гавкала на всех подряд, кроме меня и мужа. Даже на сына лаяла. Потом освоилась и прошло + я с ней в собачью школу ходила.
автор Хлопаю ресницами • 03 июля 2023
Ответ дляротцвеники
у нас поряд є кінолог, яка тренує у групах собачок. теж хочу ходити з нею. сподіваюсь опануємо гавкіт щоб було як у вас) дякую!
ротцвеники• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
удачи.))
Глаголиця• 03 июля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Так это Вам нельзя собак. Да, животных обучают спокойно реагировать на раздражители. Как дома, так и на улице. Если собака, это не значит, что если ей вздумалось швыронуться вооон на того кобеля раз в 7 ее крупнее или грызонуть бухого дядю, то можно. Точно также и лай.
У меня крупная собака, обучена молчать дома на раздражители.
Глаголиця• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
на вулиці і під час гри то не біда
На улице - это еще бОльшая беда. Это провокация, и более крупная собака может сорваться и погрызть, если не загрызть.
По теме - сейчас Ваш малой в основном боится. Ну судя по описанию. Вот это все - оаминат скрипнул, кулечек упал, стиралка шумит и т п. Это со временем пройдет, просто давайте собаке понять, что оно все не страшное. На стремные предметы можно ложить руку или ставить ногу (пакетик на улице, стремный пенек). Лай на реальные раздражители типа шумящих соседей, лая собак из окна - вылавливаете миллисекунду, когда собака уже успела заметить раздражитель, но еще не успела гавкнуть, и радостно хвалите (постоянно одним и тем же словом, можно с кликером или кликером) и суете в собаку еду. Но еда должна быть всегда под рукой. И Ваша реакция должна опережать собачью. Далее на раздражитель собака будет возбуждаться, но поворачивать морду на Вас - ’я же молодец, уже секунду молчу, едулечка моя хде???’. Вот тогда и хвалите, и даете едуленьку.
На улице пробуйте - либо запрещающая команда и одергивание. Либо тоже самое - увидел - не успел вякнуть - молодец - хавка. Но зарядка Вам понаклоняться будет хорошая)
В играх с игрушкой рык и лай на игрушку - это нормально, корректировать не надо. Игрушка - это модель дичи, тут все ок.
Кинолог тоже поможет, его можно и домой звать, просто дороже, чем если собаку привести к нему.
маринель-наумка• 03 июля 2023
Ответ дляПожарник
Наш ненавидит всех , кроме своих ородичей и пуделей ))) лает на всех прям звереет . Ненавидит такс, лаек, лабрадоров )) правда, если видит собаку без поводка и намордника - хоабрость теряется и все . Идет тихонько )) дома сам плачет, лает только , когда слышит , что в дверь звонят, или телефон не берут.
Глаголиця• 03 июля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Если Вы пропустите момент, когда собака начнет лаять на улице на раздражители, собака утвердится в правильности своего поведения. И потом переучивать будет в разы сложнее, чем сразу научить молчать.