Колупалочка• 03 июля 2023
З дітьми в Карпати
3 і 8 років. ходити не дуже люблять, тому в гори і т.п навряд підемо
куди краще поїхати? Розглядаємо Косино(жити поруч, щоб туди їздити) і Буковель.
можливо є ще щось цікаве?
Чтооооооооооо?• 03 июля 2023
На Карпати інфо бронюю приватний сектор завжди
А там хазяйни все розказують на місці куди і що цікаве
Додекаэдр• 03 июля 2023
Це два різні напрямки
Косино це термальні води і аквапарк, Мукачево замок, години дві їхати до пилипця на водопад Шипіт і підйомник, ще далі на синевир
Буковель це Яремче водопад, гори, прогулянки в гуцул ленді, підйомник
Колупалочка
• 03 июля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Це два різні напрямки
я розумію, їдемо на машині, планувала половину відпочинку біля косино, половину буковель.
а підкажіть, маршрути до водопадів дуже складні? довго йти треба? бо я то дуже хочу, але чи діти зможуть
Додекаэдр• 03 июля 2023
Я не знаю чи буде вам зручно кататися туди сюди з дітьми, ми колись ще без дитини з чоловіком робили тур по Закарпатті ( Львів ніч, день /переїзд Мукачеве ніч, день/ переїзд Берегове термальні води+переїзд в Пилипець ніч, день/ переїзд Синевир/ переїзд Чернівці)
Подумайте, розплануйте як вам зручніше буде, якщо ви хочете все все подивиться, щоб не повертатися далеко назад, а потім знову в ту сторону їхати.
Стосовно водопадів тих що я вам написала, на Закарпатті це в Пилипці Шипіт, то там не далеко йти, а в Яремче Пробій то взагалі він в місті, і можна максимально близько запаркуватися, якщо місце буде))
Ми зимою їздили з дитиною 4роки в цю сторону до Буковелю ( переїзди між Буковель яремче займають близько години)
Колупалочка
• 03 июля 2023
Ответ дляВареничніца
для таких дітей там нічого цікавого
ще й дощі
куди порадите з дітьми по Україні?