magazin_• 03 июля 2023

Збір тканини та резинок для білизни (трусів)

Дівчата якщо в вас є тканина та резинка для білизни і ви готові відправити її Укр поштою та сплатити, або новою поштою та сплатити пересилання - так як зазвичай пересилання дорожче ніж тканина- особливо якщо Новою поштою.
З радістю приймемо.

Жінка - сусідка шиє труси зазвичай через воолонтерів передає нашим військовим на передок та до госпіталів. Скріни з группи наших будинків( осбб група)

Якщо в вас завалялася тканина з радістю приймемо - принти любі - чим веселіше тим краще) підіймемо хлопцям настрій. Хто готовий допомогти пишіть - напишу ттн для нової чи укр пошти по якій відправити. Може нетак якось тему створила вибачайте не знаю як - ніколи нічого не просила
murkotyk• 09 июля 2023
Вітаю!
Напишіть мені дані НП, Відправлю те, що на фото.
Одна тканина точно для білизни, рожева з білим наче для рушників, але може згодиться.
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
Нитки Вам нужны? Могу отправить с тканью 4 бобины. Резинка у меня только ажурная, осталась.
Добрий день. Ниток насобирали очень много. Спасибо не нужно. Может вам пригодятся - всетаки новые. Не хочу брать лишнее. Еще раз спасибо
marinaBraun• 09 июля 2023
Хочу допомогти коштами, дайте номер картки.
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляmarinaBraun
Добрий день. - дякуємо за допомогу) На спідню білизну

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6QwUF7TAQF
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляmurkotyk
Вітаю!
дякую) Пишу вам в повідомлення.
marinaBraun• 09 июля 2023
Ответ дляmagazin_

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6QwUF7TAQF
Поповнила :)))
Людмила 007.• 10 июля 2023
Ответ дляmagazin_
Дякую!
Людмила 007.• 10 июля 2023
Отправила ткань.
автор magazin_ • 10 июля 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
Отправила ткань.
велике дякую)
автор magazin_ • 10 июля 2023
дівчата звітую . як буду розбивати банку відео зніму кому потрібно буде надам(скріни зроблю). Що собі кошти не присвоїла. Чек на тканину теж додам. Може хто порадить де зараз знижки гарні - колір тканини не важливо. То іноді в неті з доставкою дешевше ніж онлайн купити
Людмила 007.• 10 июля 2023
Ответ дляmagazin_
велике дякую)
Це Вам, велике дякую!!!
MargoMor• 10 июля 2023
Небольшой+ в банку от меня. Вы молодцы
Лисий хвост• 10 июля 2023
Доброго дня! Ситець на сайті tk.ua по ціні 69,90 п/м, є опт де ціна 38 грн. з копійками, візерунки банальні звісно.
автор magazin_ • 10 июля 2023
Ответ дляЛисий хвост
Дякую сайт Ярослав(виробники) дивилася там ситець 45 грн метр. На гурт 1050грн не хватить мабуть( сусідка каже дорого.
Вона дівчатам з секенда телефонували вже їх там мабуть знає . І вже вони їй навибирали постіль нормальної якості простирадла - Вона на радостях вже порахувала мені 8-9 підковдр 2метри на 220см. З кожної сказала по 8 трусів сказала 60-70 трусів нашиє. І вже чека скинула. Пізніше відзвітую то зараз на роботі. Треба буде банку розбити та чека скинути - та відосік зніму може хто захоче скину
автор magazin_ • 10 июля 2023
Ответ дляMargoMor
Небольшой+ в банку от меня. Вы молодцы
Дякую це дуже гарний вклад)
Людмила 007.• 10 июля 2023
Достала из своей ’нычки’ желтый трикотаж. Качество хорошее (из прошлых лет), строчила баз проблем. Можно будет комбинировать с голубеньким. И получатся патриотические трусы - ’Смерть москалям!’. Ответьте, пожалуйста, выслать ли его? Адрес с почтоматом у меня есть.
автор magazin_ • 10 июля 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
так надсилайте якщо можна)Смерть москалям нам потрібна. Наші хлопці думаю драться будуть між собою за такі труселя. А якщо пораненим достануться, то дух хай підіймає їм) Ваша посилочка вже завтра буде Плановий час доставки: 11.07.2023 12:00 Завтра/післязавтра заберу.
Людмила 007.• 10 июля 2023
Ответ дляmagazin_
Добре! Поштомат № 5023?
Людмила 007.• 10 июля 2023
Я завтра с утра отправлю, заберете сразу обе посылки. Я представляю Вашу загрузку! Дякую Вам обом за Вашу працю.
Людмила 007.• 11 июля 2023
Добрий ранок! ТТН 59 0009 9323 0446. Я положила голубую ткань, как компаньон для желтой. Ее можно использовать для пошива труселей ’на выход’ (т.к. для постоянной носки она не подходит).
Svet-Oks• 11 июля 2023
поповнила
автор magazin_ • 11 июля 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
Добре! Поштомат № 5023?
так той самий 5023 по вулиці Павла Глазового
автор magazin_ • 11 июля 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
усе ок я біля НП буваю часто та біля УП також для мене не проблема. Уже сьогодні отримала вашу посилку - не відкривала. Я усе одно не розуміюся на тканях.
автор magazin_ • 11 июля 2023
Ответ дляSvet-Oks
поповнила
Велике дякую вам.
автор magazin_ • 11 июля 2023
Звітую витрати з банки чек на фото 2 - учора сусідка купила в секенді тканину . 9,5 кг. Учора попрала - фото тканини мені зробила сьогодні.
1150-931 = 219 грн. Ще хватить на тканину або на резинку для білизни. ( на скріні 1 видно з банки вирішили не знімати нічого поки ще деяки посилки їдуть УП так як якщо сумму зняти , для поповнення мабуть нове посилання потрібно) Сусідка сказала кошти їй потім віддам. Поки не віддавала вона не в моємо підьїзді. Поки вона сказала їй тканини хватає шити - уже усі посилки купою занесу.
автор magazin_ • 11 июля 2023
ну і вишенка на торті від вас посилочки отримала сьогодні вже - не розпаковувала- не розуміюсь усеодно на тканинах. І може хто не хоче огласки. Я була за те щоб купувати тільки нову тканину і думала так і зробимо. Але поспілкувалися і зрозуміла в госпіталь нове не завжди потрібно. Кров і тп - підходить і бу тканина. Воолонтери вже розвезуть що куди потрібніше) Дякую усім за увагу і допомогу разом ми подолаємо русню
Людмила 007.• 11 июля 2023
Ответ дляmagazin_
Разом переможемо!
автор magazin_ • 12 июля 2023
Дівчата ви неймовірні ще 1 посилочка забрана на НП та на УП(лежала вже пару днів не могла попасти то сирена то черга). Сусідка сьогодні групу створила для тих хто допомогає - то вже плутається хто тканину дав хто гумку для білизни обіцяв). Скрін додаю. І фото для настрою новеньке.
Одяг та сумки• 12 июля 2023
напишіть мені данні посилочку відправлю
автор magazin_ • 13 июля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
напишіть мені данні посилочку відправлю
написала - дякую