magazin_• 03 июля 2023

Збір тканини та резинок для білизни (трусів)

Дівчата якщо в вас є тканина та резинка для білизни і ви готові відправити її Укр поштою та сплатити, або новою поштою та сплатити пересилання - так як зазвичай пересилання дорожче ніж тканина- особливо якщо Новою поштою.
З радістю приймемо.

Жінка - сусідка шиє труси зазвичай через воолонтерів передає нашим військовим на передок та до госпіталів. Скріни з группи наших будинків( осбб група)

Якщо в вас завалялася тканина з радістю приймемо - принти любі - чим веселіше тим краще) підіймемо хлопцям настрій. Хто готовий допомогти пишіть - напишу ттн для нової чи укр пошти по якій відправити. Може нетак якось тему створила вибачайте не знаю як - ніколи нічого не просила
chancee• 03 июля 2023
Готова
автор magazin_ • 03 июля 2023
Ответ дляchancee
Готова
вам зручно буде укр поштою чи новою - яку ттн для якої пошти створити?
автор magazin_ • 03 июля 2023
Ответ дляchancee
Готова
написала вам в повідомлення на Кидстаф
Манула• 03 июля 2023
Можна в приват Укрпошту?
ona3233• 03 июля 2023
Нажаль я вже все своє віддала.
А пишу, щоб сказати - ви з сусідкою молодці!
Разом всі і кожен окремо допомогаємо, то й здолаємо рашістську потвору.
Alfa• 03 июля 2023
Ответ дляmagazin_
Доброго дня) Напишіть мені, будь ласка, данні для відправки Укрпоштою
Tomik77• 03 июля 2023
Доброго вечора!
Напишіть мені будь ласка дані для відправки НП.
Дякую.)
автор magazin_ • 03 июля 2023
Ответ дляAlfa
10 хвилин створю ттн і напишу вам в особисті- дякую
автор magazin_ • 03 июля 2023
Ответ дляTomik77
Доброго вечора!
Дякую.)
автор magazin_ • 03 июля 2023
Ответ дляona3233
Нажаль я вже все своє віддала.
я тільки допомогаю збирати- шити не вмію хоч машинка і є - руки не звідти ростуть. А збирати досвід є. З початку війни що тільки не збирали коробки ставили на перших поверхах нашого будинку, а там 13 підїздів. і джинси старі для палаток і на блокпости різне і консервації торік і на Салтовку збирали їжу і баклажки пусті на Ніколаїв - для води. А зараз самі вода зранку 2 ввечорі 2години якщо пощастило) Зараз інтернет дуже виручає навіть людей що поблизу організувати.
автор magazin_ • 03 июля 2023
Ответ дляМанула
Можна в приват Укрпошту?
автор magazin_ • 03 июля 2023
Ответ дляМанула
Можна в приват Укрпошту?
написала вам. Дякую за допомогу)
Одяг та сумки• 03 июля 2023
Ви молодець комент щоб запис до низу не пішов
VERO.• 05 июля 2023
Я теж хочу підтримати.
VERO.• 05 июля 2023
Подивлюся, що є з тканини. Або можу на карту щось закинути
viika65• 05 июля 2023
первое фото- Агонь!!!
Ольга Рассохацкая• 05 июля 2023
Анна82• 06 июля 2023
Може є номер картки? Хочу підтримати.
Людмила 007.• 06 июля 2023
Доброго ранку! І мені НП. Треба назбирати у себе тканину. Дякую!
NCA• 06 июля 2023
Добрий ранок! Напишіть номер НП, є тканина
ninuha• 06 июля 2023
Може вам машинка швейна потрібна? Щоб в 4 руки швидше шити?
Можу спробувати пошукати.
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляninuha
Можу спробувати пошукати.
В мене э машинка своя вдома, але я не шию( Нема часу працюю/діти. І з мене швея - тільки так шось підстрочити строчка прямо. Навіть молнію вшити це проблема. Сусідка шиє сама. Та й боюся я такі цінні речі брати. Сусідка шиє на своїй машинці - машинку не просила. Дякую вам - якщо є тканина то залюбки приймемо. Машинку це пересилання дороге буде, щоб не заламали поки довезуть - краще по місту віддати.
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляVERO.
Я теж хочу підтримати.
Добрий день. Створила тільки що банку. І напишу вам в повідомлення ттн для нової пошти. Щоб вибрали як вам зручніше - люба допомога підійде і тканина і гроші. На спідню білизну

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6QwUF7TAQF
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляviika65
первое фото- Агонь!!!
так хлопці молодці позували як моделі. В таких труселях вентиляція тещо потрібно)
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляАнна82
Може є номер картки? Хочу підтримати.
Добрий день. Створила тільки що банку - дякую. Напишу вам і в приват Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6QwUF7TAQF
автор magazin_ • 09 июля 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
Добрий день. напишу зараз вам у повідомлення)
автор magazin_ • 09 июля 2023
Дівчата наче усім відповіла) Дякую усім - посилочка від Манула навіть вже доставлена - заберу вже) Маленький фото відгук на 500 день війни
Людмила 007.• 09 июля 2023
Ответ дляmagazin_
Нитки Вам нужны? Могу отправить с тканью 4 бобины. Резинка у меня только ажурная, осталась.
Readdy• 09 июля 2023
напишіть будь ласка адресу укрпошти, постараюсь знайти та відправити
il-mari• 09 июля 2023
є 3 моточка гумки, ще радянські, ціла, висилати? урпошта..так тоненька, як раніше в труси затягали булавкою..