magazin_• 03 июля 2023

Збір тканини та резинок для білизни (трусів)

Дівчата якщо в вас є тканина та резинка для білизни і ви готові відправити її Укр поштою та сплатити, або новою поштою та сплатити пересилання - так як зазвичай пересилання дорожче ніж тканина- особливо якщо Новою поштою.
З радістю приймемо.

Жінка - сусідка шиє труси зазвичай через воолонтерів передає нашим військовим на передок та до госпіталів. Скріни з группи наших будинків( осбб група)

Якщо в вас завалялася тканина з радістю приймемо - принти любі - чим веселіше тим краще) підіймемо хлопцям настрій. Хто готовий допомогти пишіть - напишу ттн для нової чи укр пошти по якій відправити. Може нетак якось тему створила вибачайте не знаю як - ніколи нічого не просила
автор magazin_ • 01 октября 2023
На поштомат надійшла ще посилка, заберу 99% завтра. Сьогодні і була поряд - пам´ятала/пам´ятала і забула.
автор magazin_ • 01 октября 2023
Дівчата знайшлася ’феечка’ поповнила нам ще баночку . В кого е бажання долучайтеся. Навіть 8 грн це 1 метр резинки для трусів) це я вже заздалегідь ціни продивлялася, але будемо шукати гуртом/якість і бажано дешевше.
Спідня білизна ЗСУ

Щ
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9PoodJS2s4
💳Номер картки банки
Blossom__• 01 октября 2023
Ответ дляmagazin_
то напевно від моєї бабусі)
автор magazin_ • 01 октября 2023
Ответ дляBlossom__
то напевно від моєї бабусі)
із Малої Данилівки - завтра мій чоловік зранку повинен забрати як з роботи буде йти. Дякую вашій бабусі.
автор magazin_ • 02 октября 2023
Дівчата ранкова пробіжка до поштомату додае сил на весь день) Забрала посилочку- я вже завжди з великим пакетом АТБ. Дякую вам усім. Хто ще не долучився - долучайтеся
автор magazin_ • 07 октября 2023
Дівчата забрала учора посилочку - відкрили, а там скарб на скарбі 5.5 кг тканинки і без единої синтетики усе прям на трусішки щоб не коляло попки хлопців))) Дякую велике - ще й гудзики та резинка)

Вибачте що заставила переживати не забрала раніше- як писала була на пошті (в справах) глянула що там 5.5 кг не стала тягнути важке. Строки зберігання я знаю).То завжди тягну дитину, покупки, посилки. Чоловіка направила забирати. На поштах буваю часто для мене це не проблема підгадати щоб на УП не було черги/сирени та щоб чоловік забрав. або машиною заїхати. Дякую усім за підтримку. На банці 1208.02 буде час буду резинку шукати закупити 0,8 мм щоб дешевше. Як куплю відзвітую за усе.
автор magazin_ • 08 октября 2023
Дівчата трохи скрінів трусішків нашитих. 2 фото білі з рожевим візерунком точно хтось з кідстаф дава та жовтий колір може щось не назвала- не памьятаю усе. Та 1 фото рубашки для госпіталя перешиті щоб рукав по всій довжині ростібався. + картка длі донатів. Усім мирної ночі
Людмила 007.• 09 октября 2023
Ответ дляmagazin_
Дякую!
автор magazin_ • 17 октября 2023
Дівчата звітую . Вибирала/шукала щоб дешевше - порадили ЧП Фофанов - для перевірки вам- у гуглі забиваете їх сайт видае.
Там резинка 100 метрів 132 грн 0.8 мілемітрова/біла. Дешевше нема.
+ доставка новою поштою- нажаль УП нема та доставки ніякої безкоштовної( На картці наразі 1208 грн . за 8 бабін 1056 грн + доставка+ решта буде на інший збір. Усі скріни зроблю - ще не платила. Телефонувала - завтра вони мені дадуть реквізити.
lyudai• 17 октября 2023
Тканини Вам потрібні тільки з чистої бавовни?
автор magazin_ • 17 октября 2023
Ответ дляlyudai
добрий день. Не чиста бавовна- можна трохи з домішками, бажано щоб не синтетика - з синтетики до тіла буде колоти(
автор magazin_ • 18 октября 2023
Дівчата одразу звітую на банці 1308,02 ( не розбивала - розібью як прийде резинка і буде відома ціна за пересилання новою поштою). Резинку замовила сплатила 1188 за 9 бабін по 100 метрів резинка біла 0.8 мм .Відправка сказали завтра- отримаю відпишу вам фото ) Чек додаю - перевірити можна тут https://check.gov.ua/ листування з магазином додаю . Дякую усім хто долучився. Збір продовжуемо - нижче у пості напишу посилання на банку
автор magazin_ • 18 октября 2023
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9PoodJS2s4
💳Номер картки банки
автор magazin_ • 24 октября 2023
Дівчата вибачте за пізній звіт як завжди- купа справ. Аде кинути цю вже не можу - не можемо ми залишити наших хлопців без підтримки.

Я вже навчена заздалегідь послала забирати чоловіка на машині так як посилка біля 8 кг мабуть. То нитки я була без досвіда тягнула)
Банка 1308 грн - 1188 за резинку + 106 доставка = 14 грн залишок.
Відео розбиття банки та усі деталі зняла на відео - кому потрібно надам запитуйте)

Створюю нову банку на тканину бу з секенда. Резинки зараз багато) нитки теж ще е. А тканина бистро уходить( Хто мае бажання долучайтеся
На труси ЗСУ НГУ
🎯 Ціль: 2 000 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/3UfstvRitu
💳Номер картки банки
автор magazin_ • 24 октября 2023
дуже переживала що резинка буде поганої якості так як дешева. але дарма - резинка гарна) в нас у простому магазині 7грн за метр. а тут задарма купили) добрі люди підказали де купити дякую)
автор magazin_ • 27 октября 2023
дівчата банку розбиваю(відео кому потрібно надам-пишіть в приват) На банці 100 + решта 14 грн =114 грн доначу їх на цю темку https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3421992
Якщо людина яка донатила проти(напишіть мені в приват поверну кошти)-шахраї не пишіть у виписці видно чей донат. Нажаль благодійність справа важка і самі розуміете яка ще....Дякую усім хто допомогав тканиною та фінансово.