nata-provans• 03 июля 2023

Фотоомолодження Lumecca

Попалася реклама в інсті, цікаво хто робив?
Як враження, та результат? Яка вартість?
Тут зараз пропонують по 2900 грн, цікаво щоб покращити рельєф шкіри
Мозговая пилочка• 03 июля 2023
Это все нужно делать осень зима весна. А не лето
автор nata-provans • 03 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Я зараз не планую) на осінь, та цікаво відгуки дізнатися та варіант де робити
avizo5• 03 июля 2023
Подруга робила 2 сеанси. Результат 0
Nelly-4875• 03 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
А как же страны, где солнце 12 месяцев в году?😀😀😀 уже хватит верит в эти мифы, достаточно спф50 на лицо и не загорать на солнце в период процедур.
Мой_ужин• 03 июля 2023
Я робила на весні. Прибрався купероз та трохи зменшилась пігментація.треба б ще сходить.
Чумацький Шлях• 03 июля 2023
Робила, процедура всесезонна, тільки спф 50, ну і мабуть, не цілеспрямовано засмагати.
На одному крилі носа прибралися судини, на пігментацію особливо не вплинуло.
Чумацький Шлях• 03 июля 2023
Ответ дляnata-provans
Мені тут порадили Cutera, кажуть апарат потужніший, коштує дорожче. Восени хочу піти.